Nové Audi Q4 e-tron

Nové Audi Q4 e-tron

Myslieť do budúcnosti. Získať väčší dojazd.

 

Využite e-tron bonus

S novým plne elektrickým Audi Q4 môžete teraz získať bonus na verejné nabíjanie.

- Nabíjacia karta ZSE Drive
Dobíjanie na 1 rok alebo 15 000 km zadarmo
Až 4 500 kWh, čo je približne 15 000 km

Podrobnejšie informácie nájdete priamo v cenníku alebo u našich predajcov Audi.

viac Audi Q4 e-tron

 

Pohľad dopredu

Čistý dizajn Audi Q4 e-tron prezentuje charakteristický tvar elektromobility budúcnosti. S ostrými prednými a silnými zadnými partiami.

Batožinový priestor Audi Q4 etron ponúka objem 520 litrov.

Pri sklopených operadlách zadných sedadiel dokonca až 1 490 litrov.

 

Strhujúci vzhľad

Audi Q4 e-tron s výbavou edition one je vozidlo, ktoré vás hneď chytí za srdce.

Maximálny elektrický výkon² až 220 kW

Zrýchlenie (0–100 km/h) za 6.2 s

Dojazd (WLTP) až 520 km

 

Funkčný športový charakter

Progresívny interiér Audi Q4 e-tron ovplyvnili technologické inovácie, športový charakter a funkčnosť.,

 

Progresívny dizajn

Audi Q4 e-tron prináša budúcnosť mobility na cestu. Čisto elektrickú, expresívnu a univerzálnu.

 

Audi Q4 Sportback e-tron

Kombinovaná spotreba energie v kWh/100 km: 17,9-15,6 (NEFZ); 20,9-16,6 (WLTP); CO₂-kombinované emisie CO₂ v g/km: 0.

Hodnoty spotreby energie a množstva emisií CO₂ závisí od zvolenej výbavy vozidla.

Q4 e-tron Sportback

Viac informácií Audi Q4 Sportback e-tron

 

 

Kombinovaná spotreba elektriny v kWh/100 km: 17,8-15,8; kombinované emisie CO₂¹ v g/km: 0. Hodnoty spotreby energie a množstva emisií CO₂ závisí od zvolenej výbavy vozidla.

Doba nabíjania batérie sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov, napr. teplota okolia, používanie iných zástrčiek špecifických pre danú krajinu a používanie funkcie pred jazdou (napr. diaľkovo ovládaná klimatizácia vozidla). Pri použití domácich zástrčiek je nabíjací výkon obmedzený nabíjacím systémom e-tron.

Pre nabíjanie striedavým prúdom odporúča Audi nabíjať vysokonapäťovú batériu prostredníctvom priemyselných zásuviek, verejných nabíjacích staníc alebo domácej nabíjacej stanici wallbox. Výsledkom je vyššia účinnosť a podstatne kratší čas nabíjania v porovnaní s nabíjaním pomocou domácej elektrickej zásuvky. S mobilným nabíjacím systémom e-tron (compakt a connect) by sa vozidlo počas bežnej prevádzky nemalo nabíjať z domácich elektrických zásuviek, ak máte možnosť nabíjať pomocou priemyselnej zásuvky so striedavým prúdom (AC) alebo verejnej nabíjacej stanice so striedavým alebo jednosmerným prúdom. Nabíjací výkon závisí od typu použitého napájacieho konektora, napätia špecifického pre danú krajinu a počtu dostupných fáz elektrickej siete a pre zákazníka špecifickej domácej elektrickej inštalácie. Preto môže byť individuálne nižšia. Služba e-tron Charging Service je vyhradená len pre majiteľov vozidiel značky Audi s elektrickým pohonom (pre využívanie služby je nutné uviesť identifikačné číslo vozidla). Celoeurópsky rozsah: služba e-tron Charging Service je v súčasnosti k dispozícii v 26 európskych krajinách, ponuka sa však bude rozširovať aj do ďalších krajín. Ceny za služby e-tron Charging Service sa budú v jednotlivých krajinách líšiť. Počet ponúkaných nabíjacích staníc sa bude v jednotlivých krajinách líšiť v závislosti od úrovne vybudovania lokálne dostupnej infraštruktúry. V rámci služby vám nemôžeme zaručiť, že budete mať prístup ku každej nabíjacej stanici k konkrétnej krajine. Spoločnosť Audi AG neručí za prevádzku a dostupnosť infraštruktúry nabíjacích staníc. Informácie o počte nabíjacích staníc sa síce pravidelne aktualizujú, napriek tomu vám nemôžeme zaručiť to, že sú dané informácie kompletné. Vernostná karta služby e-tron Charging Service sa dá použiť 24 hodín po aktivácii v sieti. Počas prvých 24 hodín môže byť karta použitá, je však potrebné počítať s lokálnymi obmedzeniami. Autentifikácia prostredníctvom aplikácie myAudi App (na nabíjacej stanici je uvedený QR kód na naskenovanie) si vyžaduje aktívne internetové pripojenie. Táto metóda overovania nie je dostupná na všetkých nabíjacích staniciach. Táto metóda overovania nie je dostupná na všetkých nabíjacích staniciach. Ceny v jednotlivých európskych krajinách sú zjednotené, ale môžu sa líšiť od cien v Nemecku. Aktuálne informácie o tarifách a zmluvách pre vašu krajinu nájdete na stránke www.e-tron.charging-service.audi. Po podpísaní zmluvy pre e-tron Charging Service budete platiť náklady len za nabíjací prúd - Audi za vás v prvom roku uhradí základný mesačný poplatok za tranzitnú tarifu. Po prvom roku sa zmluva automaticky predĺži o 12 mesiacov, v prípade, že zmluva nebude riadne ukončená, a zákazník znáša náklady za základný mesačný poplatok. Informácie o cenách a podmienkach nájdete na www.e-tron.charging-service.audi.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.