Nový Golf

Nový Golf

Automobilová ikona sa mení na ikonu digitálnu

 

Nový Golf prichádza. A nastavuje úplne nové merítka digitalizácie na ceste. Vďaka jeho inteligentným asistenčným systémom je každá jazda komfortnejšia a uvolnenejšia. To všetko v kombinácii s typickými pocitmi, ktoré sú spojené s modelom Golf.

Nový Golf - generácia, ktorá je komfortnejšia, inteligentnejšia a má lepšie pripojenie do siete.

S úplne novým Volkswagenom Golf s cenou už od 16 990 € teraz získate aj balík All Inclusive na 5 rokov zadarmo a mnoho ďalších atraktívnych benefitov.

Balík All Inclusive v hodnote až do 1 400 € zadarmo: 

 • Záruka 5 rokov / 100 000 km
 • Servisný balík na 5 rokov / 75 000 km
 • Registračný poplatok 

Bohatá sériová výbava:

 • LED predné a zadné svetlá
 • Digitálny prístrojový panel
 • Rádio s 8,25" farebným dotykovým displejom
 • Automatická klimatizácia
 • Asistent núdzového brzdenia Front Assist a City Brake
 • Asistent rozpoznávania kolízie s chodcami a cyklistami
 • Asistent na udržanie vozidla v jazdnom pruhu Lane Assist
 • Výkonné a úsporné motory vrátane mild-hybridných motorizácií eTSI

Výhodné financovanie:

 • úrok 0%
 • Bonus 500 € pri financovaní vozidla prostredníctvom VWFS.

Ponuka platí do 31.8.2020

 

 Všetko o modeli Golf

Nový Golf má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú prvé tri:

Innovision Cockpit

Všetko si môžete prispôsobiť.

IQ.LIGHT

Nový Golf prináša svetlomety IQ.LIGHT LED Matrix, známe z vyšších tried automobilov.

IQ.DRIVE: Car2X

Dokáže rozoznať, čo by mohlo prísť: Car2X.

Video Player

 

Digitálny komfort

Innovision Cockpit

Všetko si môžete prispôsobiť

Váš Golf vás pozná - a v závislosti od stupňa výbavy automaticky aktivuje váš osobný jazdný profil* - od nastavenia sedadla, cez osvetlenie a teplotu až po hlasitoť infotainmentu. Vami preferované individuálne zobrazenie si môžete pohodlne nastaviť pomocou voliteľného panelu prístrojovej dosky "Innovision Cockpit", ktoré je tvorené veľkým displejom kombinovaného prístroja "Digital Cockpit" s uhlopriečkou 10" (25,4 cm) a displejom navigačného systému "Discover Pro" tiež s uhlopriečkou 10" (25,4 cm). Na digitálnom paneli "Digital Cockpit" si môžete nechať zobraziť klasické prístroje, ako otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov spolu s ďalšími užitočnými informáciami. Na celej ploche displeja môže byť zobrazená napríkla mapa navigačného systému.

Veľký displej navigačného systému "Discover Media", resp. "Discover Pro" je možné využiť pre zobrazenie množstva funkcií v pôsobivom grafickom dizajne a animáciách, podobne ako na mobilnom telefóne. Domovskú obrazovku je možné individualizovať, napríklad vlastným pozadím plochy, alebo umiestnením obľúbených funkcií na domovskú obrazovku.

* Po vytvorení Vášho Volkswagen ID a prvom prihlásení.

Digital Cockpit

Futuristický pohľad do budúcnosti

Na farebnom kombinovanom prístroji "Digital Cockpit" s uhlopriečkou 10" (25,4 cm), ktorý je súčasťou sériovej výbavy, sa zobrazujú informácie o jazde. Podľa svojich predstáv môžete zvoliť napríklad klasické zobrazenie - otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov, alebo optické zobrazenie asistenčných systémov, prípadne sa môžete rozhodnúť pre kombináciu navigačnej mapy spolu s informáciou o prehrávanom médiu. Všetko v atraktívnom grafickom dizajne a animáciách.

 

 

Hlasové ovládanie

Čaká na vaše pokyny: hlasové ovládanie

Vďaka intuitívnemu hlasovému ovládaniu môžete vo svojom vozidle Golf kontrolovať napríklad funkcie rádia, telefónu, klimatizácie alebo navigačného systému. Zvoliť rozhlasovú stanicu, kontakt v adresári alebo nájsť telefónne číslo. V kombinácii s paketom We Connect Plus vám bude Golf rozumieť ešte viac. Môžete si tak napríklad online zvoliť vašu obľúbenú hudbu alebo intuitívne zadať cieľ do navigačného systému.

 

 

 

Head-up-Display

Vaša pozornosť sa koncentruje na dianie na ceste

Všetky dôležité informácie máte priamo v zornom poli a súčasne môžete sledovať situáciu na ceste: to je veľká výhoda voliteľného systému "Head-up-Display" vo vašom vozidle Golf. Čelné sklo sa zmení na projekčnú plochu, na ktorej sa zobrazuje aktuálna rýchlosť, hlásenia asistenčných systémov, prípadne pokynov navigácie. Informácie sú dobre čitateľné aj v protisvetle. V prípade že "Head-up-Display" nie je práve potrebný, je možné ho kedykoľvek vypnúť.

 

 

 

Dizajn

Exteriér

Viditeľne dynamický. Čistý Golf

Golf s dynamickým dizajnom, charakterizovaným dynamicky pretiahnutou prednou časťou s úzkymi LED-Matrix svetlometmi v štvorokom dizajne, s novou podobou loga Volkswagen. Všetko je dôsledne harmonicky a logicky zladené, ako je pre tento model už od prvej generácie typické. Zadnej časti dominujú svetlá, medzi ktorými je nové logo Volkswagen a v strede umiestnený nápis "Golf". Koncovka výfuku je nenápadne skrytá pod esteticky tvarovaným difúzorom.

 

 

Dizajn svetiel

LED v novom svetle

Golf sériovo ponúka hlavné svetlomety s LED technológiou. Tie sú dynamicky zakomponované do pretiahnutej čelnej časti a po stranách zasahujú do blatníkov. Súčasťou sériovej výbavy sú tiež integrované hmlovky. Ďaľším výrazným znakom je štvoroký dizajn. V harmonickom súlade je aj zadná časť s úzkymi LED svetlami. Výbava na prianie sú svetlomety IQ.LIGHT s technológiou LED-Matrix s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assis", ktoré sa automaticky prispôsobujú situácii na ceste.

Interiér

Digitálny interiér

Mimoriadne nápadný: Plne digitálna prístrojová doska s veľkým displejom sa skladá z veľkého 10" (25,4 cm) kombinovaného prístroja "Digital Cockpit" a veľkého 8,25" (20,9 cm) dotykového displeja rádia "Composition Media".* Vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaniu odpadá množstvo spínačov, tlačítok a ovládačov. Osvetlenie "Ambiente", ktoré môže mať na prianie až 32 farebných odtieňov, navodí individuálnu svetelnú atmosféru. Aj napriek všetkým digitálnym inováciám môžete v novom interiéri vnímať emócie typické pre model Golf.

* Rádio "Composition Media" je možné na želanie nahradiť jedným z navigačných systémov "Ready 2 Discover", "Discover Media" alebo "Discover Pro" s dotykovým 10" (25,4 cm) displejom. S navigačným systémom "Discover Pro" spolu tvoria Innovision Cockpit.

Osvetlenie "AMBIENTE"

Jasná voľba: Príjemné farby prispievajúce k uvoľnenej jazde

Dodajte vášmu vozidlu Golf viac individuality. V interiéri si môžete zvoliť príjemné osvetlenie v jednej z 10 farieb. A na prianie si dokonca môžete vybrať z 32 odtieňov. Či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplejšie tóny, v dobre osvetlených uliciach metropoly alebo v úplnej tme na ceste mimo mesta, pri každej ceste navodíte pre seba aj posádku inú, príjemnú atmosféru.

 

 

 

 

IQ.DRIVE

Car2X

Dokáže rozoznať, čo by mohlo prísť: Car2X

Vozidlá, ktoré spolu navzájom komunikujú, môžu zvýšiť bezpečnosť cestnej premávky. Vďaka tejto komunikácii sa tiež zníži riziko vytvorenia dopravnej zápchy a budú k dispozícii varovania pred lokálne nebezpečnými miestami. Vďaka varovaniam pred nebezpečenstvom bude mať vodič k dispozícii užitočné informácie, ako napríklad varovanie pred staveniskom alebo informácie o vozidlách s prednosťou v jazde. Komunikácia pracuje s technológiou Car2X cez WLAN (pWLAN).

Voliteľný adaptívny tempomat ACC s funkciou Car2X pomáha vodičovi množstvom užitočných informácií a v núdzovej situácii môže aktívne zasiahnuť - napríklad na konci dopravnej zápchy. Všetko sa deje vďaka permanentnej výmene dát cez sieť WLAN (pWLAN).

Travel Assist

Udržuje vás v jazdnom pruhu. A od ostatných na ceste

Vďaka voliteľnému systému "Travel Assist" máte k dispozícii mimoriadne užitočné asistenčné systémy, ktoré po stlačení tlačítka zaistia jazdný komfort* na vysokej úrovni v monotónnych a únavných jazdných situáciách:

 • Pri jazde na diaľniciach a cestách s potrebnými parametrami systém "Travel Assist" udržuje vaše vozidlo v jazdnom pruhu. Súčasne udržuje nastavenú rýchlosť, pričom berie do úvahy odstup od vpredu idúcich vozidiel.
 • V kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou DSG systém dokáže pomaly posúvať vozidlo v dopravnej zápche, takže vy môžete zostať uvoľnený.

* V rámci možností daných systémom. Vodič musí byť pripravený kedykoľvek prevziať riadenie a nie je zbavený zodpovednosti za predvídavý spôsob jazdy.

ACC

Udržuje odstup. A maximálnu povolenú rýchlosť

Na želanie dodávaný adaptívny tempomat ACC s prediktívnou reguláciou rýchlosti pomáha udržovať nastavený komfortný odstup od vpredu idúceho vozidla* a to až do vami prednastavenej maximálnej rýchlosti.** V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri jazde v zákrutách. Systém rešpektuje maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu.* ACC navyše na základe údajov z navigačného systému prispôsobuje rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (odbočovanie) a kruhovými objazdami.*

*V rámci možností daných systémom.
** Až do max. rýchlosti 210 km/h

 

Viac informácií o novom modeli Golf:

Nový Golf nanovo definuje štandardy pre celú generáciu automobilov a to svojimi digitálnymi inováciami, dynamickým dizajnom a komfortom ovládania.

Vlastnosti:

Konektivita

We Connect

We Connect Plus

Bezdrôtové rozhranie App-Connect

Technológie

IQ.LIGHT

Motory

Personalizácia

Jazdný komfort

Proaktívna ochrana cestujúcich

Rádiá & navigačné systémy

Discover Pro

Audiosystém Harman Kardon

We Upgrade

Komfort

Komfort interiéru

Komfort ovládania

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.