Volkswagen sezónna akcia leto 2022

Volkswagen sezónna akcia leto 2022
Slnka je čoraz viac, teploty stúpajú vyššie a počasie je stále krajšie: je čas pripraviť svoje vozidlo Volkswagen na novú letnú sezónu. Máme pre vás ponuku, ktorá vám dokonale sadne - atraktívne zľavy na originálne diely a praktické doplnky pre vaše cesty za novými dobrodružstvami, ako napríklad nosiče bicyklov či prepravné boxy. A pomyselnou čerešničkou na torte sú naše kolekcie lifestyle príslušenstva vhodné na akúkoľvek príležitosť.

Originálne leto plné zážitkov

Prezerať katalóg online

Stiahnuť katalóg vo formáte PDF

Pripravte svoje vozidlo na leto

Aby ste mali istotu, že môžete bezpečne vyraziť za akýmkoľvek letným dobrodružstvom, doprajte vášmu vozidlu preventívnu prehliadku u servisného partnera Volkswagen. V rámci prehliadky urobíme vizuálnu kontrolu všetkých dôležitých funkčných častí vášho vozidla a na záver vykonáme aj skúšobnú jazdu.

Viac informácií

Servis klimatizácie

Zhlboka sa nadýchnite

Doprajte si čistý vzduch pri každej jazde. Hlavne počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu vášho vozidla najväčší nápor. Originálne peľové filtre Volkswagen zabezpečia pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytia množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochránia klimatizačný systém vášho vozidla pred znečistením.

Viac informácií

Máte problém s alergiami?
Vyskúšajte naše antialergénne filtre Volkswagen.

Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre spolucestujúcich vo vozidle.

Viac informácií

Transport

Flexibilné transportné riešenia

Jednoducho sa spoľahnite - aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi a čo by ste mohli potrebovať. Preto sme vyvinuli inteligentné systémy, ktoré do seba optimálne zapadajú a ideálne sa dopĺňajú, a tak poskytujú vhodné riešenia takmer na každý účel. Pre váš jednoduchší život.

Základný strešný nosič. 

Ideálny základ pre všetky nadstavby. Originálny nosič zhotovený z vysokokvali tného hliníkového profilu je testovaný podľa prísnych noriem Volkswagen City Crash Plus a možno naň jednoducho upevniť nosič bicyklov, nosič lyží a snowboardov, nosič surfovacej dosky alebo tiež praktický strešný box. Je dokonale kompatibilný s vaším vozidlom. Možno ho bezpečne uzamknúť a zaistiť proti krádeži. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Zoznam všetkých produktov v akcii

Strešný box

Originálny strešný box má optimalizovaný, aerodynamický tvar, ktorý maximálne redukuje rušivé zvuky počas jazdy. Je prispôsobený modernej dizajnovej línii nových modelov Volkswagen. Jednostranne otvárateľný box je vybavený systémom dvoch zámkov. Strešný box Comfort je vybavený až 3-bodovým centrálnym uzamykacím mechanizmom a vďaka inovatívnemu systému "DuoLift" sa dá otvárať z obidvoch strán. Boxy sú k dispozícii v čiernej matnej alebo lesklej farbe a na výber je objem 340 alebo 460 litrov.

Basic, čierna matná 340 l     obj. č. 000071200     € 270,00     € 229,50
Basic, čierna matná 460 l     obj. č. 000071200AC     € 432,00     € 367,20

Comfort, čierna lesklá 340 l     obj. č. 000071200AD     € 636,00     € 540,60
Comfort, čierna lesklá 460 l     obj. č. 000071200AE     € 726,00     € 617,10

Nosič surfovacej dosky

Vďaka tomuto originálnemu nosiču sa surfovacia doska dostane bezpečne do cieľa. Surfovaciu dosku a tiež oba stožiare pridržiava stabilné upevnenie. Preprava je obzvlášt šetrná vďaka pogumovanej upínacej podložke a špeciálnej ochrane z gumy pre kovové svorky na upínacích popruhoch.

obj. č. 000071120HA     € 131,40     € 111,70

vw finden kaufen angebote schnaeppchen gebrauchtwagen lagerautos

Nosič kajaku

Originálny nosič kajaku Volkswagen bol vyvinutý špeciálne na prepravu kajakov s hmotnosťou do 25 kg. Kajaky možno týmto spôsobom bezpečne prepravovať na streche vozidla, bez možnosti skĺznutia či pohybu.

obj. č. 1K0071127A     € 123,60     € 105,06

Nosič bicyklov na strechu

Originálny nosič Volkswagen na prepravu bicyklov vo vzpriamenej polohe na streche vozidla zaujme jedinečne navrhnutým držiakom rámu a koľajnicou na kolesá, ktoré automaticky zaisťujú správne umiestnenie bicykla. Nosič bicyklov umožňuje bezpečné uzamknutie bicyklov k strešnému nosiču a možno ho ľahko a rýchlo premontovať z jednej strany vozidla na druhú bez použitia dodatočného náradia. Vďaka testu City Crash Plus spĺňa držiak na bicykel najvyššie štandardy značky Volkswagen.

obj. č. 000071128F     € 139,20     € 118,32

Nosič bicyklov Compact II a III na ťažné zariadenie

Najmenší, najľahší a najkompaktnejší vo svojej triede pre pohodlnú prepravu 2 alebo 3 bicyklov. Pre montáž na ťažné zariadenie s priemerom hlavice 50 mm (neplatí pre hliníkovú hlavicu). Vďaka skladaciemu systému sa zadné svetlá, koľajnice bicyklov a rám nosiča dajú kompletne zložiť a uložiť v batožinovom priestore. Pomocou inovatívneho nožného pedála ho je možné mimoriadne ľahko odklopiť aj s upevnenými bicyklami, takže batožinový priestor zostane ľahko prístupný. Pri zdvihnutí sa nosič zaistí automaticky. Vrátane praktickej prenosnej tašky.

Na prepravu 2 bicyklov
obj. č. 3C0071105B     € 784,80     € 667,08

Na prepravu 3 bicyklov
obj. č. 3C0071105C     € 828,24     € 704,00

Nosič bicyklov Premium na ťažné zariadenie

Nosič pre prepravu 2 bicyklov alebo elektrobicyklov zaujme svojou odľahčenou konštrukciou a inovatívnym upevnením. Na vozidlo sa automaticky pripevní jednoduchým nasadením kolmo na guľovú hlavu a následným sklopením nadol. Nový patentovaný uzáver bez páčok umožňuje jednoduchú montáž bez vynaloženia väčšej sily. Vďaka inovatívnym odnímateľným rozperám s poistkou proti krádeži je obsluha nosiča naozaj jednoduchá. Vďaka veľkému uhlu odklopenia pomocou nožného pedála zostane batožinový priestor aj pri vozidlách s veľkými výklopnými dverami stále dobre prístupný. Nosič je možné kompletne zložiť a uložiť do batožinového priestoru. Je vybavený originálnym držiakom poznávacej značky s nápisom Volkswagen. Voliteľne možno doobjednať prepravnú tašku pre ochranu nosiča a tiež nájazdovú koľajnicu pre ľahké nakladanie ťažkých bicyklov.

obj. č. 000071105J     € 871,20     € 740,52

vw finden kaufen angebote schnaeppchen gebrauchtwagen lagerautos

Komfort a ochrana

Príslušenstvo pre rodinu

Naše autosedačky chránia vaše ratolesti nielen v prípade zadnej alebo čelnej kolízie s iným vozidlom, ale aj pri bočnom náraze. Spĺňajú všetky zákonné normy a požiadavky, dokonca ich prekračujú. Okrem toho sú testované našimi bezpečnostnými expertmi v rámci procesu vývoja vozidla. Vďaka technológii ISOFIX je ich inštalácia veľmi rýchla a jednoduchá. A tiež ďalšie doplnky pre pohodlie na cestách s vašou rodinou.

Detská autosedačka a nosič i-SIZE

Pre bezpečnú prepravu najmenších členov vašej rodiny - od narodenia až do 15 mesiacov (83 cm / 13 kg). Systém pozostáva zo základne "Flex Base i-SENSE" a špeciálne navrhnutého detského nosiča "i-SIZE". Po pripevnení základne k vozidlu možno detský nosič "i-SIZE" jednoducho namontovať a opäť demontovať jediným kliknutím, so slnečnou clonou alebo bez nej. Vďaka praktickej funkcii otáčania o 90° sa priloženie a pripútanie či odopnutie a vybratie bábätka stane doslova "detskou hrou". Detský nosič je vo vozidle otočený proti smeru jazdy. Okrem funkcie otáčania je možné základňu nastaviť aj do jedného zo štyroch uhlov sklonu.

obj. č. 11A019900     € 418,80     € 355,98

Detská autosedačka i-SIZE Dualfix

Originálna autosedačka "i-SIZE Dualfix" je vhodná pre novorodencov a deti do veku 4 rokov (105 cm / 18 kg). S funkciou otáčania o 360° - sedadlo môže smerovať v smere aj proti smeru jazdy. Vďaka dvanástim polohám sedadla a množstvu možností nastavenia rastie autosedačka spolu s vaším dieťaťom, vďaka čomu bude vaším spoľahlivým spoločníkom na niekoľko rokov. Vďaka inovatívnym bezpečnostným funkciám, ako je ochrana proti bočnému nárazu SICT alebo systém Pivot Link ISOFIX, je váš malý pasažier vždy dobre chránený.

obj. č. 11A019902     € 712,80     € 605,88

Detská autosedačka i-SIZE Trifix

Volkswagen "i-SIZE Trifix" je prvá detská sedačka pre väčšie deti a je ideálne prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 do 105 cm. Vďaka vstavanému systému ISOFIX a Top Tether je jej inštalácia veľmi jednoduchá a pohodlná. Vylepšený podsedák zaisťuje, že vaše dieťa má dostatok priestoru počas svojho rastu - od 15 mesiacov do približne 4 rokov (76 až 105 cm / až do 18 kg). Celkovo 4 nastaviteľné polohy ponúkajú vysoký komfort pre vašich najmenších pasažierov. Upevňovacie body ISOFIX sú integrované priamo do autosedačky a ponechávajú tak detský nosič a základňu voľnú pre mladších bratov alebo sestry.

obj. č. 11A019909     € 447,60     € 380,46

Detská autosedačka i-SIZE Kidfix

Vaše deti vo veku od 3,5 do 11 rokov (100 až 150 cm/ 15 až 36 kg) si s detskou autosedačkou "i-SIZE Kidfix" vždy užívajú pohodlnú a bezpečnú cestu. Starostlivo umiestnené vetracie otvory zaisťujú efektívnu cirkuláciu vzduchu, aby sa vaše dieťa vždy cítilo dobre aj pri dlhších cestách. Špeciálne vytvarovaný sedák pre optimálnu ochranu v prípade kolízie, jednoducho nastaviteľná ergonomická opierka hlavy a odnímateľný poťah. Inovatívny prvok SecureGuard poskytuje extra ochranu brušku vášho dieťaťa vďaka dodatočnému zapínaniu na štvrtý bezpečnostný pás. Opierka chrbta je odnímateľná a zaisťuje väčšiu flexibilitu pre deti nad 138 cm. Detská autosedačka je dostupná aj v extra športovej verzii GTI s rovnako vysokým štandardom komfortu a bezpečnosti.

i-SIZE Kidfix           obj. č. 11A019906     € 410,40     € 348,84
i-SIZE Kidfix GTI    obj. č. 5HV019906     € 422,40     € 359,04

Ochranná podložka pod detskú autosedačku

Znečistené a opotrebované sedadlá sú minulosťou. Táto protišmyková a ľahko umývateľná podložka vám pomôže udržať vaše auto čisté za každých okolností. Možno ju bez problémov použiť v kombinácii so všetkými Originálnymi detskými autosedačkami Volkswagen vrátane ISOFIX alebo i-SIZE. Skladá sa z dvoch častí - z chrániča sedadla a chrániča operadla, ktorý možno upevniť k tyčiam hlavovej opierky. Táto kombinácia je veľmi vhodná pre prepravu detí v polohe proti smeru jazdy. Tri integrované sieťové vrecká slúžia na ukladanie rôznych drobností. Farba: sivá / čierna.

obj. č. 000019819C     € 34,02     € 28,92

Chladiaci a teplo udržiavajúci box

Chladené nápoje v sparnom lete či teplé jedlo po štyroch hodinách jazdy? S týmto energeticky efektívnym boxom žiadny problém. Box má objem cca 24 litrov, je doň vložené izolačné veko, ktoré sa stará o správnu teplotu. Vhodný aj pre bezproblémové uloženie a transport stojacich fli aš s objemom 2 litre. Napájanie buď cez 12 V pripojenie vo vozidle alebo 230 V doma či v hoteli. Dodávané vrátane ochrany proti vybitiu batérie, dodatočného izolačného veka ako možnosť výmeny za chladiace veko. Upevňuje sa pomocou 3-bodového bežpečnostného pásu. Energetická trieda A ++.

obj. č. 000065400F     € 183,60     € 156,06

Modulárny cestovný a komfortný systém

Modulárny cestovný a komfortný systém ponúka veľa možností, ako urobiť cestovanie jednoduchším a pohodlnejším. Základný držiak môže byť spojený s nasledujúcimi nástavcami: háčik na tašky, vešiak na šaty, sklopný stolík, držiak pre Apple iPad 2 - 4, iPad mini alebo držiak pre Samsung Galaxy Tab 3/4 10.1. Základný držiak sa upevní jednoduchým priskrutkovaním medzi podpery hlavovej opierky, doplnkové nástavce sa pripevnia jednoduchým systémom nacvaknutia.

Základný držiak    obj. č. 000061122     € 27,72     € 23,57

Sklopný stolík    obj. č. 000061124     € 138,00     € 117,30

Háčik na tašky    obj. č. 000061126B     € 41,22     € 35,04

Vešiak na šaty    obj. č. 000061127B     € 72,84     € 61,92

Držiak pre iPad 2 - 4     obj. č. 000061125A     € 172,20     € 146,38

Držiak pre iPad Mini 1 - 3    obj. č. 000061125B     € 158,40     € 134,64

Držiak pre Galaxy Tab 3/4 10.1"    obj. č. 000061125D     € 172,20     € 146,38

Príslušenstvo pre domácich miláčikov

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Pre našich štvornohých miláčikov robíme toho naozaj veľa. A keďže sú neoddeliteľnou súčasťou našej rodiny, berieme ich so sebou aj na cesty. Vďaka Originálnemu príslušenstvu Volkswagen na prepravu psov sa aj váš pes bude cítiť na cestách vždy v pohode a zároveň v bezpečí.

Bezpečnostný popruh pre psa

Maximálna bezpečnosť a sofistikovaný dizajn. Popruh vyvinutý v spolupráci s veterinármi sa uchytáva k bezpečnostnému pásu. Vyrobený z odolnej polyesterovej tkaniny, spony sú z kvalitnej ocele. Mäkké polstrovanie na tlakových bodoch, s reflexnými prvkami. Testovaný TÜV v súlade s normou ECE R 17. Veľkosti: S - L.

veľ. S     obj. č. 15380100     € 60,48     € 51,41
veľ. M     obj. č. 15380000     € 75,00     € 63,76
veľ. L     obj. č. 15380200     € 90,84     € 77,22

Ochranný poťah na zadné sedadlá

Poťah sedadla chráni zadné sedadlo a zadnú časť predných sedadiel pred poškriabaním, vlhkosťou a nečistotami. Umožní vám pohodlne prepravovať domáceho miláčika a vaše vozidlo zostane dlhšie čisté.

obj. č. 50444000     € 74,76     € 63,55

Deliaca mreža

Originálna deliaca mreža Volkswagen efektívne oddeľuje priestor pre cestujúcich od batožinového priestoru, čo najviac oceníte, keď sú na palube vaši domáci miláčikovia. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Zoznam všetkých produktov v akcii

Rohož do batožinového priestoru

Praktická a pevná rohož do batožinového priestoru s nápisom modelu vozidla chráni batožinový priestor pred bežným znečistením a zabraňuje neželanému pohybu prepravovaného nákladu počas jazdy. Zvýšený okraj zabraňuje vyliatiu tekutín na podlahu vozidla. Je rozmerovo presná a ľahko sa udržuje. Farba: čierna. Materiál: PE. K dispozícii vo viacerých verziách a pre viacero modelov Volkswagen.

Zoznam všetkých produktov v akcii

Obojstranná rohož do batožinového priestoru

Vyrobená z pevnej, vysokokvalitnej tkaniny, ktorá chráni batožinový priestor pred nečistotami. Spodná strana má plastové výčnelky zabraňujúce neželanému šmýkaniu nákladu. Zároveň má vyklápaciu časť na prekrytie nakladacej hrany nárazníka, čím ho chráni pred poškodením. Veľmi dobre poslúži aj ako ochrana pri vstupe psa do batožinového priestoru. Farba: čierna. Materiál: vrchná strana z velúru, spodná strana z plastu. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Zoznam všetkých produktov v akcii

Ochranná lišta nakladacej hrany

Ochrana nakladacej hrany ochráni nakladaciu hranu nárazníka pred neželaným poškriabaním a znečistením pri nakladaní a vykladaní nákladu z batožinového priestoru, ale tiež pri preprave psov. Dá sa jednoducho a rýchlo nalepiť. Materiál: plast. Farba: čierna, strieborná alebo karbónový vzhľad. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Zoznam všetkých produktov v akcii

Konektivita

Presne podľa vašich potrieb

Konektivita vozidla je pre nás všetko, čo súvisí s pripojením. Vďaka našim systémom môžete byť vždy v kontakte so svojím vozidlom a môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu vozidlom Volkswagen.

vw finden kaufen angebote schnaeppchen gebrauchtwagen lagerautos

Moon Wallbox Connect

Vďaka intuitívnemu ovládaniu a variabilným možnostiam autentifikácie je POWER Wallbox Connect univerzálne použiteľný. Vyššie nabíjacie kapacity a vyššia účinnosť v porovnaní s bežnou domácou zásuvkou. Vrátane nabíjacieho kábla.

obj. č. MOON3M802     € 1584,00     € 1186,20

Sada POWER2Go 2.0

Cestovná nabíjacia stanica disponuje automatizovaným odosielaním správ o nabíjaní. Umožňuje komplexný prehľad o týždenne a mesačne nabitej energii, ako aj výsledných nákladoch. Nabíjací výkon a časy nabíjania je možné pohodlne ovládať prostredníctvom aplikácie. Vďaka integrovanému modulu WLAN je možné kábel pripojiť priamo k internetu a ovládať ho online odkiaľkoľvek. Optimalizovaný dizajn a štruktúra kábla, tenší kábel a vylepšené adaptéry zaisťujú menšiu hmotnosť, ľahšiu manipuláciu a vyššiu bezpečnosť.

obj. č. MOON12502052     € 1506,00     € 1312,80

Wallbox VW ID.Charger AC

Moderné nabíjacie stanice Wallbox pre vozidlá ID. rodiny Volkswagen od spoločnosti Elli ponúkajú inovatívny a efektívny systém nabíjania s nabíjacím výkonom až 11 kW. Integrovaný nabíjací kábel rôznych dĺžok. Individuálne sa prispôsobia každej požiadavke inštalácie a potrebám používania. V troch variantoch výbavy - Charger, Charger Connect a Charger Pro.

ID.Charger AC, 4,5 m     obj. č. MOON11214     € 847,20     € 660,00
ID.Charger AC, 7,5 m     obj. č. MOON11224     € 903,60     € 738,60
ID.Charger Connect AC, 4,5 m     obj. č. MOON12214     € 1242,00     € 953,40
ID.Charger Connect AC, 7,5 m     obj. č. MOON12224     € 1302,00     € 1032,00
ID.Charger Pro AC, 4,5 m     obj. č. MOON13214     € 1584,00     € 1412,40
ID.Charger Pro AC, 7,5 m     obj. č. MOON13224     € 1638,00     € 1472,40

Nabíjací adaptér s dvoma USB portami

Nabíjací adaptér Volkswagen umožňuje rýchle nabíjanie vašich zariadení až cez dve rozhrania USB naraz. Stačí jednoducho zasunúť adaptér do otvoru pre zapaľovač. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa zariadenie optimálne integruje do vášho vozidla. Biele LED podsvietenie nielen dobre vyzerá, ale tiež pomáha v tme rýchlo nájsť prípojku USB. Vďaka vysokému výkonu 2 × 2,4 A možno v režime rýchleho nabíjania nabíjať bez problémov aj väčšie zariadenia ako napr. tablety. Vďaka kvalitnému spracovaniu a odtieneniu jednotlivých komponentov nevznikajú skoro žiadne rušivé elektromagnetické polia, ktoré by negatívne ovplyvňovali funkcie vozidla ako napr. Kessy, DAB +, FM, AM, DVB-T atď.

obj. č. 000051443D     € 39,48     € 33,56

DataPlug k We Connect Go

DataPlug Volkswagen vysiela v reálnom čase dáta vozidla do smartfónu spárova ného cez Bluetooth. Po spojení s aplikáciou We Connect Go je možné na smartfóne analyzovať a zobrazovať veľké množstvo dát. DataPlug si nevyžaduje žiadny samostatný napájací zdroj - k jeho pripojeniu stačí zasunúť 16-pólový konektor do rozhrania OBD-2 vo vozidle. 

obj. č. 5GV051629M     € 58,44     € 49,68

Nabíjací kábel

Kábel svieti a tak vizualizuje proces nabíjania. Pre napájacie zdroje s pripojením typu USB-A. Pre koncové zariadenia s pripojením Lightning (Apple), Micro-USB (Android) a USB-C (Android).

obj. č. 5H0087703E     € 21,00     € 17,86

Kábel USB Premium

Kábel USB Premium bol navrhnutý špeciálne pre pripojenie smartfónu alebo iného mobilného zariadenia k infotainment systému vášho vozidla Volkswagen. Dizajn kábla je optimálne prispôsobený interiéru vozidla. Dĺžka kábla je 30 cm alebo 70 cm. Kábel má kvalitný textilný povrch a pochrómované kovové konektory s logom Volkswagen. S týmto káblom je možné ideálne využívať funkcie ako GoogleAuto alebo MirrorLink® v rozhraní App-Connect. Samozrejmosťou je tiež nabíjanie pripojeného zariadenia. Dostupný vo variantoch USB-A / mikro USB, USB-A / Apple Lightning alebo USB-A / USB-C a USB-C / mikro USB, USB-C / Apple Lightning alebo USB-C / USB-C.

Zoznam všetkých produktov v akcii

Lifestyle príslušenstvo

vw finden kaufen angebote schnaeppchen gebrauchtwagen lagerautos

Viac informácií o akciách Volkswagen u našich poradcov, klik TU.

Mohlo by vás zaujímať:
Audi sezónna akcia leto 2022

SEAT SERVIS sezónna akcia leto 2022
VW Úžitkové vozidlá sezónna akcia leto 2022

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu