Nový T-Cross

Nový T-Cross

Flexibilné SUV, ktoré sa prispôsobí každému vášmu želaniu.

Nový model T-Cross je dokonalé viacúčelové vozidlo: Očarí vás nielen svojím výrazným a dynamickým dizajnom, ale aj svojou flexibilnosťou. Vďaka jeho mnohým možnostiam usporiadania vám ponúka viac priestoru pre spontánne výjazdy, dlhšie cesty alebo rozmanitosti všedného dňa. 

Stránka modelu T-Cross 
 Katalóg T-Cross. 11/2018
T-Cross produktový film

V každom smere výnimočný.

Inšpirujte sa vozidlom, ktoré nepatrí do žiadnej škatuľky. Je vo všetkých aspektoch jedinečné. Rovnako ako vy.
Pozrieť video 

Všedný deň môže byť taký špeciálny.

Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross Style je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover automobilu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Exteriér

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru.
Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Udávajte nové štandardy s dizajnom modelu T-Cross: Bočná línia prechádzajúca od kapoty motora až po zadné svetlá, ostrejšie rysy karosérie a vyššia svetlá výška formujú progresívne línie a mužne pôsobiacemu SUV dodávajú jedinečný a dynamický vzhľad.
Jeho off-road charakter ďalej zintenzívňujú prelisy na kapote motora, vďaka ktorým pôsobí ešte silnejším a dlhším dojmom. Vyššia poloha sedenia, charakteristická pre vozidlá SUV, vám okamžite sprostredkuje pocit, že ste nad vecou. A vďaka plochým líniám okien máte počas jazdy o všetkom prehľad.


Tešte sa na moderný dizajn a kvalitné spracovanie vášho modelu T-Cross. Čierny plastový kryt podbehov kolies a bočných prahov dotvára svieži vzhľad vozidla. Mimochodom to platí aj pre zadné partie modelu T-Cross - zadná časť s výrazným svetelným pásom a koncovými svetlami určite zanechá trvalý dojem. 

Interiér

Taký individuálny ako váš vkus.

Máte radi, keď má vaše vozidlo určitú úroveň exkluzívnosti, no pritom prezentuje váš osobný štýl? Potom budete absolútne nadšený sériovým interiérom a možnosťami individualizácie nového modelu T-Cross: Pri dekoračných obkladoch máte na výber tri balíky rôznych dizajnov. Zvoľte si svojho favorita a dodajte interiéru T-Cross viac osobného štýlu a výrazu vďaka rôznym farebným odtieňom strednej časti a vnútornej strany bokov poťahov sedadiel, dekórom a krytu stredovej konzoly.

Okrem širokej palety možností individualizácie vám T-Cross ponúka vysokú úroveň komfortu: Výbava T-Cross a Life disponujú pohodlnými a kvalitnými sedadlami. V modeli T-Cross Style sa vpredu posadíte do športových komfortných sedadiel.

Vďaka nepriamemu ambientnému osvetleniu pre výbavu Style a na želanie aj pre T-Cross Life sa viac nemusíte vzdať príjemnej atmosféry v interiéri vozidla. Ambientné osvetlenie vytvára v modeli T-Cross decentné svetelné akcenty, ktoré sú mimoriadne príjemné práve pri nočných jazdách alebo pri dlhých jazdách v tme a vytvárajú veľmi štýlovú scénu.


Svetlá

Zreteľné argumenty. Už na prvý pohľad.

Jazdíte vpredu ako žiarivý príklad: T-Cross je štandardne vybavený halogénovými svetlometmi a denným LED svietením v prednom nárazníku. Pre výbavu Life si môžete objednať LED svetlomety so svetelnou grafikou, ktorá je charakteristická pre model T-Cross. V modeli T-Cross Style sú súčasťou sériovej výbavy. LED svetlomety, v ktorých je integrované denné LED svietenie, sú charakteristické veľkým svetelným objemom a farbou svetla podobnou dennému. Pri zlých poveternostných podmienkach dodatočne zlepšujú váš výhľad.

Štandardne dodávané zadné LED svetlá priťahujú na seba pozornosť - hlavne pri modeli T-Cross Style, ktorý je dodatočne vybavený bočnými obrysovými svetlami.

Reflektory na zadných dverách spojené svetelným pásom zabezpečia nepriame osvetlenie a dokonale dotvárajú koncepciu svetiel. 

 

Skvelá pre vás: ponuka diskov pre T-Cross.

S akými kolesami váš T-Cross zažiari najviac, závisí len od vás. Pretože vďaka širokej palete diskov* máte z čoho vyberať: 16- až 18-palcové disky z ľahkej zliatiny dodávajú modelu T-Cross veľmi osobný charakter, napríklad 18-palcové
čierne, lesklé disky z ľahkej zliatiny "Nevada".


 

Priznať farbu.

Nový T-Cross je schopný premeny ako žiadny iný: S voliteľným dizajnovým balíkom „Black“, „Energetic Orange“ a „Bambus Garden Green“ od výbavy Life mu dodáte nezameniteľný vzhľad a vytvoríte z neho pravú štýlovú ikonu.


 Dizajnový balík "Energetic Orange"

 

 Dotvorte si interiér podľa vášho vlastného   vkusu.
 Voliteľný dizajnový balík "Energetik Orange" na   seba definitívne pritiahne pozornosť. Vďaka   vydarenej farebnej kombinácii dekoratívneho   dizajnu oranžovej "Energetic Orange" a sivej   sa  dostanete do farebného útoku a z modelu   T-Cross   vytvoríte vozidlo, ktoré udáva trendy.Dizajnový balík "Black"

Vyberte si vlastný vzhľad interiéru.

Páčia sa vám jednoduché farby a športový štýl? Potom sa k vám dokonale hodí dizajnový balík "Black": v interiéri vytvárajú akcenty napríklad dekóry vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení, ktoré pri každej jazde v modeli T-Cross zanechajú trvalý dojem.


Dizajnový balík "Bambus Garden"

Chcete interiér podľa vlastného vkusu? Nech sa páči.
Rozdiel je v správnej kombinácii farieb: Dodajte interiéru vášho vozidla T-Cross farebné akcenty. So strednou časťou a vnútornými bokmi sedadiel čalúnenými v tyrkysovom, oranžovom a sivom odtieni a s exkluzívnym dekórom v čiernom a sivom prevedení vytvoríte z interiéru miesto, ktoré upúta pozornosť.Vhodný pre tých, ktorí sa neprispôsobujú.

Prispôsobte si nový T-Cross podľa vašich predstáv a vyberte si z výbav Life a Style. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, kvalita a komfort výbav budú zodpovedať vaším požiadavkám.

Style

Komfort, ktorý vidíte a cítite.
T-Cross s výbavou Style poskytuje vysoký komfort a širokú paletu výbavy, ako napríklad LED svetlomety, parkovacie senzory, športové komfortné sedadlá a 17-palcové disky z ľahkej zliatiny.


 Life

 Nastúpte a cíťte sa príjemne.

 V modeli T-Cross s výbavou Life sa   budete okamžite cítiť príjemne: S   výbavou ako klimatizácia, sklopné   operadlo sedadla spolujazdca,   multifunkčný volant, ale aj multifunkčný   ukazovateľ "plus" sa každá jazda   zmení na príjemný zážitok.


 


Spontánnosť je vždy dobrý plán.

Ste skôr spontánny typ človeka? Potom je model T-Cross pre vás ideálnym sprievodcom na cestách. Vďaka sklopnému operadlu sedadla spolujazdca a posuvnej zadnej lavici je priestranný a flexibilne sa prispôsobí vaším želaniam. Jeho digitálny kokpit reprezentuje inovatívny, moderný digitálny prístrojový displej Active Info Display, dodávaný na želanie. Ukáže vám informácie o jazde a zobrazí asistenčné systémy.

 Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.