Nové ID.3

Nové ID.3

Niečo nové tu začína

ID.3 predstavuje začiatok novej, dynamickej éry vo svete elektromobility. Elektrizujúci výkon sa spojil s priekopníckym dizajnom a každodenným dojazdom. Pre ľudí, ktorí hľadajú zmenu. Budúcnosť je pripravená. Nastúpte.

Prvý - na prvý pohľad:
exkluzívna edícia ID.3 1ST

Exkluzívne detaily ID.3 1ST prezentujú na prvý pohľad, kto je tu prvý: počnúc znakom 1ST a výrazným dizajnom zadného stĺpika cez sponu na volante s logom 1ST a pedále v dizajne "Play & Pause" až po špeciálne privítanie na obrazovke - to je vaša špeciálna edícia.

 

 

 

 

 

Galéria ID.3 1ST

Niekoľko krokov k vašej exkluzívnej edícii ID.3

Nastal čas: Práve teraz si môžete zabezpečiť vozidlo z exkluzívnej a limitovanej špeciálnej edície ID.3 1ST. A čo je dôležitejšie: Môžete ho riadiť pred všetkými ostatnými.

►Otázky a odpovede k registrácii

Rezervujte si model ID.3

Zabezpečte si nové ID.3 a získajte informácie a aktualizácie týkajúce sa elektromobility a nového modelu ID.3 1ST v predstihu

►Rezervácia

ID.3. Pozdraví vás. Zelektrizuje vás. Odvezie vás

Video Player

ID.Light

Mimoriadne šikovný: inteligentný koncept svetiel.

Batérie & dojazd

Silný výkon. Rýchle nabíjanie.

Pozdrav

ID.3 vás pozdraví. Svetelným signálom.

Komfort

ID.Light

Mimoriadne šikovný: inteligentný koncept svetiel

 

Systém ID.Light s vami vizuálne komunikuje a spolu s voliteľným navigačným systémom vám pomáha jazdiť v premávke uvoľnenejšie. Prostredníctvom svetiel a blikajúcich smerových ukazovateľov vám odporúča zmeniť jazdný pruh. Okrem toho vás upozorní na to, že jazdíte v nesprávnom jazdnom pruhu a prostredníctvom navigácie vám pomôže vyriešiť túto situáciu. Ak používate hlasové ovládanie, na váš hlas bude reagovať svetelný signál. Hneď, ako vystúpite z vášho vozidla ID.3, ID.Light sa s vami rozlúči pozdravom - s inteligentným svetelným signálom.

AR head-up displej 

Uvoľnene pozerať do budúcnosti. A na cestu
 

Voliteľný AR head-up displej prenáša užitočné informácie priamo do zorného poľa čelného skla a pomáha vám jazdiť uvoľnenejšie. Napríklad vám ukáže, kam máte odbočiť alebo do ktorého jazdného pruhu sa máte zaradiť. Zdá sa, že projekcia na čelnom skle a jazda na asfalte je jedno a to isté. Pre väčší komfort jazdy každý deň.

Panoramatické strešné okno 

Urobí dojem: panoramatické strešné okno

 

Voliteľné panoramatické strešné okno s obrovskou sklenenou plochou, ktorá pokrýva takmer celú šírku strechy jednoznačne upúta pozornosť. Voľný výhľad na nebo je ešte krajší. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu, a to aj pri silnom slnečnom žiarení.

Hlasový asistent 

Všetko mať pod kontrolou. Na povel

 

Stláčať tlačidlá počas jazdy je minulosťou. Sledujte cestu a funkcie ako rádio, voliteľný navigačný systém alebo telefón ovládajte jednoducho pomocou intuitívneho hlasového ovládania. Stačí povedať "hello ID" a systém vám bude rozumieť.

e-Technológie

Batérie a dojazd

Silný výkon. Rýchle nabíjanie

 

Ráno sa pohodlne odviezť do kancelárie, predtým ešte rýchlo odviezť deti do školy a večer sa vrátiť domov - s jedným nabitím batérie to v podstate nie je žiadny problém. Každá z troch možných veľkostí batérie v ID.3 to hravo zvládne. V ponuke sú 45 kWh, 58 kWh alebo 77 kWh batérie.

Zrýchlenie 

Nový zmysel rýchlosti

 

Rozčuľujú vás semafory? V ID.3 už nie! Odteraz to bude zábava, pretože každý semafor môžete vnímať ako nový štart a exkluzívne zrýchlenie. Už žiadne radenie, žiadne brzdenie. Jednoducho konštantné dynamické zrýchlenie s plným krútiacim momentom od štartu. Užite si mobilitu budúcnosti a úplne nový spôsob jazdy, kým vás zrýchlenie zatlačí do sedadla. Sériové modely sú k dispozícii v troch variantoch: s kapacitou batérie 45 kWh3 až 77 kWh3.

Nabíjanie

Rýchlejšie nabíjanie

 

Výhoda elektromobilov: Nabíjať ho môžete takmer všade - doma z domácej elektrickej siete, prostredníctvom domácej nabíjacej stanice "wallbox", na parkoviskách s nabíjacími stanicami, u mnohých partnerov spoločnosti Volkswagen a iných predajcov automobilov, na mnohých čerpacích staniciach - a každý deň pribúdajú ďalšie možnosti nabíjania. Vďaka tomu vzniká úplne nová flexibilita nabíjania. Ďalšie informácie o nabíjaní nájdete tu.

 

Galéria ID.3

Dizajn

Pozdrav

Vedia autá flirtovať? ID.3 určite

 

ID.3 vás rozpozná hneď, ako sa s kľúčom priblížite k vozidlu s bezkľúčovým prístupom a štartovacím systémom "Keyless Advanced". Štýlové, na želanie dodávané matrix LED svetlomety sa krátko rozsvietia, akoby na vás mrkali, vďaka čomu pôsobí ID.3 takmer ľudsky. Svetlo ID.Light vás v interiéri okamžite privíta. Pri naštartovaní vozidla zaznie jemný tón, vďaka ktorému máte chuť okamžite vyraziť na cestu. Hneď, ako opustíte váš model ID.3, svetlo ID.Light sa s vami rozlúči svetelným signálom.

Exteriér 

Menej vozidla. Viac ID

 

Dotvorte si futuristický vzhľad modelu ID.3: voliteľné predné Matrix LED svetlomety, nové prepracované logo Volkswagen a dodatočná svetelná línia, ktorá vedie z oboch strán k logu. Futuristické spredu až dozadu - dokonalého tvaru.

Interiér 

A? Páči sa vám?

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokonale novovytvorený vzhľad plynule prechádza do interiéru. Futuristický, pohodlný a súčasne prehľadný. Prispievajú k tomu pohodlné sedadlá, dostatok priestoru na nohy, absencia stredného tunela a veľký dotykový displej, okrem toho svetlo ID.Light a ambientné osvetlenie, ktoré si môžete individuálne prispôsobiť.

Ambientné osvetlenie 

Jasný výber: príjemné farby pre uvoľnenú jazdu

 

Dodajte vášmu ID.3 väčšiu dávku vlastnej osobnosti. Vyberte si z desiatich sériových obľúbených farieb (na želanie je k dispozícii 30 farieb) a vytvorte si príjemné osvetlenie interiéru. Vrátane palubnej dosky, úložného priestoru pre mobilný telefón (voliteľne) a dvier. Či už je farba osvetlenia chladná alebo teplá - máte ho vo vlastných rukách.

Viac o modeli ID.3

Model ID.3 urobí dojem inteligentným a odvážnym vzhľadom. Platí to pre vodičov, cestujúcich a okoloidúcich.

ID.3 funkcie

IQ.DRIVE

IQ.LIGHT

Lane Assist

ACC

Rádio a navigácia

Rádio

Prediktívna navigácia

Zvukový systém beats

Naše nápady pre vašu mobilitu

Aby sme ešte viac zjednodušili elektromobilitu budúcnosti, zostavili sme pre váš ID.3 najlepšie ponuky.

Prejdite na elektromobilituVolkswagen Financial Services pre váš model ID.3

Elektromobilita by mala byť prístupná pre každého. Preto budete môcť vaše ID.3 čoskoro financovať prostredníctvom atraktívnej lízingovej ponuky. V ponuke budú rôzne možnosti, aby ste si mohli užiť uvoľnenú mobilitu.

Viac informácií

Prejdite na elektromobilituVšetko z jedného zdroja: náš koncept nabíjania

Elektromobilita má byť udržateľná a jednoduchá. Preto vám ponúkame komplexný koncept nabíjania, ktorý pozostáva z troch oblastí: ID.nabíjačka (Wallbox), pomocou ktorej z vášho domu urobíte nabíjaciu stanicu. Inštalačná služba na inštalovanie ID.nabíjačky. A naša služba "We Charge", aby ste mohli vaše vozidlo nabíjať po celej Európe a transparentne zaplatiť. Stručne povedané: udržateľné a jednoduché.

Viac informácií

Ein VW Passat und ein VW Passat Variant parkend von schräg oben betrachtet

Odbočiť vľavo alebo vpravo?Všetky modely Volkswagen

Chcete sa ešte rozhliadnuť? Tu nájdete prehľad všetkých modelov. Rozhodnúť sa však musíte sami.

Rezervujte si exkluzívnu špeciálnu edíciu ID.3 1ST

Patrite k prvým záujemcom, ktorí zažijú jazdu v novom modeli ID.3 1ST edition a prvý rok budú svoje vozidlo nabíjať bezplatne po celej Európe.

Rezervovať

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.