Nové Audi Q7

Nové Audi Q7

Sebavedomé a komfortné.Audi Q7.

Výrazný exteriér Audi Q7 prezentuje sebavedomie. V interiéri si užijete výnimočný komfort.

Upozornenie: Tento model sa ešte nedá nakonfigurovať.

Prezentuje silu

V predných partiách Audi Q7 upúta pozornosť jednodielna maska chladiča v tvare osemuholníka s chrómovanými, vertikálnymi lamelami. Nový dizajn bočných prahov zvýrazňuje svetlú výšku vozidla a naznačuje, že toto SUV sebavedomo zvládne aj jazdu v teréne. Ďalšie zaujímavé prvky ako nový dizajn svetlometov a dekoračné lišty v chrómovanom vyhotovení v zadných partiách upútajú vašu pozornosť aj na druhý pohľad.

Ako luxusný salónik

Individuálna klimatizácia, voliteľný zvukový systém Bang & Olufsen s 3D zvukom a voliteľný balík viacfarebného obrysového a ambientného osvetlenia sa postarajú o komfortný interiér až pre siedmich cestujúcich.

Koncepcia ovládania & infotainment

Digitálne informačné displeje

 

Navigácia MMI plus s dotykovým displejom MMI touch response vrátane digitálneho prístrojového displeja Audi virtual cockpit vám ukáže nielen trasu do cieľa vašej cesty, ale ponúkne vám aj prehľad všetkých funkcií vozidla. Vďaka on-line hlasovému ovládaniu môžete ovládať mnohé funkcie jednoducho a pohodlne prirodzenou rečou prostredníctvom hlasových pokynov.

Svetlomety

Vidieť viac a byť lepšie rozpoznateľný - vďaka voliteľným HD Matrix LED svetlometom s laserovým svetlom, ktoré výrazne zvyšujú dosah svetelných lúčov. Špecifická trojdimenzionálna svetelná identita s oddeleným denným svietením, dynamickými smerovými svetlami a svetelnou animáciou predných svetlometov a koncových svetiel pri odomykaní a zamykaní dverí poskytujú vysokú úroveň rozpoznania.

Asistenčné systémy v pozadí

Bez ohľadu na to, či jazdíte mimo mesta alebo v meste - asistenčné systémy1 vás podporujú všade. Počas diaľkových jázd vás podporuje adaptívny asistenčný systém vodiča kombináciou adaptívneho tempomatu "Adaptive cruise control" a asistenta udržania vozidla v jazdnom pruhu "Audi active lane assist". Ak je vodič nečinný, upozorní ho asistent núdzového brzdenia a podľa potreby kontrolovane spomaľuje vozidlo až do jeho úplného zastavenia. Systém núdzového volania "Audi connect Notruf & Service"2 s riadením vozidla3 zrealizuje, v prípade potreby, núdzové volanie. Kamery snímajúce okolie vozidla, asistenčný systém jazdy v križovatkách a mnoho ďalších asistenčných systémov poskytujú podporu počas parkovania a vyparkovania, manévrovania, odbočovania a ďalších funkcií.

 

*1 Vezmite prosím na vedomie, že asistenčné systémy môžu vodiča podporovať len v rámci ich systémových limitov. Za riadenie vozidla a pozornosť počas jazdy je vždy zodpovedný vodič.

*2 Podrobnejšie informácie o službách Audi connect nájdete na stránke https://www.audi.sk/inovacie/audi-connect alebo sa informujte u vášho predajcu.

*3 Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od regiónu.

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.