e-up!

e-up!

up!gradovaná elektromobilita. Nový e-up!

Väčší dojazd ako kedykoľvek predtým. Viac výbavy za lepšiu cenu. A viac možností individualizácie pre všetkých, ktorí jazdia s dobou: s novým modelom e-up! je elektromobilita ešte jednoduchšia. A jednoducho ešte lepšia.

► Konfigurátor

► Skladové vozidlá

► Cenníky a katalógy

To najlepšie z modelu e-up! Tri prednosti:

Dojazd

Viac ako len elektrizujúci príjazd

Konektivita

e-up! + smartfón = láska

Dizajn

Očividne "e"

 

Elektrizujúce

Dojazd

Viac ako len elektrizujúci príjazd

Podniknite vzrušujúcu jazdu na nové, nepoznané miesta! Účinný elektrický pohon v novom modeli e-up! zväčšuje dojazd aj potešenie z jazdy až na 260 km. A počas jazdy máte prístup k sieti: napríklad s mnohými verejnými nabíjacími stanicami, ktoré ľahko vyhľadáte prostredníctvom aplikácie "maps + more". Po celej Európe. Vyberte si nový balík Style pack1. Čiernou alebo bielou strechou podčiarknite váš jedinečný dizajn - doplnený o čierne alebo biele kryty vonkajších spätných zrkadiel, stmavené zadné bočné okná, zatmavené zadné svetlá a 15-palcové disky z ľahkej zliatiny. Pre nový e-up! Style sú k dispozícii aj voliteľné 16-palcové disky z ľahkej zliatiny "upsilon".

1 Voliteľná výbava

Nabíjanie

Konektivita

Konektivita

e-up! + smartfón = láska

 

Čo majú spoločné vaše obľúbené skladby, aktuálne dopravné informácie a telefonát počas jazdy? Presne tak, váš smartfón! Spolu so systémom "maps+more dock"* vrátane novej bezplatnej aplikácie pre iOS a Android jednoducho zmenia nový e-up! na auto s pripojením na internet. A so sériovým rádiom "composition phone" so šiestimi reproduktormi na mobilný boombox. Jednoducho pripojte smartfón k modelu e-up! a hotovo. Už žiadne komplikované displeje. Len sa pripojiť a zabávať.

*Softvér a držiak nie sú kompatibilné so všetkými smartfónmi. Informujte sa u vášho predajcu Volkswagen.

 

Nový e-up! z rôznych perspektív

Dizajn

Exteriér

Očividne "e"

 

Nový e-up! je náš dôkaz, že aj malé auto má čo ponúknuť - vďaka sviežemu, minimalistickému dizajnu. A samozrejme vďaka dynamickému elektrickému pohonu. Vďaka modrej dekoračnej lište, integrovanému znaku Volkswagen a atraktívnym LED svetlám so svetelným podpisom v tvare písmena C v predných partiách rozpoznáte e-up! už z diaľky.

Nový e-up! s balíkom Style pack1 vám ponúka väčšiu dávku exkluzivity: napríklad sedadlami v dizajne "cross", palubnou doskou dashpad v 3D prevedení "Sharkskin" a štýlovým modrým ambientným osvetlením.

1 Voliteľná výbava

Interiér

Výbava

Výbava

Široká ponuka

 

Nový e-up! ponúka viac funkcií v štandardnej výbave, no stojí menej ako predtým. Výbava je praktická a skvelá. Odteraz ponúka systémy ako systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist", systém rozpoznania dopravných značiek, nové plnohodnotné hlavové a bočné airbagy a nový systém detekovania cestujúcich na zadných sedadlách. Keďže súčasťou sériovej výbavy je aj rádio "composition phone" so šiestimi reproduktormi, aplikácie "maps+more dock" a služby We Connect, vyraziť na cestu je mimoriadne jednoduché: zapnite si hudbu a vyrazte vpred - poďte na to!

Sériová výbava

 

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.