e-tron GT quattro

e-tron GT quattro

Čistý športový temperament a progresívny luxus

Zamerané na estetiku jazdnej dynamiky

Audi e-tron GTquattro2 ponúka v interiéri vysokú úroveň všestrannosti v kombinácii s vysokou kvalitou

Dizajnová ikona budúcnosti

Dizajn Audi e-tron GT quattro2 predstavuje konzekventné stelesnenie elektrickej mobility a jedinečnej DNA značky Audi

Pre väčší zmysel pre priestor

Panoramatická sklenená strecha s priebežnými čiernymi lesklými sklenenými plochami vytváre v interiéri pôsobivý priestorový dojem

 

Výkon: 350kW    /   Zrýchlenie (0–100 km/h) 4,1 s   /   Systém nabíjania 800 Vvideo e-tron GT quattro 

 

Kľúčové údaje: štyri dvere, päť sedadiel

Audi e-tron GT quattro demonštruje pokrok moderným spôsobom. Prezentuje športový temperament, exkluzívnosť a komfort. Športové sedadlá plus vpredu s integrovanými opierkami hlavy ponúkajú prostredníctvom výrazného bočného čalúnenia skvelé bočné vedenie v zákrutách a pri športovej jazde.

 

Nová dimenzia nabíjania

800 V lítium-iónová batéria integrovaná do podlahy vozidla disponuje mimoriadne vysokým výkonom - pri nabíjaní aj počas jazdy. V kombinácii so systémom rekuperácie dosahuje podľa metódy WLTP dojazd až 487 km.

 

 Audi e-tron GT quattro viac > >>

Kombinovaná spotreba elektriny v kWh/100 km (NEDC): 18,8-19,6 (NEDC); 19,9-21,6 (WLTP); kombinované emisie CO2 v g/km: 0. 

Doba nabíjania batérie sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov, napr. teplota okolia, používanie iných zástrčiek špecifických pre danú krajinu a používanie funkcie pred jazdou (napr. diaľkovo ovládaná klimatizácia vozidla). Pri použití domácich zástrčiek je nabíjací výkon obmedzený nabíjacím systémom e-tron.

Pre nabíjanie striedavým prúdom odporúča Audi nabíjať vysokonapäťovú batériu prostredníctvom priemyselných zásuviek, verejných nabíjacích staníc alebo domácej nabíjacej stanici wallbox. Výsledkom je vyššia účinnosť a podstatne kratší čas nabíjania v porovnaní s nabíjaním pomocou domácej elektrickej zásuvky. S mobilným nabíjacím systémom e-tron (compakt a connect) by sa vozidlo počas bežnej prevádzky nemalo nabíjať z domácich elektrických zásuviek, ak máte možnosť nabíjať pomocou priemyselnej zásuvky so striedavým prúdom (AC) alebo verejnej nabíjacej stanice so striedavým alebo jednosmerným prúdom. Nabíjací výkon závisí od typu použitého napájacieho konektora, napätia špecifického pre danú krajinu a počtu dostupných fáz elektrickej siete a pre zákazníka špecifickej domácej elektrickej inštalácie. Preto môže byť individuálne nižšia.

Služba e-tron Charging Service je vyhradená len pre majiteľov vozidiel značky Audi s elektrickým pohonom (pre využívanie služby je nutné uviesť identifikačné číslo vozidla). Celoeurópsky rozsah: služba e-tron Charging Service je v súčasnosti k dispozícii v 26 európskych krajinách, ponuka sa však bude rozširovať aj do ďalších krajín. Ceny za služby e-tron Charging Service sa budú v jednotlivých krajinách líšiť. Počet ponúkaných nabíjacích staníc sa bude v jednotlivých krajinách líšiť v závislosti od úrovne vybudovania lokálne dostupnej infraštruktúry. V rámci služby vám nemôžeme zaručiť, že budete mať prístup ku každej nabíjacej stanici k konkrétnej krajine. Spoločnosť Audi AG neručí za prevádzku a dostupnosť infraštruktúry nabíjacích staníc. Informácie o počte nabíjacích staníc sa síce pravidelne aktualizujú, napriek tomu vám nemôžeme zaručiť to, že sú dané informácie kompletné. Vernostná karta služby e-tron Charging Service sa dá použiť 24 hodín po aktivácii v sieti. Počas prvých 24 hodín môže byť karta použitá, je však potrebné počítať s lokálnymi obmedzeniami. Autentifikácia prostredníctvom aplikácie myAudi App (na nabíjacej stanici je uvedený QR kód na naskenovanie) si vyžaduje aktívne internetové pripojenie. Táto metóda overovania nie je dostupná na všetkých nabíjacích staniciach. Táto metóda overovania nie je dostupná na všetkých nabíjacích staniciach.
Ceny v jednotlivých európskych krajinách sú zjednotené, ale môžu sa líšiť od cien v Nemecku. Aktuálne informácie o tarifách a zmluvách pre vašu krajinu nájdete na stránke www.e-tron.charging-service.audi. Po podpísaní zmluvy pre e-tron Charging Service budete platiť náklady len za nabíjací prúd - Audi za vás v prvom roku uhradí základný mesačný poplatok za tranzitnú tarifu. Po prvom roku sa zmluva automaticky predĺži o 12 mesiacov, v prípade, že zmluva nebude riadne ukončená, a zákazník znáša náklady za základný mesačný poplatok. Informácie o cenách a podmienkach nájdete na www.e-tron.charging-service.audi.

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Audi

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.