ŠKODA KAROQ: pocit pohodlia na prvý pohľad

Model KAROQ si vás získa veľkorysým priestorom v interiéri a veľkým batožinovým priestorom, vďaka čomu vám cesta na výlet ubehne príjemne a môžete si na ňu zobrať všetko potrebné. Stačí na nič nezabudnúť…

ŠKODA KAROQ LIVE Plus 1,6 TDI je priestranné vozidlo, s ktorým vás čaká ideálna jazda po meste aj mimo neho. Vzhľadom k dieselovému pohonu je efektívnejšie na dlhších trasách, na ktorých oceníte pohodlné sedenie s vyšším posedom, vďaka čomu máte z auta lepší rozhľad. Komfort a nerušený zážitok z jazdy určite uľahčí aj sedemstupňová automatická prevodovka.

Asistenti bdite!

Kilometre osvetlené Full LED svetlometmi budú ubiehať jedna radosť a vďaka digitálnemu prístrojovému panelu, ako i navigačnému systému AMUNDSEN 8“ s mapami Európy, aj správnym smerom...

Ak sa vám stane, že neúmyselne vychýlite auto z jazdného pruhu, vozidlo vás na to najprv vizuálne upozorní a potom samo aktívne upraví riadenie. Veď má na to Lane Assist.

Iný bezpečnostný systém - Side Assist, dokonca bdie nad zmenou jazdného pruhu. KAROQ má vzadu dva radary, ktorými aj na diaľniciach a rýchlostných cestách rozpozná, že sa k nemu zozadu blížia vozidlá, ktoré chcú predbiehať alebo sa už nachádzajú v mŕtvom uhle, a to až na vzdialenosť 70 metrov. Na vnútornej strane spätných zrkadiel vtedy začne blikať svetelná signalizácia, aby ste vnímali hroziace nebezpečenstvo.

Prednú polosféru chráni Front Assist. Tento bezpečnostný systém sleduje vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu a dokáže samočinne spomaliť, či dokonca pribrzdiť, aby upozornil vodiča na hroziacu zrážku.

   

Praktický ako dodávka

Cestujúci sediaci na zadných sedadlách budú mať radosť z veľkého priestoru v zadnej časti vozidla. Prispel k tomu systému sedadiel VarioFlex. Ide o trojicu samostatne nastaviteľných zadných sedadiel, ktoré sa dajú v prípade potreby aj vybrať. Vtedy sa váš KAROQ zmení na malú dodávku, lebo nadrozmerný batožinový priestor o objeme 521 l sa rozšíri na 1 810 l.

Na cestách máte vždy poruke tradičné simply clever prvky. Veľmi praktické sú povedzme háčiky na tašky v batožinovom priestore, sieťové programy alebo obojstranný koberec do batožinového priestoru.

   

S on-line službami ŠKODA Connect

Vo vozidle ŠKODA KAROQ určite neostanete bez nových mobilných on-line služieb ŠKODA Connect, ktoré sú rozdelené do dvoch kategórií: Infotainment Online a Care Connect.

V službe Infotainment Online sa dozviete o aktuálnej dopravnej situácii, čerpacích staniciach vrátane aktuálnych cien pohonných hmôt, voľných parkovacích miestach alebo aktuálnom dianí s predpoveďou počasia a určite sa bude hodiť aj Wi-Fi hotspot.

Služby Care Connect pomáhajú pri poruchách a v núdzi, pričom pomoc k vám dorazí na zavolanie. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo automatického tiesňového volania Emergency Call.

Ďalšie on-line služby fungujú prostredníctvom aplikácie ŠKODA Connect App. Prostredníctvom nich je možné vozidlo pomocou smartfónu na diaľku kontrolovať, konfigurovať a tiež nájsť, kde ste zaparkovali.

ŠKODA KAROQ LIVE Plus 1,6 TDI stojí 27 550 € s DPH a podrobnosti o jej výbave nájdete tu

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Škoda

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.