Nový Passat

Nový Passat

Volkswagen TESTY: Nový Passat

Zaleteli sme si do Frankfurtu, aby sme si vyskúšali vynovený Volkswagen Passat.

Pozrieť video

Vyššia kvalita života vďaka vysokému komfortu

Patríte k zaneprázdneným ľuďom, ktorí sú často na služobných cestách alebo riadia rodinný život? V takom prípade je spoľahlivý automobil pre vás veľmi dôležitý. Nový Passat však predstavuje oveľa viac, pretože jeho úlohou je uľahčiť vám prácu. Vďaka intuitívnym funkciám sa každá jazda zmení na zážitok na vysokej úrovni komfortu.

Dizajn

Expresívny dizajn nového modelu Passat prezentujú elegantné, čisté a suverénne línie. Jeho dynamické proporcie vzbudzujú výkon pod kapotou.

 

vw volkswagen passat modrý s rodinou

Exteriér

 

Dokonale vystihnutá elegancia a dynamika

Vydarená kombinácia športového charakteru a harmonických línií. Dynamický dizajn s výrazným svetelným podpisom dodáva novému modelu Passat suverénny a sebavedomý vzhľad.

Zistiť viac

vw volkswagen passat interiér

Interiér

Zdokonalená koncepcia priestoru

Interiér ponúka nielen komfort na vysokej úrovni, ale aj príjemný pocit z priestoru. K výnimočným prvkom výbavy patria exkluzívne sedadlá a dekory.

Zistiť viac

vw volkswagen passat ambientné osvetlenie

Ambientné osvetlenie

Vytvorte si individuálne svetelné akcenty

Voliteľné ambientné osvetlenie s nastavením intenzity svetla sa postará o pôsobivú a jedinečnú atmosféru.

Zistiť viac

Nový Passat Variant: 360° pohľad

Komfort

Passat zaujme rôznymi spôsobmi s komfortnými funkciami, ktoré prispievajú k vášmu pohodliu na dlhých aj krátkych trasách.

vw-volkswagen-passat-digitalny-kokpit

Digitálny kokpit

Interaktívny displej s vysokým rozlíšením

Analógové prístroje sú už minulosťou. Klasické okrúhle prístroje môžete na želanie vymeniť za displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny digitálny kokpit vám poskytne oveľa viac informácií, ako len rýchlosť a stav paliva.

Zistiť viac

vw volkswagen passat modry funkcia easy open

Easy Open

Šikovné otváranie dverí batožinového priestoru

Predstavte si, že váš oddych začína ešte predtým, ako vyrazíte na cestu. S voliteľnou funkciou "Easy Open" môžete otvoriť dvere batožinového priestoru s elektrickým ovládaním jemným pohybom nohy.

Zistiť viac

IQ.DRIVEIQ.

DRIVE zastupuje všetky inteligentné asistenčné systémy od spoločnosti Volkswagen. Všetky, ktoré už existujú, ktoré vyvíjame pre blízku budúcnosť a ktoré skúmame pre budúcnosť. IQ.DRIVE zároveň zahŕňa inovatívne nápady s jasným zameraním: Vaše pohodlie a bezpečnosť.

vw volkswagen passat interiér travel assist

Travel Assist

Užite si komfort stlačením tlačidla

Predstavte si, že určitú časť jazdy za vás preberú asistenčné systémy modelu Passat. Pre vás to znamená, že vďaka asistenčným systémom "Travel Assist" jazdíte už dnes pohodlnejšie a uvoľnenejšie.

Zistiť viac

vw volkswagen passat modrý zaparkovaný z vtáčej perspektívy

Parkovanie

Parkovanie nebolo nikdy ľahšie

Zaparkovať si vozidlo sám je už minulosťou. S parkovacími senzormi, ktoré sú štandardom od výbavy Business a s voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist" ušetríte veľa námahy pri parkovaní a manévrovaní1 a vždy si zachovávate kontrolu nad svojím vozidlom.

V rámci možností daných systémom.

Zistiť viac

vw volkswagen passat modrý predné partie

Elektromechanický posilňovač bŕzd

Optimalizovaný pre krátke brzdné dráhy

So sériovým elektromechanickým posilňovačom bŕzd a v spojení so systémom sledovania okolia "Front Assist" so systémom rozpoznania chodcov sa môže brzdná dráha vášho modelu Passat skrátiť.1 Systém môže znížiť napríklad riziko kolízie s chodcami.

V rámci možností daných systémom.

Zistiť viac

vw volkswagen passat systém sledovania okolia front assist

Systém sledovania okolia "Front Assist"

Všetko zachytí radar

Systém rozpozná chodcov na ceste a včas vás varuje. V prípade, že nereagujete, dokáže automaticky spomaliť a v ideálnom prípade a v rámci svojich systémových limitov zabrániť kolíziám s chodcoch.

vw volkswagen passat proaktívny systém ochrany pasažierov

Proaktívny systém ochrany pasažierov

Takto ste chránený zo všetkých strán

Proaktívny systém ochrany pasažierov vás v kritických situáciách a v rámci svojich možností chráni pri potencionálnych kolíziách.

Zistiť viac

Infotainment

Model Passat ponúka skvelé možnosti zábavy a pripojenia na internet vám aj vašim spolucestujúcim. Užite si skvelý zvuk, intuitívnu navigáciu a komfort hlasového ovládania, ktorý počúva vaše príkazy.

vw volkswagen passat streamovanie médií kokpit

Streamovanie médií

Bezproblémový prístup k streamovacím službám

Počas jazdy vo vašom modeli Passat sa nemusíte vzdať vašich obľúbených služieb. Prostredníctvom systému Infotainment máte vo vozidle k dispozícii vybrané streamovacie služby, napríklad: Apple Music.

Zistiť viac

vw volkswagen passat hlasové ovládanie kokpit

Hlasové ovládanie

Čaká na vaše príkazy: Hlasové ovládanie

Porozprávajte sa s hlasovým ovládaním bez toho, aby ste museli klopiť oči z cesty. Či už si prostredníctvom hlasového ovládania vyberiete obľúbenú hudbu alebo naplánujete trasu - tento systém čaká na vaše pokyny.

Zistiť viac

vw volkswagen passat composition kokpit

Rádio "Composition"

Doprajte si dobrú zábavu

Vo vašom modeli Passat ste programovým vedúcim vy: So sériovým rádiom "Composition" nemá nuda šancu.

Zistiť viac

vw volkswagen passat navigácia kokpit

Navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" vám pomôže dostať sa do cieľa. Nadchne vás všestranným systémom infotainment a mimoriadne komfortnými funkciami, ako je streamovanie a internetový balík alebo online služby We Connect Plus.

Zistiť viac

Buďte v spojení so svetom

V modeli Passat ste online. A síce tak, ako ste na to zvyknutý vo vašom každodennom živote - vždy a všade, s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi. Vstavaná karta eSIM vám umožňuje priamy prístup k mobilným online službám a službám We Connect. Jednoducho a v sériovej výbave. Zostaňte aj na cestách dobre informovaný a dobre sa bavte.

vw volkswagen passat

We Connect Plus

We Connect Plus. Zdokonalená konektivita

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu na novú úroveň: We Connect Plus2 vám ponúka ďalšie inteligentné funkcie od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase prostredníctvom mediálneho streamingu a webového rádia až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania pre praktické funkcie vozidla - pre ešte väčšiu dávku pohodlia a zábavy.

vw volkswagen passat modrý mobilný kľúč

Mobilný kľúč

Zdieľajte vaše vozidlo Passat s inými

Praktický a inteligentný systém: Otvorte a naštartujte na želanie váš Passat pohodlne a rýchlo pomocou vášho smartfónu ako kľúč. Mobilný kľúč môžete poslať aj priateľom a rodinným príslušníkom, aby ste im umožnili jednoduché používanie vášho vozidla.

Zistiť viac

Fakty & Ceny

Ceny a výbavy

» Cenník Passat. 08/2019
» Cenník Passat Variant. 08/2019

» Podnikateľský bonus

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Dodáva sa len pre smartfóny Samsung so štandardom GSMA. Predpokladom je voliteľný navigačný systém "Discover Pro".

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.