Nové Audi A6 Limuzína

Nové Audi A6 Limuzína

Keď je dizajn v súlade s efektívnosťou a športový charakter so štýlom. Keď idú inovácie ruka v ruke s precíznosťou a progresívna elegancia je zrejmá z každej krivky. Keď sa tvary dopĺňajú s funkciami a nad všetkým stojí pokrok. Potom má trieda business vozidiel nový vlajkový model: Audi A6 Limuzínu. Atletickejší ako kedykoľvek predtým. Suverénny ako vždy.
Prednosti Audi A6 Limuzíny

Pokrok nemusíte len cítiť, ale aj zažiť. Keď sa tvary dopĺňajú s funkciami a nad všetkým stojí pokrok.   

Až 400 perzonalizovaných funkcií

Ideálne pre vodičov, ktorí často cestujú automobilom a flotilových zákazníkov: Až sedem vodičov si môže uložiť svoje preferované nastavenia vo svojich individuálnych užívateľských profilov a definovať tam až 400 funkcií. Vďaka svojej logickej a plochej štruktúre menu umožňuje systém rýchly prístup k funkciám vozidla. Pomocou konfigurovateľných tlačidiel pre obľúbené funkcie môže užívateľ nastaviť preferované funkcie ešte rýchlejšie.

Výber 4 nastavení podvozka


Audi ponúka štyri varianty podvozka: konvenčný podvozok s oceľovými pružinami, športový podvozok, podvozok s adaptívnymi tlmičmi a vzduchové odpruženie "adaptive air suspension" tiež s adaptívnymi tlmičmi. Hlavne ten posledný poskytuje Audi A6 Limuzíne vysoký komfort jazdy a športové jazdné vlastnosti a prostredníctvom systému "Audi drive select" sa optimálne prispôsobí štýlu jazdy a podmienkam vozovky. Vy sa rozhodnete, či bude vaša jazda komfortne uvoľnená alebo športovo stabilná.


Disky až do 21"

Ponuka diskov nového Audi A6 Limuzína je voči predchádzajúcemu modelu širšia a zahŕňa elegantný ale aj športový dizajn vo veľkosti od 17" do 21". Napriek väčším kolesám ponúka A6 Limuzína vyšší komfort jazdy a lepšiu zvukovú izoláciu.


Športová elegancia

Z každej perspektívy
Od širokej jednodielnej masky chladiča, cez bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu s chrómovými lištami, až k subtílnym svetlometom - predné partie modelu A6 Limuzína zaujmú progresívnosťou hneď na prvý pohľad. Ostrejšie bočné línie s výrazným rozšírením blatníkov zdôrazňujú gény modelov quattro. Vonkajšie spätné zrkadlá sú umiestnené na bokoch dverí rovnako ako pri športových modeloch. Línie strechy v štýle modelov coupé elegantne ústia do trojrozmerného tvaru zadných partií s charakteristickou lištou v hliníkovom prevedení.  

Fascinujúce svetlá s výrazným dizajnom

HD Matrix LED svetlomety s dynamickými smerovými svetlami, dodávané na želanie, urobia dojem dvomi spôsobmi. Ponúkajú optimálne osvetlenie cesty bez oslnenia vodičov v opačnom smere a umocňujú šírku predných partií Audi A6 Limuzíny.  

Ambientné osvetlenie pre lepšiu náladu

Voliteľné viacfarebné náladové osvetlenie vytvára jedinečnú atmosféru a vnútornému priestoru Audi A6 Limuzíny dodáva fascinujúci ambientný charakter. Precízne svetelné pásy zvýrazňujú palubnú dosku, stredovú konzolu a ďalšie výrazné dizajnové štruktúry v 30 rôznych farbách a s plynulým tlmením intenzity svetla.  Inteligentne využívaná inteligencia


Budúcnosť tu a teraz: Spojenie vzájomne dokonale vyladených senzorov, kamier a algoritmov rozpozná a vyhodnotí vašu jazdnú situáciu, asistuje, ak si to želáte a zasiahne, ak už neexistuje iná možnosť. Sprevádzajte nás na ceste k autonómnemu zážitku z jazdy, aby ste už zajtra na nej mohli jazdiť.
Audi A6 Limuzína - stránka modelu

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.