Audi Gebrauchtwagen :plus - Jazdené Audi bez kompromisov

Audi Gebrauchtwagen :plus - Jazdené Audi bez kompromisov
Výnimočné jazdené vozidlá. Spoľahlivo overené. S garanciou technického stavu a servisnej histórie. Vozidlá s jasným PLUS. Taká je ponuka Audi Gebrauchtwagen :plus.

Vstúpte do sveta jazdených vozidiel Audi Gebrauchtwagen :plus a objavte najširšiu ponuku overených jazdených Audi na trhu.

Ponuka s jasným :plus

:plus predvádzacie a služobné vozidlá
Rozhodnite sa pre predvádzacie vozidlá vášho Audi partnera alebo importéra Porsche Slovakia. Na tieto vozidlá sa vzťahujú všetky garancie a služby ako pri kúpe nového vozidla.

:plus predvádzacie a služobné vozidlá Audi AG
Všetky predvádzacie a služobné vozidlá z Audi AG sú dovážané priamo z Nemecka. Vozidlá boli prvýkrát registrované v Nemecku v Audi AG, alebo v niektorej zo spolupracujúcich spoločností. Ku každému dovezenému Audi je v Nemecku vypracovaný znalecký posudok nezávislým znalcom. Následne vozidlá na Slovensku prejdú viacerými kontrolami na overenie a zaistenie bezchybného technického stavu.

Pri kúpe Vám zabezpečíme všetky potrebné náležitosti pre bezproblémové prihlásenie na Slovensku (úradný preklad dokumentov, odhlásenie vozidla v Nemecku), slovenskú palubnú literatúru a povinnú výbavu zodpovedajúcu požiadavkám slovenskej legislatívy. Na všetky vozidlá je poskytovaná Audi predĺžená záruka do 5 rokov/ do 100.000 km od dňa prvého prihlásenia.

:plus jazdené vozidlá
Autorizovaní Audi Gebrauchtwagen :plus partneri ponúkajú svojim zákazníkom aj možnosť výkupu staršieho jazdeného Audi do 5 rokov/do 150.000 km. Skôr, než sa odkúpené vozidlo dostane do ponuky Audi Gebracuhtwagen :plus, prejde technickou kontrolou, overením stavu tachometra, servisnej histórie a predošlého majiteľa.

Služby s jasným :plus

Audi Gebrauchtwagen :plus je unikátny systém predaja predvádzacích a manažérskych vozidiel výrobcu, importéra a autorizovaných partnerov Audi.

Ponuka Audi Gebrauchtwagen :plus obsahuje viac než len atraktívne vozidlá zo spoľahlivého zdroja. Perfektné Audi Gebrauchtwagen :plus služby, ktoré získate s kúpou jazdeného Audi.

:plus 110-bodová kontrola vozidla
Každé jazdené Audi pod značkou Audi Gebrauchtwagen :plus musí prejsť dôkladnou kontrolou technického stavu. Náročný kontrolný proces je zvŕšený 110-bodovou kontrolou technického stavu. Mechanik postupne do detailu skontroluje ponúkané vozidlo a na záver sa podpíše pod jeho technický stav. Pokiaľ bolo vozidlo v minulosti opravované, kontroluje sa prevedenie opravy a zaznamenanie v servisnej histórii. Každý jeden skontrolovaný bod je zaznačený v kontrolnom zozname. Máte tak istotu, že vami vybrané vozidlo je v 100%-nom stave.

:plus Garancie
Pri výbere jazdeného vozidla je dôležité poznať jeho kompletnú históriu. Kto bol prvý majiteľ, ako bolo vozidlo servisované a koľko kilometrov bolo na ňom skutočne najazdené. Váš Audi Gebrauchtwagen :plus partner vám pri predaji poskytuje 12-mesačnú garanciu na jazdené vozidlo.

Ponuka Audi Gebrauchtwagen :plus obsahuje najmä mladé jazdené vozidlá, na ktoré sa vzťahujú záruky výrobcu:

  • Audi predĺžená záruka 2+1 rok/90.000 km alebo 2+3 roky/100.000 km podľa toho, čo nastane skôr (platí od dátumu prvého prihlásenia na prvého majiteľa podľa zmluvných podmienok viažucich sa na konkrétnu poskytnutú formu predĺženej záruky)
  • 2-ročná zákonná záruka výrobcu bez obmedzenia najazdených kilometrov (platí od dátumu prvého prihlásenia na prvého majiteľa)
  • 3-ročná záruka u všetkých našich vozidiel na lak karosérie *, vďaka vysokej kvalite základnej farby a povrchového krycieho laku (platí od dátumu prvého prihlásenia na prvého majiteľa).
  • 12-ročná záruka na vysokokvalitné hliníkové a oceľové karosérie voči perforácii koróziou a Audi Space-Frame (ASF) (platí od dátumu prvého prihlásenia na prvého majiteľa)
  • 2-ročná záruka na Originálne diely Audi, Originálne výmenné diely a Originálne príslušenstvo (platí od dátumu prvého prihlásenia na prvého majiteľa)
  • doživotná garancia Audi mobility

*Nároky z rozšírenej záruky na lak a karosériu nevznikajú, ak:
boli tieto škody spôsobené vonkajším pôsobením, alebo nedostatočnou starostlivosťou, nie sú chyby karosérie alebo laku včas odstránené podľa predpisov výrobcu, poškodenie karosérie má príčinnú spojitosť s tým, že opravy karosérie neboli vykonané odborne podľa predpisu výrobcu.

:plus Náhradné vozidlo
Musíte ísť s vaším Audi do servisu a potrebujete zostať naďalej mobilní?Váš Audi servisný partner vám poskytne výhodné možnosti zapožičania náhradného vozidla.

:plus Financovanie a lízing
Audi Financial Services je značkové financovanie pripravené špeciálne pre automobily značky Audi. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť tie najlepšie podmienky. Financovanie vozidiel značky Audi je možné prostredníctvom úveru alebo lízingu.

:plus Poistenie
Vyrazte s vaším Audi na cesty bezpečne a bez starostí. Váš Audi Gebrauchtwagen :plus partner pre vás pripraví ponuku poistenia.

:plus Skúšobná jazda
Vybrali ste si z ponuky jazdených Audi, no potrebujete sa presvedčiť o bezchybnom stave a vynikajúcich jazdných vlastnostiach? Váš Audi Gebrauchtwagen :plus partner vám poskytne jazdené Audi na testovaciu jazdu.

:plus Výkup vozidiel
Ak ste sa rozhodli pre kúpu jazdeného vozidla Audi, ponúkame vám možnosť výkupu vášho vozidla. Audi Gebrauchtwagen :plus partner skontroluje a posúdi stav vášho vozidla a vypracuje vám ponuku na výkup.

:plus Výmena vozidla
Nie ste si istí výberom vášho Audi? Ponúkame vám možnosť výmeny za iné vozidlo v rovnakej, alebo vyššej hodnote 7 kalendárnych dní od odovzdania, pri maximálnom nájazde 1.000 km. Náklady na odhlásenie a prihlásenie príslušného vozidla znáša kupujúci. Vymieňané vrátené vozidlo musí zodpovedať stavu v akom bolo kupujúcemu dodané. Zohľadnené bude jeho prirodzené opotrebenie v závislosti od počtu najazdených kilometrov od dňa prevzatia kupujúcim. Za každý odjazdený kilometer je kupujúci povinný zaplatiť 0,70 €/km, minimálne však 99 €.

Viac informácií o vozidlách Audi u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu