VW Úžitkové vozidlá Servisný voucher 5+

VW Úžitkové vozidlá Servisný voucher 5+
Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH ZADARMO

Zostaňte vy aj vaše vozidlo v tej
najlepšej kondícii

Do nového roka v TOP forme!
Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH

Nikdy nie je neskoro pre bezpečnosť vášho vozidla. S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od 1. 1. 2011 do 31. 12. 2016 a vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme vám voucher na 180 € s DPH, ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Voucher získate po overení VIN čísla vášho vozidla u nášho servisného poradcu VW Úžitkové vozidlá.

Voucher je možné získať pri návšteve autorizovaného servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá v období od 01. 12. 2021 do 31. 03. 2022.

* Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2011 do 31.12.2016, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 30. 6. 2021. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 180 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce u autorizovaného servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.