Nový Crafter je tu

Nový Crafter je tu

International Van of the Year.

Nový Crafter sme vyvíjali v úzkej spolupráci s jeho cieľovou skupinou zákazníkov. Za svoj inovatívny dizajn, prvotriedne využitie v mestskom prostredí vďaka 15 asistenčným systémom a enormnú rôznorodosť pohonov bol medzinárodnou porotou zloženou z expertov z 24 krajín zvolený za najlepšiu dodávku roka 2017: „International Van of the Year 2017“.

                                              
Nový Crafter bol podľa prianí zákazníkov prispôsobený pre potreby a požiadavky rôznych skupín užívateľov. Výsledkom je vozidlo, ktoré je praktické, úsporné a inovatívne ako nikdy predtým – preto perfektne zvládne všetky výzvy všedného dňa.100 % nový. 100 % orientovaný na zákazníka.

Nový Crafter bol podľa prianí zákazníkov prispôsobený pre potreby a požiadavky rôznych skupín užívateľov. Výsledkom je vozidlo, ktoré je praktické, úsporné a inovatívne ako nikdy predtým – preto perfektne zvládne všetky výzvy všedného dňa.Jediný vo svojej triede s osemstupňovovu automatickou prevodovkou


pre tri rôzne motory.

Má rýchle radenie prevodových stupňov. Nový Crafter ponúka ako jediný vo svojej triede osemstupňovú automatickú prevodovku, ktorú môžete kombinovať so všetkými druhmi pohonu. Vďaka tomu jazdí komfortne a úsporne aj v pomalej mestskej premávke.

 Najlepšie pracovné miesto vodiča

Komfort začína tam, kde končí samozrejmosť. Jeho odpružené sedadlo "ergo Comfort", dobre premyslené odkladacie priehradky a veľa ďalších špecifických funkcií robia z kabíny vodiča nového modelu Crafter pohodlné pracovné miesto pre rôznych vodičov.Perfektné pre jazdu v meste. 

Crafter zvládne takmer každú situáciu v hustej mestskej premávke predvídavo a spoľahlivo vďaka inovatívnym asistenčným a bezpečnostným systémom. V oblasti komfortu tak určuje úplne nové štandardy.Nový Crafter Skriňová dodávka.


Boduje vo svojej triede najlepším využitím ložnej plochy a zabezpečenia nákladu. Nové veľkorysé rozmery sú ideálne pre bežné nosiče ako europalety. Väčšiu flexibilitu v nakladacom priestore zabezpečuje na želanie dodávaná univerzálna podlaha a príprava pre zabudovanie skriniek dodávaná výrobcom. Jedno- a dvojkabína

Optimálne riešenie sedenia pre každého: V novom modeli Crafter s jednokabínou sa odvezú až traja kolegovia, v dvojkabíne až sedem - štyria z toho na zadných sedadlách. Ak sedaciu časť zadných sedadiel vyklopíte, nájdete odkladací priestor pre náradie a materiál.

Usporiadanie sedadiel
Dvojkabína štandardne ponúka dvojsedadlo spolujazdca vpredu a veľkú štvormiestnu lavicu vzadu. Crater Valník tak ponúka miesto až pre sedem osôb.Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov VW užitkové

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.