myAudi: Špecifiká, pokyny a informácie

myAudi: Špecifiká, pokyny a informácie
Objavujte všetky funkcie

myAudi: Špecifiká, pokyny a informácie

 

Objavujte všetky funkcie.

Návod na obsluhu

 

Prihlásenie

 

Registrácia

 

myAudi Špecifiká

Heslom chránená oblasť myAudi ponúka používateľom webovej stránky Audi personalizované služby. Na centrálne miesto si môžete uložiť napríklad zaujímavé obrázky alebo filmy, ako aj často navštevované stránky, aby ste ich pri ďalšej návšteve mohli priamo vyvolať. Okrem toho tu vodiči Audi nájdu detaily k výbave svojho vozidla. A vďaka Audi connect* si dokonca môžete preniesť adresy a ciele navigácie do systému MMI vo vašom vozidle.

* v závislosti od roku výroby a výbavy

K myAudi

 

Podpora. Rýchlejšie a lepšie

S myAudi získate flexibilnú podporu od svojho partnera Audi. Získajte pripomenutia na servisné termíny, dohodnite si schôdzku alebo nahláste škodovú udalosť.

 

Vždy na správnej ceste

Ďalšiu trasu si naplánujte kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Všetky trasy naplánované v systéme myAudi sa po naštartovaní Audi automaticky prenesú do navigácie vo vozidle.

 

Aplikácia myAudi. Všetko pod kontrolou

Pomocou aplikácie myAudi môžete kedykoľvek skontrolovať stav paliva, dojazd a správy o stave vozidla. Kúrenie, klimatizáciu a zamykanie možno aktivovať a deaktivovať stlačením tlačidla.

Návody na obsluhu a užívateľská príručka:Teraz na my.audi

Všetky návody na obsluhu pre modely vyrobené od roku 2008 sú k dispozícii na portáli myAudi na internete.

Máte už účet?

Nižšie nájdete stručný návod, ako na portáli myAudi nájdete online návod na obsluhu vášho Audi. Upozorňujeme, že návod na obsluhu v súčasnosti nie je k dispozícii v aplikácii myAudi.

 

1. Prihlásenie

Najprv sa prihláste pomocou prístupových údajov. Na stránke s prehľadom vyberte položku "Moja služba".

Prihlásenie

 

2. Výber vozidla

Prejdite na stránku s prehľadom služieb pre vaše zaregistrované vozidlo. V hornej ponuke vyberte položku "Užívateľská príručka".

 

3. Výber jazyka

Tu nájdete návod na obsluhu vášho Audi v želanom jazyku.

Ešte nie ste zaregistrovaný?

 

Registrácia

Tu sa môžete zaregistrovať pomocou svojej e-mailovej adresy a mena a nastaviť si heslo. Hneď po prijatí potvrdzujúceho e-mailu môžete začať.

Registrujte sa teraz

 

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate v na našej servisnej prevádzke Audi v PO CARE u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu