Konektivita

Konektivita

Budúcnosť za volantom.

Konektivita vozidla je pre nás všetko, čo súvisí s internetovým pripojením alebo prepojením s mobilnými zariadeniami vo vozidlách Volkswagen. Podľa modelu vozidla, ktorý riadite, môžete mať k dispozícii systém We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect alebo ich kombináciu. Vďaka týmto systémom môžete byť vždy v kontakte so svojím vozidlom a môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré Vám ešte viac spríjemnia jazdu vozidlom Volkswagen.

We Connect

We Connect, ktorý vývojovo priamo nadväzuje na službu Car-Net, je najnovším systémom v našej ponuke. Obsahuje funkcie, vďaka ktorým bude Vaša cesta ešte bezpečnejšia. Balíček služieb ponúka mobilný prístup k dôležitým funkciám vozidla v kombinácii s väčšou bezpečnosťou a väčším komfortom. Či už ide o plánovanie servisu, automatické oznámenie nehody alebo online upozornenie na krádež vozidla. We Connect podporu môžete využiť v každej situácii a vždy Vám poskytne všetky kľúčové informácie, ktoré potrebujete ohľadom svojej mobility.

Streamovanie médií a internetové rádio, dopravné informácie v reálnom čase alebo pocit, kedy sa budete vďaka cloudovej personalizácii v každom vozidle Volkswagen ihneď cítiť ako doma. Chytré online služby Vám pomôžu každý deň, aj keď práve nesedíte v aute. Vďaka trvalo nainštalovanej eSIM karte je totiž Váš Volkswagen od začiatku online. Aplikácia We Connect je s Vami v spojení 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Služba We Connect je dostupná vo vozidlách:
Arteon (od modelového roku 2020)
Passat (od modelového roku 2020)
Golf 8 (uvedenia na trh 2020)

Viac informácií

Prihlásiť / Zaregistrovať

Overiť kompatibilitu vozidla

Car-Net

Vďaka systému Car-Net dôjdete do cieľa rýchlejšie a jednoduchšie. Dopravné informácie v reálnom čase alebo prehľad aktuálnych cien čerpacích staníc vo vašom okolí, automatické hlásenie nehôd, volania pre prípad poruchy vozidla a online zabezpečovací systém proti krádeži. Zistite viac o ponuke balíčkov "Guide & Inform" a "Security & Service". Zaregistrujte svoje vozidlo do siete Car-Net a posuňte tak svoje cestovanie na vyššiu úroveň.

Systém je dostupný pre vybrané vozidlá Volkswagen vyrobené od roku 2015.

Viac informácií

Prihlásiť / Zaregistrovať

Overiť kompatibilitu vozidla

We Connect Go

Vďaka We Connect Go máte na svojom telefóne všetky dôležité informácie o Vašom vozidle, servisných informáciách alebo spotrebe paliva. Systém optimalizuje Váš štýl jazdy pomocou individuálnych analýz a vodičských výziev. Okrem toho môžete ľahko zobraziť polohu vášho zaparkovaného vozidla alebo automaticky zaznamenávať Vaše cesty do digitálne knihy jázd. We Connect Go funguje u väčšiny modelov Volkswagen vyrobených od roku 2008. Jednoducho pripojte "DataPlug", stiahnite aplikáciu a aktivujte svoj We Connect Go.

Viac informácií

Kúpiť DataPlug

Overiť kompatibilitu vozidla

App Connect

App-Connect - to sú tri inovatívne technológie, pomocou ktorých prenesiete aplikácie smartfónu na obrazovku Vášho infotainment systému. Infotainment: Apple CarPlay ™, Android Auto ™ spoločnosti Google ™ a MirrorLink®.

Viac informácií

Infotainment

Najlepšia zábava medzi štartom a cieľom

S infotainment systémami Volkswagen nenájdete len najlepšiu cestu do cieľa, ale vaša cesta sa zmení na unikátnu a príjemnú skúsenosť. Vďaka zvukovým systémom zažijete výnimočný, jemne vyladený zvuk. Okrem toho získate ďalšie informácie o systémoch pre mobilné telefonovanie a ak je to nutné, aj o tom, ako aktualizovať infotainment systém.

Viac informácií

Prehľad služieb a funkcií systémov konektivity Volkswagen

  WeConnect Car-Net „Security & Service" Car-Net „Guide & Inform“ We Connect Go App Connect
Prepojenie vozidla s mobilnou aplikáciou    
Online navigácia    
Plánovanie termínu servisu    
Automatické núdzové volanie      
Manuálne núdzové volanie    
Kniha jázd, spotreba, náklady na pohonné hmoty      
Základné údaje o jazde a spotrebe      
Aktuálne ceny paliva na čerpacích staniciach      
Zrkadlenie mobilného telefónu pomocou služieb Apple CarPlay™, Android Auto™ alebo MirrorLink®        
Integrovaná eSIM        
Mobilný kľúč        

Overenie kompatibility vozidla

Časová os má iba informatívny charakter a pre správnu funkčnosť služieb je potrebné overiť kompatibilitu konkrétneho vozidla, popr. jeho stupeň výbavy.

Overiť:

We Connect

Car-Net

We Connect Go

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.