Naše poslanie

Nadácia PO CAR

 

Nadácia PO CAR vznikla 26.03.2014 v Prešove. Jej zakladateľom je spoločnosť PO CAR, s.r.o., jedno z najvýznamnejších autorizovaných predajno-servisných centier pre vozidlá značiek Škoda, Volkswagen, Audi a Seat na Slovensku. Hlavnú ideu nadácie vyjadruje oficiálny slogan „podporujeme budúcnosť“.

Nadácia PO CAR sa hrdo hlási k regiónu, v ktorom my všetci žijeme, pracujeme a tvoríme hodnoty. Sme hrdí na historické, kultúrne a prírodné dedičstvo Prešovského kraja a cítime zodpovednosť za naše deti, ktoré sú jeho budúcnosťou.

„Už viac ako 25 rokov žijeme a pracujeme v tomto regióne, tvoríme hodnoty a prinášame ľuďom prácu. Delíme sa s našimi krajanmi o ich radosti a starosti. Tešíme sa z ich úspechov a sme radi, že ich v tom svojou malou mierou môžeme podporovať“.

Ing. Jozef Berezný
zakladateľ Nadácie PO CAR

„Z veľkej časti ma pri vnímaní významu slova nadácia ovplyvnila moja osobná životná skúsenosť, preto viem, že je to jedna z najsprávnejších vecí, na ktorých sa môžem spolu s mojimi kolegami podieľať. Je úžasné môcť splatiť svoj pracovný úspech tým najdôležitejším ľuďom na celom svete. Našim deťom, ktorým môžeme pomáhať vytvoriť ich budúcnosť“.

Adrián Sučka
správca Nadácie PO CAR


Účelom Nadácie PO CAR
je podporovať a propagovať rozvoj a ochranu duchovných a kultúrnych hodnôt, realizáciu a ochranu ľudských práv alebo iných humanitných cieľov, ochranu životného prostredia, zachovanie prírodných hodnôt, ochranu práv detí a mládeže, ochranu zdravia a rozvoj zdravotníctva, rozvoj školstva, vedy a vzdelania, rozvoj telovýchovy a športu, rozvoj občianskej spoločnosti, rozvoj podnikateľského prostredia, individuálne určenú humanitárnu pomoc pre jednotlivca alebo skupiny osôb, ktoré sa ocitli v ohrození života alebo potrebujú naliehavú pomoc pri postihnutí živelnou pohromou a napokon rozvoj sociálnej sféry spoločnosti.

Domov

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.