SEAT SERVIS sezónna akcia leto 2022

SEAT SERVIS sezónna akcia leto 2022
Dobrodružstvá, výzvy a zážitky.

S letom prichádzajú nové výzvy a dobrodružstvá, na ktoré sa už určite tešíte. Získajte istotu so servisnými službami SEAT, ktoré pripravia vaše vozidlo na letné dobrodružstvá. S Originálnym príslušenstom SEAT za výhodné ceny zas rozšírite svoje transportné možnosti.

Vozidlo skontrolované, môžete vyraziť na cesty

Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku SEAT Check, aby ste mali istotu, že môžete spokojne vyraziť s úsmevom za novými dobrodružstvami.

SEAT Check

Nechajte váš SEAT voľne dýchať

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom. To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia.

Servis klimatizácie

Základný strešný nosič

Strešný nosič umožňuje jednoduchú prepravu rozmerných predmetov. Jeho konštrukcia eliminuje aerodynamický hluk a odpor vzduchu počas jazdy, čím prispieva k priaznivej spotrebe paliva.

Cenník základných strešných nosičov

Strešný box

Získajte dodatočný priestor vďaka našim strešným boxom, odolným proti poveternostným vplyvom. Majú objem od 400 do 460 litrov a dajú sa otvárať z obidvoch strán, takže máte pohodlný prístup k vašim veciam.

Cenník strešných boxov

Nosič bicyklov

Či už máte radi jazdu na asfaltových alebo na blatistých lesných cestách, bezpečná preprava vášho bicykla je pre vás nevyhnutnosťou. Aerodynamický nosič bicyklov je univerzálny a bezpečný. Ponúka nosnosť až 20 kg a vďaka exkluzívnemu upínaciemu systému a špeciálnemu úchytu kolies bicykel jednoducho upevníte na svoje miesto. Viac času tak môžete venovať plánovaniu trasy, kam sa vyberiete nabudúce.

Nosič bicyklov SEAT (PDF)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie

Na tomto nosiči môžete prepravovať 2 bicykle, s použitím rozširovacej sady až 3 bicykle. Nosič je vhodný aj na prepravu elektrobicyklov. Je špeciálne prispôsobený pre vaše vozidlo a spĺňa všetky naše testy kvality. A vďaka sklopnému systému umožňuje pohodlné nakladanie do batožinového priestoru aj s upevnenými bicyklami.

Cenník nosičov bicyklov

Rohož do batožinového priestoru

Polopevná rohož s presnými rozmermi batožinového priestoru a názvom modelu vozidla pomáha udržať batožinový priestor čistý. Zvýšený okraj zabraňuje vytečeniu kvapalín.

Cenník rohoží do batožinového priestoru

Elektrická kolobežka SEAT MÓ 65

SEAT MÓ 65 s pohonom Segway predstavuje úspornú a ekologickú alternatívu pre mestskú mobilitu. Veľké, stabilné pneumatiky sa postarajú o uvoľnenú jazdu, predné a zadné LED svetlá zvýšia vašu viditeľnosť a praktický LED displej zaistí všetky potrebné informácie. Kam vyrazíte na svoju prvú jazdu?

Cenník elektrickej kolobežky

Prelistujte si katalóg s kompletnou ponukou produktov z Originálneho príslušenstva SEAT teraz v 15 %* zľave - Prezrieť online

Viac informácií o akciách servisu SEAT u našich poradcov, klik TU.

Mohlo by vás zaujímať:
Audi sezónna akcia leto 2022
VW Úžitkové vozidlá sezónna akcia leto 2022
Volkswagen sezónna akcia leto 2022

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

*Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka. Autorizovaný servisný partner SEAT môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Účasť autorizovaných servisných partnerov SEAT na akcii je dobrovoľná. Ponuka platí od 20. 6. 2022 do 31. 8. 2022 alebo do vypredania zásob. Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH a sú už po zľave 15 %.   V prípade záujmu o zakúpenie či overenie dostupnosti produktov a doplnkov z Originálneho príslušenstva SEAT, kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT. Vyhradzujeme si právo na zmeny v cenách, dizajne, tvare, farbe a špecifikáciách uvedených produktov bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky použité v katalógu a na webovej stránke majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. O prípadných požiadavkách, obmedzeniach a vhodnosti použitia pre váš typ vozidla sa informujte u autorizovaného servisného partnera SEAT. Za chyby sadzby a tlače nezodpovedáme.

Na stiahnutie
Objednávka do servisu