Transporter 6.1

Transporter 6.1

Ikona, modernizovaná.

Je možné urobiť niečo dokonalé ešte dokonalejším? Určite to stojí za pokus: Najmodernejšia generácia modelu Transporter zachováva osvedčené silné stránky a vytvára nové štandardy vo svojej triede. Spolu so zákazníkmi sme vyvinuli spoľahlivého partnera s novými detailmi pre príjemný pracovný deň, s najmodernejším systémom infotainmentu, najmodernejšími asistenčnými a bezpečnostnými systémami so zachovaním nekompromisnej všestrannosti vozidla. Robustný a priestranný Transporter 6.1: Univerzálne vozidlo pre všetkých, ktorí každý deň odvádzajú kvalitnú prácu.

Inšpirujte sa modelom Transporter 6.1 

Špecifické prvky 6.1

VW Transporter 6.1 z profilu

Na prvý pohľad:

Nová definícia štandardu

  • Svetlé predné svetlomety H7
  • Nový dizajn masky chladiča
  • Nový dizajn predného nárazníka
  • Prepracovaná ponuka diskov z ľahkej zliatiny
  • Nové, tmavé odolné poťahy sedadiel
  • Modernizovaná kabína
  • Nová funkcia, napríklad odkladací priestor pod podlahou - zväčšenie ložnej plochy až na 3,30 m
  • LED osvetlenie v kabíne, nakladacom priestore a priestore pre cestujúcich
  • Nové asistenčné systémy
  • Nové systémy infotainment

Interiér 6.1

Okrem novej, modernizovanej kabíny sa interiér modelu Transporter 6.1 môže pochváliť funkciami, ako je odkladací priestor pod podlahou pre dlhé predmety, voliteľné zamykanie nakladacieho priestoru, ktoré umožňuje samostatne zamknúť nakladací priestor mimo priestoru pre cestujúcich, alebo uzamykateľná odkladacia priehradka pod voliteľným dvojsedadlom spolujazdca. Okrem toho vás Transporter 6.1 presvedčí najmodernejšími možnosťami štandardného pripojenia na internet pomocou najnovšej generácie infotainment systému. Vďaka zvýšenej polohe sedenia získate lepší prehľad o premávke a množstvo odkladacích priestorov sa postará o poriadok vo vozidle.

VW Transporter 6.1 palubná doska

 

Digitálne ukazovatele 6.1

VW Transporter 6.1 digitálny ukazovateľ

Palubný počítač "Premium"

Vaše riadiace centrum

V prepracovanej kabíne máte všetko pod kontrolou. Okrem dvoch okrúhlych prístrojov pre zobrazenie rýchlosti a otáčok vám voliteľný digitálny displej palubného počítača ponúkne dôležité informácie o aktuálne prejdenej trase, čase jazdy a spotrebe. Palubný počítač zahŕňa aj systém rozpoznania únavy. Keď systém zaregistruje odchýlku od normálneho štýlu riadenia vozidla, odporučí vodičovi prostredníctvom vizuálnych a akustických signálov, aby si urobil prestávku.1

VW Transporter 6.1 Navigačný systém Discover Media

Navigačný systém Discover Pro

Vaše infotainment centrum

Bez ohľadu na to, či chcete počas jazdy telefonovať, potrebujete aktuálne dopravné informácie alebo sa len chcete zabaviť. Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" s intuitívnym ovládaním, napríklad prostredníctvom gest, vám poskytne prístup k širokej škále užitočných funkcií. Pomôže vám bezpečne sa dostať do cieľa a vždy bude baviť.

VW We Logo

Volkswagen We Connect

Váš prístup do sveta inovatívnych online služieb

Transporter 6.1 je sériovo vybavený inovatívnymi online funkciami "We Connect", ako aj najnovšou generáciou modulárneho systému Infotainmentu. Na želanie ste tak počas jazdy pripojený na internet. S funkciami "We Connect" môžete očakávať, že každá jazda bude ešte komfortnejšia a bezpečnejšia. Či už ide o dopravné informácie v reálnom čase, aktualizáciu máp alebo bezkľúčový prístup do vozidla prostredníctvom aplikácie.

Komfortná výbava 6.1

Urobte si v modeli Transporter 6.1 pohodlie. Široká ponuka sériovej výbavy, ako aj komfortná doplnková výbava prispievajú k jednoduchému ovládaniu vozidla. Aj za volantom si tak môžete užiť každý deň.

VW Transporter T6.1 elektromechanické riadenie

Elektromechanické riadenie

S ľahkosťou prísť do cieľa

Elektromechanické riadenie v modeli Transporter 6.1 vám ponúka aktívnu a adaptívnu podporu v takmer každej jazdnej situácii. Navyše tvorí základ pre najmodernejšie asistenčné systémy v modeli Transporter 6.1.

VW Transporter 6.1 sedadlá

 
 
 
 
 
Sedadlá

Vysoký komfort sedenia

Transporter 6.1 disponuje optimalizovaným, ergonomickým pracovným miestom pre vodiča s plynulo nastaviteľným volantom už z výroby. Jedinečná je uzamykateľná odkladacia priehradka v priestore dvojitého sú všetky vaše cenné veci v bezpečí.

VW Transporter T6.1 rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov Comfort

 

 

Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort"

Perfektné pripojenie na internet

Voliteľné rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort" vám uľahčuje komunikáciu a indukčné nabíjanie vášho smartfónu, čo však závisí od modelu a typu telefónu. Vaše ruky zostanú tam, kde patria: bezpečne na volante.

 

Jazdná dynamika 6.1

Vysokoúčinná technológia motora v modeli Transporter 6.1 je charakteristická svojím výkonom, hnacou silou a účinnosťou. Predstavuje ideálnu voľbu, ak cestujete veľa a aj napriek tomu si chcete užiť dynamickú jazdu na vysokej úrovni.

VW Multivan T6.1 motor

Motory

Vysoký výkon, silná trakcia

Transporter 6.1 je v ponuke s rôznymi variantmi motora a prevodovky. Mimoriadne komfortná a úsporná je tiež voliteľná dvojspojková prevodovka (DSG), ktorá pracuje takmer bez prerušenia prísunu krútiaceho momentu. Transporter 6.1 s pohonom všetkých kolies 4MOTION spolu s voliteľnou mechanickou uzávierkou diferenciálu predstavuje aj naďalej najvhodnejšie vozidlo do terénu vo svojej triede.

Asistenčné systémy 6.1

Adaptívny tempomat ACC

 Start Video

Systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist"

 Start Video

Asistent stabilizácie pri bočnom vetre

 Start Video

Parkovací asistent "Park Assist"

 Start Video

Ochrana bokov vozidla

 Start Video

Asistent pri vyparkovaní vozidla

 Start Video

Asistent regulácie diaľkových svetiel "Light Assist"

 

VW Multivan T6.1 Fernlichtregulierung

1 V rámci možností daných systémom.
2 Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.
3 Vodič musí byť vždy pripravený prevziať kontrolu nad vozidlom a vždy je zodpovedný za riadenie vozidla.

Pomoc v núdzi
Odťahová služba 0903 637 380

Servisné vozidlo 0903 903 489

Dispečing ASA VW: 0800 115 184
Audi: 0800 145 136
Škoda: 0800 124 125
Seat: 0800 156 885
Domov VW užitkové

Používaním stránok prevádzkovateľa PO CAR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.