Nový Touareg

Nový Touareg

 SUV novej generácie.

 

 

Nový Touareg prezentuje svoj jedinečný vzhľad sebavedomým a čistým dizajnom. Špičkové technológie, ako elektromechanická stabilizácia náklonu karosérie, IQ. Matrix LED svetlomety a „Innovision“ kokpit, dodávané na želanie, posúvajú komfort, zážitok z jazdy a nadšenie na novú a vyššiu úroveň.

Spotreba paliva v l/100 km/h: v meste 8,1 / mimo mesta 6,2 / kombinovaná 6,9; kombinované emisie CO2 v g/km: 182; trieda energetickej efektivity: C
Stránka modelu ► 

 

 

 

 

 

Línie výbavy

Čo vás osloví viac: chladný vzhľad špičkových technológií alebo športové detaily? Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, svoj štýl potvrdíte luxusnými výbavami Elegance alebo R-Line.

 

 

 

 

 

Očakávajte mimoriadne exkluzívny vzhľad.

Exteriér modelu Touareg Elegance zdobia 18-palcové disky, ale aj chrómové lišty na maske chladiča, okolo okien a na bočných prahoch. Interiéru dominujú sivé alebo modré farebné odtiene a exkluzívna čierna, napríklad pri dekoračných hliníkových prvkoch a koženej výbave "Vienna"* s kontrastným svetlo sivým prešívaním. Interiér môžete ďalej doplniť koženou výbavou "Savona"**, ktorá disponuje pohodlnými sedadlami ergoComfort pre vodiča a spolujazdca a dekoračnými obkladmi "Silver Birch" z ušľachtilého dreva.


* Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Vienna"
** Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Savona"  


 

 

 

 

 

Výbava R-Line

Prezentuje sa sebavedomo a dynamicky.
Touareg berie výzvy skutočne športovo. Výbava "R-Line" prezentuje tento charakter ešte zreteľnejšie - zvonku a z vnútra.  

 

 

 

 


Exteriér

Spoznajte nové trendy.
Nová podoba štýlu: Predná časť s predĺženou kapotou motora, ostré bočné línie, výrazné zadné LED svetlá - nový Touareg spája SUV s eleganciou a dynamikou.


 

 

 

Paket "Atmosphere"

Rozmaznávajte svoje zmysly.
Paket "Atmosphere" nerobí pri exkluzívnych materiáloch a výnimočnom komforte žiadne kompromisy.


 

 

 


IQ. svetlá - Matrix LED svetlomety

Pretože nikto nemá rád oslňujúce svetlá.
Osvetlenie cesty bez oslnenia vodičov v takmer všetkých situáciách: Voliteľné IQ. svetlá - Matrix LED svetlomety s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" osvetlia cestu na väčšiu vzdialenosť a jasnejším svetlom bez toho, aby svojím intenzívnym svetlom oslňovali ostatných účastníkov premávky.


 

 

 

Paket "Black Style"

Dolaďte si dizajn výraznými čiernymi akcentmi prostredníctvom voliteľného dizajnového paketu "Black Style".
Zmeňte váš Touareg "R-Line" na vozidlo, ktoré na seba pritiahne všetky pohľady. Pomocou dizajnového paketu "Black Style"* bude exteriér vášho vozidla ešte výraznejší.

*Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr. Informácie vám poskytne váš Volkswagen predajca.


 

 

 

 

Innovision

Kokpit innovision je jedným z najvýznamnejších prvkov výbavy modelu Touareg. Široká, zakrivená obrazovka s brilantným zobrazením obsahu ponúka vodičovi výnimočnú orientáciu a intuitívny koncept ovládania.
Innovision kokpit

 

 

 


Ovládajte riadiacu centrálu bez tlačidiel.

Usaďte sa v kokpite budúcnosti: V modeli Touareg sedí vodič pred veľkým zakriveným displejom, dodávaným na želanie a digitálny displej ovláda dotykom, gestami alebo rečou.

 

 

 

Discover Premium

 

 

Objavujte novú dimenziu infotainmentu.

 

Voliteľný navigačný systém "Discover Premium" vstupuje do novej dimenzie. S 38 cm veľkým dotykovým displejom umožňuje zobraziť viac informácií a poskytnúť viac funkcií.

 

 

 

Digitálny kokpit

 

 

Vidíte presne tie informácie, o ktoré máte záujem.

Voliteľný digitálny palubný počítač "Digital Cockpit" vám zobrazí viac informácií ako len rýchlosť, otáčkomer a stav paliva v palivovej nádrži - individuálne si informácie môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Veľký displej a inovatívne funkcie vám ponúkajú väčší prehľad ako kedykoľvek predtým.

 

 

Head-up displej

 

 

Pohľadom stále sledujete cestu.

 

 

Pohľadom sledujete cestu a aj napriek tomu vidíte dôležité údaje o jazde. Pretože voliteľný head-up displej premieta informácie o rýchlosti, ale aj upozornenia a pokyny pre navigáciu na priehľadný displej pred čelným sklom.

 

 

 

 

Priestorový koncept

 

 

Zažite úplne nový priestor.

Vy a vaši pasažieri sa určite budete cítiť pohodlne, pretože luxusný dizajn spĺňa v modeli Touareg výnimočnú funkčnosť. Veľký batožinový priestor a elektrické otváranie zadných dverí ponúka maximálnu flexibilitu s vysokou úrovňou komfortu pre všetko, čo máte v pláne.

 

Sedadlo ergoComfort

 

14 spôsobov ako relaxovať.

 

 

Doprajte si počas jazdy trochu relaxu. Voliteľné sedadlo ergoComfort pre vodiča a spolujazdca môže byť na želanie vybavené masážnou funkciou. Rôzne funkcie pomáhajú zmierniť napätie vašej chrbtice. Zostaňte fit aj po dlhých hodinách za volantom.

 

 

 

 

Funkcia pritiahnutia dverí.

Nech sa cítite akokoľvek športovo alebo dynamicky, na zatvorenie dverí teraz nepotrebujete veľkú silu.
Nechajte dvere jednoducho jemne zapadnúť, elektromotor ich potom automaticky pritiahne a bezpečne zavrie, ale nezamkne. Aj keď dvere zabuchnete dostatočne silno, z bezpečnostných dôvodov prebehne celý proces zatvárania dverí. Vďaka voliteľnej funkcii pritiahnutia a zatvorenia dverí si viac nemusíte robiť starosti, či ste dvere skutočne zavreli. Pozitívnym vedľajším efektom je, že viac nebudete počuť nepríjemné búchanie dverí.


 

 

 

 

Asistenčné systémy

Touareg vyniká aj v oblasti technológií. Pretože prichádza s inovatívnymi asistenčnými systémami, z ktorých mnohé budú v modeli Volkswagen použité prvýkrát.

 

 

 


Nočné videnie

Umožní vám vidieť to, čo je ukryté v tme.
Nočné videnie možno poznáte z akčných filmov. Teraz máte jedno vo svojom vozidle. Lúče voliteľného systému nočného videnia prinášajú na displej v modeli Touareg termovíziu okolia vrátane ľudí a zvierat.Viac informácií Vám radi poskytnú naši predajcovia...

 

 

 

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.