VW Úžitkové vozidlá Servisný voucher 5+

VW Úžitkové vozidlá Servisný voucher 5+
Dáme vám 180 € s DPH ZADARMO na servis. AKCIA Voucher 5+ predĺžená, aby bolo vaše 5 a viac ročné auto v TOP forme počas celého roka.

Zostaňte vy aj vaše vozidlo v tej
najlepšej kondícii

Nikdy nie je neskoro pre bezpečnosť vášho vozidla. S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise Volkswagen Úžitkové vozidlá.

V TOP forme počas celého roka!

Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od 1. 1. 2011 do 31. 12. 2017 a vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme vám voucher na 180 € s DPH, ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zadajte VIN číslo vášho vozidla a zistíte, či máte nárok na túto servisnú akciu.

Overiť VIN číslo

Voucher je možné získať pri návšteve autorizovaného servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá v období od 5. 9. 2022 do 30. 11. 2022. Kontaktujte našich servisných poradcov. 

*Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2011 do 31.12.2017, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 31.12.2021. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 180 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce u autorizovaného servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.

Viac informácií o servise Volkswagen Úžitkové vozidlá u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu