Nový T-Roc

Nový T-Roc


Cenník

KatalógSebaistotu má v génoch. 

Viete oceniť dobrý dizajn a samostatnosť? Sebavedomý T-Roc vyniká expresívnym dizajnom modelu crossover a širokou ponukou možností individualizácie.

Výbava & dizajn  

Zanechajte dlhotrvajúci dojem. Túžite po expresívnom dizajne, rôznych možnostiach individualizácie a exkluzívnom spracovaní do najmenších detailov? T-Roc vie, ako urobiť dojem.

Odlíšte sa od masy.

Dvojfarebné lakovanie.

K laku karosérie T-Roc môžete kombinovať ďalšiu farbu, ktorá zahŕňa strechu, kryty vonkajších spätných zrkadiel a predné stĺpiky. Ako doplnok k základnému lakovaniu sa pri modeli T-Roc Sport môžete rozhodnúť pre voliteľnú čiernu alebo červenú "Flash" farbu1, ktoré ešte viac zvýraznia jeho športový charakter. Pre T-Roc Style je v ponuke čierny, biely "Pure", čierny metalizovaný "Oak Brown"1 alebo červený "Flash"1 lak. V závislosti od farebnej kombinácie lakov vytvoríte s vašou obľúbenou farbou vzrušujúci kontrast alebo vozidlu dodáte šarmantný akcent, ktorý zanechá dlhotrvajúci dojem a ovplyvní charakter modelu T-Roc..
Ukážte, kto ste.

Charakter.

Dizajn modelu T-Roc prezentuje charakter: exkluzívne, detailne, avantgardne. Výrazným dizajnovým prvkom je nápadný zadný stĺpik. Lesklá lišta v chrómovom vyhotovení zvýrazňuje predĺžené línie strechy pripomínajúcej modely kupé. Výrazné predné partie a čisté bočné línie modelu T-Roc dodávajú vozidlu silný a sebaistý vzhľad.

Športový tvar modelu kupé, ale tiež dlhý rázvor s krátkymi prevismi karosérie opticky predlžujú tento kompaktný crossover. Veľký otvor pre prívod chladiaceho vzduchu vpredu, bočné prahy s lištami podbehov s čiernym drsným povrchom a výrazný difúzor vzadu naznačujú, koľko sa v ňom skrýva dynamiky a radosti z jazdy.Dizajn, s ktorým sa stanete centrom pozornosti.

Svetlá.

Prvý dojem je dôležitý. Platí to predovšetkým o výnimočnom dizajne svetiel modelu T-Roc. K sériovej výbave patrí denné svietenie, ktoré je umiestnené do predného nárazníka. Keďže funkcia smerových svetiel bola integrovaná do denného svietenia, vytvára pri odbočovaní alebo zmene jazdného pruhu zaujímavý detail. Denné svietenie sa tak stáva jedným z najvýraznejších dizajnových prvkov modelu T-Roc. V kombinácii so sériovými halogénovými svetlometmi vytvárajú kompaktný dizajn. Ak sa rozhodnete pre voliteľné LED svetlomety (štandard pre T-Roc Sport), potom sa centrom pozornosti stane ich nápadný okrúhly dizajn.

Aj dizajn zadných partií modelu T-Roc má vďaka zadným LED svetlám výraznú svetelnú identitu. Pri modeli T-Roc Sport sú koncové svetlá vo výraznom tmavo červenom prevedení.Prezentuje nevtieravý športový charakter.

T-Roc Sport.

Kto by vám vzdoroval? Sedemnásťpalcové disky z ľahkých zliatin a výrazné červené brzdové strmene* vytvárajú atraktívny vzhľad, na ktorý len tak rýchlo nezabudnete. Zadné partie podčiarkujú sebavedomý charakter tohto modelu koncovými LED* svetlami v tmavo červenom prevedení krytov. Stmavené môžu byť aj zadné bočné okná a zadné okno*, ktoré skvele dotvárajú celkový športový vzhľad modelu T-Roc Sport. Stmavené sklá absorbujú časť slnečného žiarenia, vďaka čomu zabezpečia v interiéri výnimočné svetelné podmienky. Dlhšie si tak zachováte chladnú hlavu, napriek tomu, že vám srdce pri dynamickej jazde ide vyskočiť z hrude.

V interiéri vás okrem toho privíta čierny strop* a ambientné osvetlenie* vytvorí príjemnú atmosféru. Kým priestor nôh je osvetlený bielym svetlom, dekoračné lišty sú osvetlené červenou farbou svetla. Pocit ako v pretekárskom vozidle zabezpečujú pedále z ušľachtilej ocele* a sériový multifunkčný kožený volant, ktorý vám perfektne padne do ruky. Športové komfortné sedadlá určené pre vodiča a spolujazdca poskytujú citeľné bočné vedenie tela a vďaka manuálne nastaviteľnej bedrovej opierke* prispievajú k väčšiemu pohodliu počas dlhých jázd. V sériovej výbave sú čalúnené látkou s dizajnom "Gem", ako výbava na želanie sú v ponuke sedadlá čalúnené kožou "Vienna".

*Voliteľná výbava za príplatok.
Expresívny dizajn pre váš všedný deň.

T-Roc Style.

T-Roc Style vám ponúka veľký priestor pre individualizáciu. Na výber máte 17-palcové leštené disky z ľahkých zliatin, na želanie v troch farebných prevedeniach. Svoj charakter môžete tiež individuálne prejaviť prostredníctvom dvojfarebného lakovania. Chrómové akcenty zvýrazňujú štýlový vzhľad vášho modelu T-Roc Style. Nájdete ich napríklad ako sponu na čiernej maske chladiča a lichobežníkových krytoch v zadných partiách. Vpredu a vzadu sa nachádza strieborný difúzor*.

V interiéri vás pri nastupovaní čaká biele ambientné osvetlenie*: osvetlené dekoračné lišty, svetlá na čítanie vpredu a vzadu a osvetlenie priestoru nôh vytvárajú mimoriadne výnimočnú atmosféru. Pri dizajnových krytoch "dash pad" na palubnej doske máte možnosť výberu z viacerých farieb*, pomocou ktorých si vnútorný priestor vytvoríte podľa vlastného vkusu.

Posaďte sa na pohodlné komfortné sedadlá, ktoré môžu byť na želanie čalúnené jednou z dvoch variant exkluzívnej kože "Vienna". Z pohodlného sedadla môžete počas jazdy uvoľnene telefonovať prostredníctvom rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov*.

Priniesli ste si svoju obľúbenú hudbu na USB kľúči? Vďaka USB rozhraniu* si ju v modeli T-Roc môžete veľmi jednoducho prehrať. Tu sa nebudete tak rýchlo nudiť.

Práve počas dlhých ciest môže byť pre vás užitočný asistent rozpoznania únavy. Hneď, ako zaregistruje odchýlku od normálneho spôsobu ovládania vozidla, odporúča optickými a akustickými upozorneniami urobiť prestávku v jazde.

Nastúpte, čaká vás perfektný zážitok z jazdy.

*Voliteľná výbava za príplatok.
1) V rámci možností daných systémom.


Viac informácií o T-Roc...


Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.