Nový T-Cross

Nový T-Cross

#MoreThan1Thing

Cara Delevingne je herečka a modelka, ktorá hrá na bicie a boxuje, fotografuje a surfuje. Stručne povedané: predovšetkým je všestranná. Preto sa dokonale hodí k novému modelu T-Cross. Ktorý je, vďaka jedinečnej kombinácii všestrannosti a kompaktnosti a svojmu sebavedomému dizajnu crossover, vhodný pre každé dobrodružstvo.

Video rozhovory: komplexné a všestranné

Cara Delevingne je univerzálna. Rovnako ako nový T-Cross, aj ona každý deň prekvapuje novým aspektom. Cara a nový T-Cross. Dvaja, ktorí sú predovšetkým jedno: #MoreThan1Thing

Modelka  Surferka  Bubeníčka  Režisérka  Herečka  Boxerka  Fotografka

Start Video

Cara, modelka

„V móde musíte byť odvážny. Tu neexistujú žiadne pravidlá.“

Video rozhovor prezentuje to, čo si Cara myslí o móde, hraniciach a škatuľkovaní.

Start Video

Cara, surferka

„Stáť na prvej vlne, je ako lietať.“

Cara je vášnivou surferkou. V rozhovore sa dozviete, ako sa pritom cíti a čo pre ňu surfovanie znamená.

Start Video

Cara, bubeníčka

„Rytmus je život.“

Nezáleží na tom, aký nabitý je jej život, vždy si nájde čas na hru na bicie. V rozhovore hovorí viac o svojej vášni.

Start Video

Cara, režisérka

„Keď vládne chaos a stres, som najpokojnejšia.“

Tu sa dozviete, čo si Cara myslí o svojej práci režisérky a ako zvláda výzvy na scéne.

Start Video

Cara, herečka

„Každá rola je dobrá, ak má chyby.“

Hranie znamená pre Caru viac, ako len hrať rôzne role. V rozhovore hovorí, čo sa pritom o sebe naučí.

Start Video

Cara, boxerka

„Je dobré spotiť sa.“

Cara miluje pohyb. Čo presne sa jej na tom páči a ako často športuje, rozpráva v rozhovore.

Start Video

Cara, fotografka

„Zamilovala som sa do fotografovania.“

V tomto rozhovore sa dozviete, čo vyvolalo Carinu lásku k fotografii, a prečo toľko fotografuje.

 

 

 

Štýlový

Nový T-Cross: nekompromisne flexibilný všestranne bezstarostný model so suverénnym dizajnom crossoveru. Nadchne vás.

Konfigurovať

T-Cross produktový film

V každom smere výnimočný.

Inšpirujte sa vozidlom, ktoré nepatrí do žiadnej škatuľky. Je vo všetkých aspektoch jedinečné. Rovnako ako vy.

Pozrieť video

T-Cross test

Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Nový T-Cross je funkčné a všestranné vozidlo, ktoré nepatrí do žiadnej škatuľky. Spája dizajn crossoveru, mnohé možnosti usporiadania a vysokú úroveň praktického využitia.

Pozrieť video

Všedný deň môže byť taký špeciálnyMimoriadne talentovaný: Nový T-Cross Style je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover modelu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Exteriér

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru.

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Viac informácií

Interiér

Taký individuálny ako váš vkus

K exkluzívnym prvkom interiéru patrí ambientné osvetlenie, kvalitné sedadlá čalúnené látkou a voliteľné dizajnové balíky výbavy v troch rôznych prevedeniach. Výbava interiéru neponúka len komfort na vysokej úrovni, ale tiež možnosť individualizácie podľa osobných potrieb.

Viac informácií

Svetlá

Zreteľné argumenty. Už na prvý pohľad

Nový T-Cross má charizmu aj vďaka svojím svetlám: So sériovo dodávanými dennými LED svetlami a halogénovými svetlometmi sa toto mestské SUV vždy prezentuje v tom najlepšom svetle. S výbavou Style disponuje LED svetlometmi.

Viac informácií

Kolesá

Skvelá pre vás: ponuka diskov pre T-Cross

S akými kolesami váš T-Cross zažiari najviac, závisí len od vás. Pretože vďaka širokej palete diskov* máte z čoho vyberať: 16- až 18-palcové disky z ľahkej zliatiny dodávajú modelu T-Cross veľmi osobný charakter, napríklad  18-palcové čierne, lesklé disky z ľahkej zliatiny "Nevada"**.

* Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.
** Tieto disky z ľahkej zliatiny patria do ponuky divízie Volkswagen R.

Viac informácií

 

 

Voliteľná výbava T-Cross R-LinePodčiarknite športový a výrazný vzhľad vášho modelu T-Cross: S voliteľnou vybavou R-Line dodáte exteriéru výraznejší vzhľad a interiér v štýlový charakter.

R-Line "Exteriér & Interiér"

Prezentuje svoju športovú, expresívnu stránku  -  T-Cross

S voliteľným balíkom R-Line "exteriér a interiér" dodáte vášmu vozidlu T-Cross viac sebavedomia a dynamiky. Prvky v typickom dizajne R-Line zintenzívňujú jeho športový temperament, štýlové detaily interiéru sa postará o harmonický vzhľad.

Viac informácií

R-Line "Exteriér"

Presvedčí výraznými športovými prvkami: voliteľná výbava R-Line exteriér

R-Line výbava "exteriéru" v modeli T-Cross vás nadchne športovými a dynamickými dizajnovými prvkami, napríklad typickou maskou chladiča R-Line a špecifickými nárazníkmi R-Line vpredu a vzadu.

Viac informácií

 

 

Priznať farbuNový T-Cross je schopný premeny ako žiadny iný: S voliteľným dizajnovým balíkom "Black", "Energetic Orange" a "Bambus Garden Green" od výbavy Life mu dodáte nezameniteľný vzhľad a vytvoríte z neho pravú štýlovú ikonu.

Dizajnový balík "Energetic Orange"

Dotvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu

Voliteľný dizajnový balík "Energetic Orange" na seba definitívne pritiahne pozornosť. Vďaka vydarenej farebnej kombinácii dekoratívneho dizajnu oranžovej "Energetic Orange" a sivej sa dostanete do farebného útoku a z modelu T-Cross vytvoríte vozidlo, ktoré udáva trendy.

Viac informácií

Dizajnový balík "Black"

Vyberte si vlastný vzhľad interiéru

Páčia sa vám jednoduché farby a športový štýl? Potom sa k vám dokonale hodí dizajnový balík "Black": v interiéri vytvárajú akcenty napríklad dekóry vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení, ktoré pri každej jazde v modeli T-Cross zanechajú trvalý dojem.

Viac informácií

Dizajnový balík "Bambus Garden"

Chcete interiér podľa vlastného vkusu? Nech sa páči

Rozdiel je v správnej kombinácii farieb: Dodajte interiéru vášho vozidla T-Cross farebné akcenty. So strednou časťou a vnútornými bokmi sedadiel čalúnenými v tyrkysovom, oranžovom a sivom odtieni a s exkluzívnym dekórom v čiernom a sivom prevedení vytvoríte z interiéru miesto, ktoré upúta pozornosť.

Viac informácií

 

 

Vhodný pre tých, ktorí sa neprispôsobujúPrispôsobte si nový T-Cross podľa vašich predstáv a vyberte si z výbav Life a Style. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, kvalita a komfort výbav budú zodpovedať vaším požiadavkám.

Style

Komfort, ktorý vidíte a cítite

T-Cross s výbavou Style poskytuje vysoký komfort a širokú paletu výbavy, ako napríklad LED svetlomety, parkovacie senzory, športové komfortné sedadlá a 17-palcové disky z ľahkej zliatiny.

Viac informácií

Life 

Nastúpte a cíťte sa príjemne

V modeli T-Cross s výbavou Life sa budete okamžite cítiť príjemne: S výbavou ako klimatizácia, sklopné operadlo sedadla spolujazdca, multifunkčný volant, ale aj multifunkčný ukazovateľ "plus" sa každá jazda zmení na príjemný zážitok.

Viac informácií

 

 

Spontánnosť je vždy dobrý plánSte skôr spontánny typ človeka? Potom je model T-Cross pre vás ideálnym sprievodcom na cestách. Vďaka sklopnému operadlu sedadla spolujazdca a posuvnej zadnej lavici je priestranný a flexibilne sa prispôsobí vaším želaniam. Jeho digitálny kokpit reprezentuje inovatívny, moderný digitálny prístrojový displej Active Info Display, dodávaný na želanie. Ukáže vám informácie o jazde a zobrazí asistenčné systémy.

Zadné sedadlá

Buďte flexibilný aj na cestách

T-Cross dokazuje enormne veľkú schopnosť premeny - vďaka posuvnej a delenej zadnej lavici a väčšiemu priestoru pre nohy. V skutočnosti to znamená väčší priestor pre vás a vašich spolucestujúcich, väčší úložný priestor pre vás.

Viac informácií

Predné sedadlá

Komfort, ako ho milujete

Jednoducho zostaňte sedieť: Voliteľná bedrová opierka šetrí vašu chrbticu hlavne počas dlhých jázd autom. A sklopné operadlo sedadla spolujazdca vo vašom modeli T-Cross má len praktickú funkciu: Ponúka užitočný úložný priestor pre batožinu a nákupné tašky.

Viac informácií

Priestor

Väčší priestor pre vašu flexibilnosť

Túžite po väčšom priestore? Môžete ho mať: T-Cross vám svojím všestranným interiérom a veľkým batožinovým priestorom ponúka veľa miesta pre pasažierov, batožinu a všetko potrebné na spontánne výlety.

Viac informácií

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Analógové prístroje sú minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka informácie, ktoré zobrazujú viac ako len rýchlosť a stav paliva.

Viac informácií

 

Emócie vo vysokom rozlíšeníČi už počas jazdy potrebujete aktuálne dopravné informácie, pomocou navigácie chcete dosiahnuť váš cieľ alebo len chcete počúvať vašu vlastnú hudbu – T-Cross vám ponúka rôzne možnosti pohodlného a jednoduchého použitia modernej techniky.

Rádio

Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému

Sú pre vás rádio a spoľahlivá navigácia absolútnou nutnosťou? Dobre. Rádiá a navigačné systémy v modeli T-Cross vás na cestách bavia farebným dotykovým displejom, až šiestimi reproduktormi a rôznymi možnosťami pripojenia. Navigačný systém "Discover Media" vás nadchne svojím 20,3 cm (8") veľkým displejom a intuitívnou navigáciou - ktorú môžete doplniť o informácie v reálnom čase pomocou užitočných online služieb systému Car-Net.

Viac informácií

Konektivita

S pripojením ku všetkému, čo je pre vás dôležité

So smartfónom ste na internete takmer vždy. Prečo teda nie aj s vašim vozidlom T-Cross? Vďaka systému Car-Net "Guide & Inform" bude váš všedný deň o niečo jednoduchší a do cieľa prídete uvoľnenejší. Čoskoro sa nebudete chcieť vzdať užitočných informácií a praktických funkcií. A prostredníctvom systému Volkswagen Connect App máte všetky dôležité údaje o vozidle vždy pod kontrolou.

Viac informácií

Telefonovanie

Uľahčí vám komunikáciu

Väčší výkon pre mobilný telefón, tablet a MP3 prehrávač. Jednoduché pripojenie mobilných zariadení pomocou USB rozhrania. Mobilné telefóny so štandardom Qi môžete nabíjať veľmi pohodlne: Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať.

Viac informácií

Hudba

V hudobnom raji: so zvukovým systémom Beats a Apple Music

Užite si s Apple Music vašu obľúbenú hudbu vo vozidle T-Cross: vďaka streamovaniu máte na výber z viac ako 50 miliónov skladieb! Apple Music môžete používať bezplatne* po dobu 6 mesiacov - offline a online. Dokonca v kombinácii s výkonným zvukovým systémom "beats", ktorý sa postará o dokonalý zvuk.

* Platí len pre individuálne členstvo; pre existujúcich členov 3 mesiace zdarma; pre nových členov Apple Music 6 mesiacov zdarma. » www.vw.sk/apple-music

Viac informácií

 

Vybočte z radu, nie z jazdného pruhuAsistenčné systémy v modeli T-Cross prispievajú k väčšiemu komfortu jazdy a podporujú vás v tom, aby ste kritické situácie zvládli alebo sa im úplne vyhli. Aj keď túto technológiu vždy nepostrehnete, je príjemné vedieť, že ju máte k dispozícii.

Bezpečnosť

Prvotriedna bezpečnosť, nielen štýl

T-Cross disponuje asistenčnými systémami, ktoré sa aktivujú až vtedy, keď sa dostanete do výnimočnej situácie. Chrániť môžete nielen spolucestujúcich, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Viac informácií

Jazda

Nehádajte sa o tom, kto smie šoférovať

Riadiť model T-Cross vám bude robiť radosť. Prispieť k tomu môžu tiež praktické asistenčné systémy, vďaka ktorým bude mnoho situácií jednoduchších a komfortnejších. Doprajte si napríklad na dlhých cestách väčší komfort a využite pri jazde podporu asistenčných systémov.

Viac informácií

Parkovanie

Jazda nás baví. A teraz už aj parkovanie

Parkovanie sa môže stať skúškou trpezlivosti. Preto je skvelé, že vám vie T-Cross na želanie ponúknuť parkovacích asistentov, s ktorými je parkovanie také jednoduché.

Viac informácií

 

 

Fakty & Ceny

Ceny a výbavy

» Nový T-Cross. 06/2019

Katalóg

» Katalóg T-Cross. 05/2019

Technické údaje

» Technické údaje T-Cross. 12/2018

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.