Nová Škoda KAMIQ

Nová Škoda KAMIQ
Keď viete, čo vám sedí

Predstavenie modelu

ŠKODA KAMIQ predstavuje ďalší krok v úspešnej SUV ofenzíve na európskom trhu. V rámci obľúbeného segmentu mestských SUV v sebe spája klasické prednosti vozidla SUV, akými sú zvýšená svetlá výška a pozície sedadiel, s agilitou kompaktného vozidla. Nový automobil, ktorý sa vyznačuje emocionálnym dizajnom a ponúka najmodernejšie asistenčné a infotainment systémy, veľkorysý priestor a mnoho prvkov Simply Clever, spĺňa nároky lifestylovo orientovaných zákazníkov i rodín.

Škoda Kamiq - Keď viete, čo vám sedí


Testovacia jazda

Konfigurátor

Ďalšie verzie Škoda Kamiq

Kamiq 30 edition

Bohato vybavený model s 5-ročným servisným balíkom a cenovou výhodou až do 1100 €.

Kamiq Scoutline

Dokonalý partner pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvá a aktívny životný štýl.

Kamiq Monte Carlo

Nasadnite do štýlového modelu so športovým duchom a staňte sa súčasťou dlhoročnej pretekárskej tradície.

KĽÚČOVÉ ÚDAJE

Dizajn

Vzhľad vozidla ŠKODA KAMIQ charakterizujú nové dvojdielne predné svetlomety so svetlami pre denné svietenie umiestnenými hore. Pri pohľade zboku pôsobí voz mohutným a dynamickým dojmom vďaka 16 "až 18" kolesám a vysokej kapote motora. Zadné skupinové svetlá s odrazkami predstavujú novú interpretáciu koncových svetiel, ktoré majú tvar písmena C, typický pre značku ŠKODA.

Predné a zadné dynamické smerové svetlá

Ako prvý model značky ŠKODA je KAMIQ vybavený prednými a zadnými dynamickými smerovými svetlami. Po aktivácii smerového svetla sa jednotlivé diódy rozsvecujú po sebe smerom od vnútornej po vonkajšiu.

Infotainment a konektivita

Novú generáciu infotainment systémov modelu KAMIQ s displejom s uhlopriečkou až 9,2" dopĺňa Virtuálny Kokpit s displejom o veľkosti 10,25", ktorý ponúka päť režimov zobrazenia. Vozidlo ŠKODA KAMIQ je vďaka zabudovanej karte eSIM vždy pripojené k internetu. K dispozícii je tiež rozsiahla ponuka služieb ŠKODA Connect vrátane nových aplikácií infotainmentu.

Bezpečnosť na prvom mieste

Okrem 9 airbagov pomáha zvýšiť bezpečnosť cestujúcich tiež asistent zmeny jazdného pruhu (Side Assist). Tento systém rozpozná zozadu sa blížiace vozidlá, ktoré majú v úmysle predbiehať alebo sa už nachádzajú v mŕtvom uhle. Asistent je schopný sledovať okolie za vozidlom do vzdialenosti 70 m a dokáže tak efektívne varovať pred nebezpečenstvom tiež na diaľniciach a rýchlostných cestách.

Sport Chassis Control

Ešte viac športového charakteru umožňuje nový, na želanie dodávaný systém Sport Chassis Control. Športový podvozok, ktorý je o 10 mm nižší, ponúka okrem režimu Normal tiež režim Sport s tuhšou charakteristikou tlmičov, ktoré sú elektronicky ovládané.

TECHNICKÉ ÚDAJE

70 – 110 kWMaximálny výkon

181 – 213 km/hMaximálna rýchlosť

400 lObjem batožinového priestoru

175– 250 NmMaximálny krútiaci moment

8,3– 11,1 sZrýchlenie 0 – 100 km/h

4,2 – 5,1 l/100 kmKombinovaná spotreba paliva

Stiahnuť PDF

Viac informácií o vozidlách Škoda u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu