Nové Audi A7 Sportback

Nové Audi A7 Sportback

Štyri kruhy. Jedna čistá línia. 

Nové Audi A7 Sportback.

Charakteristický a jedinečný, taký je model A7. Od ostrých kriviek svetlometov s originálnou svetelnou grafikou cez predné partie so širokou jednodielnou maskou chladiča a siluetu modelov kupé až po skulpturálnu zadnú časť - Audi A7 Sportback je poslom revolučného dizajnu a súčasne disponuje génmi klasického systému quattro. To je dôkaz, že svojmu dizajnu sa dá zostať verný aj tak, že ho nanovo objavíte.

Nový priestor

Veľkorysosť dostala ešte väčší priestor. S vylepšeným priestorovým komfortom vzadu bez obmedzenia batožinového priestoru. S voliteľnou funkciou vyhrievania sedadiel vpredu a vzadu a predovšetkým s precíznym a vysoko kvalitným spracovaním v kvalite ručnej práce.

Prezentujte svoj štýl

Svetlené pásy na želanie dodávaného, viacfarebného ambientného osvetlenia vytvárajú v interiéri efektné svetelné scény podľa vašich predstáv a dodávajú mu väčšiu individualitu a exkluzivitu. Precízne svetelné pásy zvýrazňujú obrysové línie, prístrojový panel a dizajnové štruktúry. A v tme ponúkajú komfortné nastupovanie a vystupovanie z auta.Novodobý kokpit

Čistý, perfektne integrovaný akoby odliaty z jedného kusu. 10,1- a 8,6-palcový HD dotykový displej MMI High s dotykovou odozvou a vysokým rozlíšením je dokonale integrovaný v prístrojovom paneli a pre progresívnu koncepciu ovládania vytvára scénu, ktorú si zaslúži. Prostredníctvom horného displeja ovláda vodič systém infotainment. Spodný displej poskytuje prístup ku klimatizácii, komfortným funkciám a zadávaniu textu.


Viac o koncepcii ovládania

Digitálne riadené svetlo

HD Matrix LED svetlomety, dodávané na želanie, prezentujú novú, jedinečnú svetelnú grafiku A7 a nadväzujú na tému digitalizácie. Dvanásť svetelných segmentov, ktoré oddeľujú úzke medzery, vyvolávajú asociácie s princípom binárnych číslic 0 a 1.Viac informácií k svetlometom

Naše odporúčania

Inšpirujúce kompozície lakov karosérie a diskov sú štýlovo kombinované a vhodne vyskladané pre každý individuálny štýl. 

Klasik

Puristický pôvab, zdržanlivá ušľachtilosť, jednoduchý štýl. Dvadsaťpalcové disky z ľahkej zliatiny v dizajne piatich dvojitých lúčov do tvaru V vytvárajú spolu s lakovaním v metalízovom sivom odtieni "Taifungrau" optimálnu kombináciu nadčasovej elegancie.

Športovec

Progresívny a športový charakter vášho modelu Audi A7 Sportback zvýraznite s 21-palcovými diskami z ľahkej zliatiny Audi Sport s 5-lúčovým dizajnom "Stern" do tvaru V, s metalízovým modrým lakovaním "Firmamentblau" a na želanie dodávaným paketom S line exteriér, ktorý okrem iného zahŕňa predný a zadný nárazník v dizajne S, difúzor určený pre výbavu S line v tintánovo-čiernom matnom vyhotovení, chrómové koncovky výfuku a chrómovú sponu.

Špecialista

Charakter vášho Audi A7 Sportback nemusíte len zvýrazniť, urobte ho intenzívnejším. Prostredníctvom kombinácie 21-palcových kovaných diskov z ľahkej zliatiny s 5-lúčovým dizajnom "Stern" do tvaru V a metalízovaného laku karosérie "Tritonblau". Pre jedinečný vzhľad a výrazné akcenty.
Viac informácií o Audi A7 Sportback.... 

Kontakt na predajcov Audi:

Predaj Audi

Adrián Sučka
Adrián SučkaVedúci predaja vozidiel Auditel.:051/7560 261
mob.:0905 595 075

email:sucka@pocar.sk
Mgr. Marek Vyšňovský
Mgr. Marek VyšňovskýPredajca vozidiel Auditel.:051/7560 262
mob.:0907 479 476

email:vysnovsky@pocar.sk


Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.