Nové Audi Q2

Nové Audi Q2

Dynamický dizajn, skvelé potešenie z jazdy.

Mestské SUV zaujme výrazným dizajnom, širokou ponukou funkcií infotainment systému a dynamickejším podvozkom. Špecifické systémy ako progresívne riadenie a voliteľný adaptívny asistent vodiča sa postarajú o pohodlie a potešenie z jazdy - nielen v meste.

 

Cenník a katalóg ›››

Rozmery ›››

Viac o Audi Q2 ›››

 

 

SUV s ostrými uhlami a hranami

Nápadne výrazný: nový dizajn predných a zadných nárazníkov, odhodlaný pohľad voliteľných Audi Matrix LED svetlometov a dynamicky excentrické línie dotvárajú silný vzhľad Audi Q2. Vďaka výbave advaned a Q2 S line, ako aj novému dizajnu diskov a novým lakom karosérie získa každé Audi Q2 svoj individuálny vzhľad.

 

Pripravený na štart

O veľkolepé potešenie z jazdy sa v Audi Q2 postarajú jeho silné pohony a inovatívne technológie: sériové progresívne riadenie ponúka pôsobivé jazdné vlastnosti vďaka variabilnému prevodovému pomeru závislému od uhla natočenia volantu a posilňovaču riadenia závislému od rýchlosti. Podvozok s adaptívnymi tlmičmi sa vďaka elektronickej regulácii tlmičov prispôsobí rôznym jazdným situáciám.

 

Pre vyššiu úroveň bezpečnosti a jazdného komfortu

Prvýkrát je pre Audi Q2 dostupný voliteľný adaptívny asistenčný systém vodiča. Systém kombinuje funkčnosť adaptívneho tempomatu s asistentom udržania vozidla v jazdnom pruhu. Vodiča podporuje pri zrýchlení, brzdení a udržiavaní rýchlosti a odstupu od vozidiel, ako aj udržaní vozidla v jazdnom pruhu.

 

Športový interiér s možnosťou individualizácie

Farebné osvetlenie vnútorného priestoru v Audi Q2 je možné individuálne nakonfigurovať pomocou voliteľného balíka ambientného osvetlenia plus. Osvetlenie pomocou LED technológie, ktoré neoslňuje, vytvára mimoriadne harmonické a homogénne svetlo. Vnútorný priestor vozidla s interiérom S line so športovými sedadlami čalúnenými jemnou čiernou kožou Nappa zaujme dôsledným športovým charakterom. Športové sedadlá vpredu s kontrastným sivým prešívaním "Felsgrau" a znakom S na operadlách predných sedadiel zvýrazňujú športový charakter vozidla.

edition one

Výbava edition one pre exteriér dodáva Audi Q2, napr. Matrix LED svetlomety, nástupné LED osvetlenie s Audi kruhmi alebo 19-palcové disky z ľahkej zliatiny. Ďalšie prvky výbavy edition one v interiéri, ako je 3-ramenný športový volant čalúnený kožou a dekoračný obklad "Lichtgrafik Format" kompletizujú tento dizajnový štandard.

Audi exclusive

Individuálne vozidlo, ktoré zodpovedá vašej osobnosti: Audi exclusive vám ponúka širokú škálu možností individualizácie dizajnu Audi Q2, napríklad individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive v perleťovom béžovom odtieni "Sandbeige".

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.