Nové Audi A3 Sportback

Nové Audi A3 Sportback

Revolučný vývoj.

V rýchlo sa meniacom svete potrebujete spoločníka, ktorý je pripravený na nové výzvy.

S progresívnym dizajnom a inovatívnymi technológiami, ako je Audi connect.

Viac info › 

Cenník a katalóg › 

    

 

 

Exteriér: atletický

Nové Audi A3 Sportback v modrej metalíze "Atoll" a s voliteľnou výbavou edition one. S výraznými podbehmi kolies, širšou stopou a súvislým prelisom na boku. V kombinácii s novou väčšou jednodielnou maskou chladiča Audi Singleframe s voštinovou mriežkou vyzerá A3 Sportback atletickejšie ako kedykoľvek predtým.

 

quattro a Audi drive select

Vďaka voliteľnému pohonu všetkých kolies quattro, progresívnemu riadeniu a voliteľnému systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select je nový model Audi A3 Sportback vybavený takmer na akýkoľvek typ povrchu. Prostredníctvom systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select viete prispôsobiť charakter modelu A3 Sportback svojmu štýlu jazdy. Na výber máte režim "comfort", "dynamic", "automatic" alebo "individual". Režim "efficiency" podporuje úspornú jazdu a šetrí palivo.

 

Digitalizácia na dosah ruky

Všetky funkcie systému MMI pohodlne ovládate dotykom aj počas jazdy. Vďaka voliteľnej výbave, ako je digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit plus a head-up displej, sa ďalšie informácie zobrazujú priamo v zornom poli vodiča. A voliteľný audio systém Bang & Olufsen Premium s 3D zvukom sa postará o fantastický hudobný zážitok.

 

Riešenia šité na mieru

Voliteľná výbava od Audi originálne príslušenstvo vám ešte viac uľahčí váš každodenný život v Audi A3 Sportback. Dodatočný úložný priestor vám ponúka napríklad strešný box. Môžete si vybrať z rôznych farieb a veľkostí. Zvláštnosťou flexibilnej detskej sedačky Dualfix I-SIZE je jeho 360-stupňová rotácia. Vďaka tomu sa dá ľahko otáčať z polohy v smere jazdy do polohy proti smeru jazdy a späť bez toho, aby ju bolo nutné vybrať a opäť nainštalovať. V zaparkovanom vozidle je možné detskú sedačku otočiť smerom k otvoreným dverám. Uľahčí to posadenie alebo vyberanie dieťaťa. 5-lúčové disky z ľahkej zliatiny "Acumen" v tvare písmena V v čiernom vyhotovení s kontrastnými farbami šedá "Quarz" a červená "Signal" sa postarajú o športový vzhľad, ktorý dôsledne zvýrazňuje dynamický dizajn vozidla.

 

Buďte výnimočný

Vytvorte z vášho nového Audi A3 Sportback výnimočný unikát prostredníctvom individuálneho lakovania od Audi exclusive a vyberte si zo širokej ponuky farieb.

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.