Nové Audi A1 Sportback

Nové Audi A1 Sportback

Veľkorysé, športové, emocionálne

Nové Audi A1 Sportback

Audi A1 Sportback je ideálnym partnerom pre mestský životný štýl. Druhá generácia úspešného kompaktného vozidla je charakteristická výrazným, maskulínnym dizajnom s ikonografickými prvkami pretekárskych vozidiel rallye. Vnútorný priestor prezentuje športový, emocionálny charakter s mnohými možnosťami individualizácie. Všetky ovládacie prvky a dotykový displej MMI, dodávaný na želanie, sú výrazne orientované na vodiča a posilňujú výnimočný charakter miesta pre vodiča. Vďaka infotainment systému a asistenčným systémom vodiča je Audi A1 Sportback perfektne pripojené k svetu digitálnych systémov. 

Stránka modelu Audi A1 Sportback 

Konfigurátor

Cenník a katalógPre individualistov

Ponuka farieb pôsobivo prezentuje dizajnovú reč Audi A1 Sportback a na výber vám poskytuje desať farieb. Na želanie sa strecha Audi A1 Sportback, prechádzajúca od A stĺpika až po strešný spojler, dodáva v kontrastnej farbe. Kryty spätných zrkadiel, bočné lišty predného nárazníka a bočné prahy dverí sa dajú tiež objednať v kontrastnej farbe.

Výrazné a svalnaté

Výrazným predným partiám dominuje široká, nízko uložená maska chladiča Singleframe a naznačené krajné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Jedinečná dizajnová grafika denných svetiel na želanie dodávaných full LED svetlometov sa dynamickým tvarom krídel, takzvaných hydrodynamických krídel (hydrofoils), odvoláva na jachting. Nízky sústredený pohľad sa v spolupráci s malými segmentmi šesťuholníkového dizajnu v hornej oblasti svetlometov postará o športový vzhľad.Komplexná konektivita:
A ešte zvuk ako v koncertnej sále

Audi A1 Sportback je stvorený pre digitálnu budúcnosť. Už v základnej verzii je štandardne vybavený plne digitálnym združeným prístrojom s 10,25-palcovým displejom s vysokým rozlíšením a multifunkčným volantom. Digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit s rozšírenými funkciami, dodávaný na želanie, ponúka v zornom poli vodičao bsiahle a praktické informácie, ako napríklad animované navigačné mapy a grafiky niektorých asistenčných systémov. Milovníci hudby a akustiky sa môžu tešiť na tuner pre digitálny rádiový príjem Audi sound systém a Bang & Olufsen premium systém.Istota je istota

Asistenčné systémy Audi A1 Sportback pochádzajú z vyššej triedy vozidiel: Toto kompaktné vozidlo udržiavajú v bezpečnej vzdialenosti od vozidla pred ním, vodičovi uľahčujú udržať vozidlo v jazdnom pruhu alebo ho podporujú pri parkovaní. Sériovo dodávaná funkcia upozornenia pri nechcenom opustení jazdného pruhu podporuje vodiča od rýchlosti 65 km/h a vozidlo udržiava v jazdnom pruhu. Adaptívny tempomat udržiava Audi A1 Sportback v bezpečnej vzdialenosti od vozidla pred ním, systém Audi pre sense front rozpozná kritické situácie s inými vozidlami, prechádzajúcimi chodcami alebo cyklistami pred vozidlom. S novou verziou parkovacieho asistenta zaparkuje Audi A1 Sportback na priečne parkovacie miesto aj smerom dopredu, ak je to nutné aj viacerými ťahmi. Systém tiež preberie vyparkovanie vozidla z pozdĺžneho parkovacieho miesta. Digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit s rozšírenými funkciami, dodávaný na želanie, poskytuje vodičovi informácie a ukazovatele asistenčných systémov priamo v jeho zornom poli.

Väčší priestor a komfort

Audi A1 Sportback ponúka výrazne väčší priestor, a tým aj vyšší komfort pre vodiča, spolujazdca a pasažierov na zadných sedadlách. Na dĺžku sa zväčšil o 56 milimetrov, teraz meria 4,03 metra. Jeho šírka zostala takmer rovnaká: 1,74 metra. Nová generácia modelu je vysoká len 1,41 metra, s anténou 1,43 metra. Objem batožinového priestoru sa zväčšil o 65 litrov: normálne poskytuje 335 litrov, pri sklopených operadlách zadných sedadiel sa zväčší na 1 090 litrov. Nakladacia hrana je pri 67 cm príjemne nízko.
Podvozok: športový a suverénny

Konštrukcia náprav Audi A1 Sportback zabezpečuje agilné jazdné vlastnosti a športové zážitky z jazdy. Okrem základného podvozka je v ponuke tuhší športový podvozok. Pakety "dynamik", vytvorené pre každú motorizáciu individuálne, kombinujú prvky výbavy na želanie, ktoré vozidlu dodajú ešte väčší športový charakter. Brzdová sústava Audi A1 Sportback umožňuje citlivé dávkovanie brzdnej sily a poskytuje spontánne reakcie s tuhou charakteristikou pedála. Asistent rozjazdu, dodávaný na želanie, zvyšuje bezpečnosť pri rozjazde v stúpaní a klesaní tým, že po zastavení bráni vozidlu v cúvaní. Audi vám ponúka širokú paletu diskov od 15- až po 18-palcové. A1 Sportback je na želanie už z výroby vybavený systémom riadenia jazdnej dynamiky Audi drive select. Prostredníctvom neho si môže vodič vybrať štyri režimy jazdy, ktoré ovplyvnia charakteristiku jazdy - auto, dynamic, efficiency a individual.


 

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.