e-Golf

e-Golf

E-volúcia vozidla pokračuje. e-Golf

Vozidlo s čisto elektrickým pohonom predstavuje optimálne riešenie mobility predovšetkým, ak chcete jazdiť na krátke vzdialenosti, napríklad v meste. S modelom e-Golf si urobíte výjazd aj mimo mesta. Pretože jeho kombinovaný dojazd (WLTP) dosahuje maximálne 231 km*.

S modelom e-Golf sa ukážete radi

To, že jazdíte vo výnimočnom aute, môžete hrdo prezentovať. E-dizajn so špeciálnou svetelnou identitou s LED technológiou, modrými dizajnovými prvkami a aerodynamicky optimalizovanými dielmi dodáva elektrovozidlu individuálny charakter.

 

Technológie

(Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: kombinovaná 14,1 (17" disky) - 13,2 (16" disky); kombinované emisie CO2 v g/km: 0; trieda energetickej efektivity: A+*)

e-pohon

Dynamika súčasnosti: motor modelu e-Golf

Jazdiť s elektromotorom je zábavnejšie, ako by ste si mohli myslieť. Pretože už od prvej otáčky má k dispozícii maximálny krútiaci moment a vďaka jeho 1-stupňovej prevodovke akceleruje plynulo.

Viac informácií

Dojazd

Myslite ekologicky a dôjdete ďalej

Vďaka kombinovanému dojazdu (WLTP)* prejdete s modelom e-Golf maximálne 231 kilometrov. Nastavenie jazdného režimu alebo optimalizované nastavenie vozidla vzhľadom na športový charakter a komfort vás môže podporiť pri mimoriadne úspornom štýle jazdy.

Viac informácií

Možnosti nabíjania

Batériu vášho modelu e-golf nabijete veľmi jednoducho

Vďaka rôznym možnostiam nabíjania sa sami rozhodnete, kde a ako nabijete batériu vášho vozidla e-Golf.

Viac informácií

 

e-Golf z rôznych perspektív

 

Varianty výbavy

Comfortline

Od 32.990,-

136 k

Automatická prevodovka

Elektro

Spotreba: 129 l/100 km

Emisie CO₂: 0 g/km

  • CCS - AC/DC Kombinovaná nabíjacia prípojka na vozidle Combo 2
  • Vysokonapäťový Lithium-Ionový akumulátor s kapacitou 35,8 kWh
  • Adaptívny tempomat ACC (do 160 km/h) s "Front Assist" a "City Brake"
  • LED svetlomety s odbočovacou funkciou
  • LED zadné svetlá, tmavočervené
  • Rádionavigačný systém "Discover Media", Volkswagen Media Control
  • Car-Net (Guide&Inform, e-Remote, Security&Service) na 36 mesiacov.
  • Automatická 2-zónová klimatizácia "Climatronic"
  • Multifunkčný 3-ramenný kožený volant a kožená radiaca páka
  • Disky z ľahkých zliatin 6,5Jx16 "Astana", pneumatiky 205/55 R16

Konfigurovať

 

Dizajn

Exteriér

Vidieť a byť videný

To, že jazdíte vo výnimočnom aute, môžete hrdo prezentovať. E-dizajn so špeciálnou svetelnou identitou s LED technológiou, modrými dizajnovými prvkami a aerodynamicky optimalizovanými dielmi dodáva elektrovozidlu individuálny charakter.

Viac informácií

 

 

Interiér

Zažite moderný dizajn s intuitívnym ovládaním

Nielen pohon poukazuje na technológie budúcnosti v modeli e-Golf. Interiér vás privíta štýlovými dizajnovými prvkami a prehľadným spracovaním e-špecifických údajov.

Viac informácií

 

 

 

Svetlá

Cestu vám osvetlia účinnou technológiou

Úspora energie patrí ku konceptu modelu e-Golf. Preto všetky svetlá využívajú modernú LED technológiu s vysokou intenzitou svetla a nízkou spotrebou.

Viac informácií

  

 

Disky

Disky vám pomáhajú šetriť energiu

16-palcové disky z ľahkých zliatin "Astana" s optimalizovanými aerodynamickými vlastnosťami a pneumatikami s optimalizovaným valivým odporom podčiarkujú ekologické smerovanie modelu e-Golf lokálne s takmer nulovými emisiami.

Viac informácií

 
 

 

Infotainment

Navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Viac informácií

 

 

 

 

Car-Net Guide & Inform

Aktuálne informácie počas jazdy

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Viac informácií

 

 

 

Car-Net App-Connect

Stopercentná konektivita

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Viac informácií

 

Telefonovanie

Uľahčí vám komunikáciu

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Viac informácií

 
 

 

 

Asistenčné systémy

Front Assist a ACC

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Viac informácií

 
 

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Viac informácií

 

 

 

Blind Spot monitor

Prenechajte vyparkovanie jednoducho na vaše auto

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť vzadu a po bokoch vozidla.
 

Viac informácií

 

 

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate sami na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš e-Golf vojde na parkovacie miesto.

Viac informácií

 

 

 

 

Komfort

Komfort sedenia

Oprite sa

Skvelý dizajn sedadiel modelu e-Golf ponúka vašej chrbtici vysoký komfort a poteší vaše oči. Práve na dlhých cestách privítate konštantný a vysoký štandard pohodlia.

Viac informácií

 

 

Komfort jazdy

Skvelé systémy, s ktorými pohodlne napredujete

So sériovo dodávanou klimatizáciou "Air Care Climatronic" a digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display sa v modeli e-Golf každá jazda zmení na zážitok.
 

Viac informácií

 

 

 

Kožená výbava

Premeňte vnútorný priestor na oddychovú zónu

Vytvorte si svoju osobnú komfortnú zónu: Na želanie dodávaná kožená výbava z výnimočnej a jemnej kože Vienna s komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vám ponúka exkluzívny charakter na špičkovej úrovni.

Viac informácií 

 

 

 

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Tachometer je minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny digitálny združený prístroj Active Info Display ponúka oveľa viac informácií ako rýchlosť a množstvo paliva.

Viac informácií

 
 

 

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov Volkswagen

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.