ŠKODA OCTAVIA teraz ešte výhodnejšie

ŠKODA OCTAVIA teraz ešte výhodnejšie

NAJPREDÁVANEJŠIE RODINNÉ AUTO
NIKDY NEBOLO VÝHODNEJŠIE

ŠKODA OCTAVIA je stelesnením ideálneho automobilu na rodinnú dovolenku alebo služobnú cestu.
Vyberte si niektorý z ihneď dostupných modelov a nešliapnete vedľa. Dlho však neotáľajte, míňajú sa rýchlo a tak skoro opäť nebudú.
Nielen, že sú ihneď k odberu, pribalili sme aj širokú ponuku benefitov, ktorá presvedčí aj tých najzarytejších skeptikov.

Vyberte si svoju novú OCTAVIU ešte dnes - kontaktujte našich predajcov

 

ČO TERAZ ZÍSKATE

Užívajte si svoje nové auto ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas tejto doby vyriešia naši servisní partneri.

Doprajte svojmu autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme vám ŠKODA Service Care balík na 5 rokov (alebo do 75 000 km).

Jazdite na svojom novom aute celú zimu bezpečne aj vďaka sade kvalitných zimných kompletných kolies, ktorú vám pridáme grátis. Zima už klope na dvere, tak dlho neváhajte.

Získajte nové auto ešte výhodnejšie. Vďaka cenovej výhode až 2500 € odľahčíte v čase predvianočného rozruchu aj rodinný rozpočet. S naším financovaním získate navyše výhodné sadzby a špičkové asistenčné služby.

 

TO NAJLEPŠIE...

PRE VAŠU RODINU

Zamilujete si ju hneď po prvej jazde a vaša rodina určite tiež. A nielen preto, že je priestranná, pohodlná a naozaj bezpečná; batožinovým priestorom prekonáva svoju triedu a vy sa ani na sekundu nemusíte obávať, či zbalíte všetko potrebné na predĺžený víkend alebo koncoročnú lyžovačku.

Dozvedieť sa viac

 

PRE VAŠU PRÁCU

V živote aj podnikaní sa potrebujete na svojho partnera na 100% spoľahnúť. Nie nadarmo je preto u nás už roky najpredávanejším firemným autom práve OCTAVIA. Bez ohľadu na to, či sa práve chystáte na dôležité pracovné stretnutie alebo si iba užívate pauzu, jazdné vlastnosti, komfortný interiér a batožinový priestor našej legendy vás vždy podržia.

Dozvedieť sa viac

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Škoda

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.