Audi Q4 e-tron s bonusom

Audi Q4 e-tron s bonusom
Myslieť do budúcnosti. Získať väčší dojazd.

Využite e-tron bonus

 

S novým plne elektrickým Audi Q4 môžete teraz získať bonus na verejné nabíjanie.

- Nabíjacia karta ZSE Drive
Dobíjanie na 1 rok alebo 15 000 km zadarmo
Až 4 500 kWh, čo je približne 15 000 km

Podrobnejšie informácie nájdete priamo v cenníku alebo u nášho predajcu Audi.

Pohľad dopredu

Čistý dizajn Audi Q4 e-tron prezentuje charakteristický tvar elektromobility budúcnosti. S ostrými prednými a silnými zadnými partiami.

Batožinový priestor Audi Q4 etron ponúka objem 520 litrov.

Pri sklopených operadlách zadných sedadiel dokonca až 1 490 litrov.

 

Strhujúci vzhľad

Audi Q4 e-tron s výbavou edition one je vozidlo, ktoré vás hneď chytí za srdce.

Maximálny elektrický výkon² až 220 kW

Zrýchlenie (0–100 km/h) za 6.2 s

Dojazd (WLTP) až 520 km

Funkčný športový charakter

Progresívny interiér Audi Q4 e-tron ovplyvnili technologické inovácie, športový charakter a funkčnosť.

Väčší priestor pre viac vecí

Ako skutočné univerzálne a rodinné vozidlo poskytuje Audi Q4 e-tron veľkorysú ponuku úložných priehradiek - vrátane odkladacej schránky v palubnej doske dosahujú objem až 24,8 litra. Batožinový priestor Audi Q4 e-tron ponúka objem 520 litrov. Pri sklopených operadlách zadných sedadiel dokonca až 1 490 litrov.

Q4 e-tron

Nový zážitok z hudby

V Audi Q4 e-tron bol prvýkrát použitý prémiový zvukový systém SONOS. Desať vysokovýkonných reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postará o pôsobivý hudobný zážitok. S týmto systémom naplno zažijete brilantnú reprodukciu vysokých a hlbokých tónov ale aj plných basov.

Q4 e-tron Klang

Inovatívne informovaný

V Audi Q4 e-tron preberajú ovládacie prvky a ukazovatele aj funkciu dizajnových prvkov. Ako tretia úroveň ovládania funkcií je k dispozícii hlasové ovládanie. S voliteľnými službami a funkciami od Audi connect sa z MMI navigácie stane exkluzívny vizuálny element.

Q4 e-tron

Q4 e-tron

Športový volant

Head-up displej s rozšírenou realitou

Progresívny dizajn

Audi Q4 e-tron prináša budúcnosť mobility na cestu. Čisto elektrickú, expresívnu a univerzálnu.

Q4 e-tron seitlich

Progresívne svetelné scény

Štyri voliteľné svetelné podpisy pre denné svietenie v kombinácii s dynamickými scénami pôsobivo demonštrujú progresívnu technológiu svetiel.

Rozšírená realita

Nová definícia predvídavej jazdy: S head-up displejom s rozšírenou realitou v modeli Q4 e-tron robí značka Audi veľký krok v oblasti technológie ukazovateľov. Na dvoch od seba oddelených úrovniach - oblasť ukazovateľov a oblasť rozšírenej reality (AR ) odzrkadľuje dôležité informácie.

Športové disky

Všetko sa točí okolo športového vzhľadu: S voliteľnými 21-palcovými diskami z ľahkej zliatiny Audi Sport v 5-ramennom Rotor Aero dizajne, čierne, lesklé. Pre Audi Q4 e-tron sú samozrejme v ponuke aj ďalšie atraktívne disky.

Q4 e-tron Seitenansicht

Jednoduché nabíjanie

Vďaka mobilnému a flexibilnému nabíjaciemu systému e-tron compakt môžete nabíjať vozidlo jednoducho a pohodlne doma. Všade, kde je dostupná elektrická zásuvka. Pre rýchlejšie nabitie vozidla aj na kompatibilných verejných nabíjacích staniciach.

Domáce nabíjanie

 

Q4 e-tron vorne

Q4 e-tron

Bezstarostné nabíjanie na cestách

Služba e-tron Charging Service kombinuje zmluvu, kartu a prístup - v mnohých krajinách. Vďaka tomu máte v 26 európskych krajinách k dispozícii viac ako 200 000 nabíjacích staníc.

Verejné nabíjanie

 

Všetko pre väčšiu dávku dynamiky

Prostredníctvom systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select môžete ovplyvniť charakteristiku vozidla pomocou šiestich rôznych režimov. Od efektívnej až po dynamickú. Voliteľné progresívne riadenie umožňuje variabilný pomer v závislosti od uhla natočenia volantu a posilňovač riadenia s variabilným účinkom závislým od rýchlosti.

Q4 e-tron

Q4 e-tron Sportback

Audi Q4 Sportback e-tron

Kombinovaná spotreba energie v kWh/100 km: 17,9-15,6 (NEFZ); 20,9-16,6 (WLTP); CO₂-kombinované emisie CO₂ v g/km: 0.

Hodnoty spotreby energie a množstva emisií CO₂ závisí od zvolenej výbavy vozidla.

Viac informácií

Kombinovaná spotreba elektriny v kWh/100 km: 18,2-17,4 (WLTP); kombinované emisie CO₂¹ v g/km: 0. Hodnoty spotreby energie a množstva emisií CO₂ závisí od zvolenej výbavy vozidla.

Doba nabíjania batérie sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov, napr. teplota okolia, používanie iných zástrčiek špecifických pre danú krajinu a používanie funkcie pred jazdou (napr. diaľkovo ovládaná klimatizácia vozidla). Pri použití domácich zástrčiek je nabíjací výkon obmedzený nabíjacím systémom e-tron.

Pre nabíjanie striedavým prúdom odporúča Audi nabíjať vysokonapäťovú batériu prostredníctvom priemyselných zásuviek, verejných nabíjacích staníc alebo domácej nabíjacej stanici wallbox. Výsledkom je vyššia účinnosť a podstatne kratší čas nabíjania v porovnaní s nabíjaním pomocou domácej elektrickej zásuvky. S mobilným nabíjacím systémom e-tron (compakt a connect) by sa vozidlo počas bežnej prevádzky nemalo nabíjať z domácich elektrických zásuviek, ak máte možnosť nabíjať pomocou priemyselnej zásuvky so striedavým prúdom (AC) alebo verejnej nabíjacej stanice so striedavým alebo jednosmerným prúdom. Nabíjací výkon závisí od typu použitého napájacieho konektora, napätia špecifického pre danú krajinu a počtu dostupných fáz elektrickej siete a pre zákazníka špecifickej domácej elektrickej inštalácie. Preto môže byť individuálne nižšia. Služba e-tron Charging Service je vyhradená len pre majiteľov vozidiel značky Audi s elektrickým pohonom (pre využívanie služby je nutné uviesť identifikačné číslo vozidla). Celoeurópsky rozsah: služba e-tron Charging Service je v súčasnosti k dispozícii v 26 európskych krajinách, ponuka sa však bude rozširovať aj do ďalších krajín. Ceny za služby e-tron Charging Service sa budú v jednotlivých krajinách líšiť. Počet ponúkaných nabíjacích staníc sa bude v jednotlivých krajinách líšiť v závislosti od úrovne vybudovania lokálne dostupnej infraštruktúry. V rámci služby vám nemôžeme zaručiť, že budete mať prístup ku každej nabíjacej stanici k konkrétnej krajine. Spoločnosť Audi AG neručí za prevádzku a dostupnosť infraštruktúry nabíjacích staníc. Informácie o počte nabíjacích staníc sa síce pravidelne aktualizujú, napriek tomu vám nemôžeme zaručiť to, že sú dané informácie kompletné. Vernostná karta služby e-tron Charging Service sa dá použiť 24 hodín po aktivácii v sieti. Počas prvých 24 hodín môže byť karta použitá, je však potrebné počítať s lokálnymi obmedzeniami. Autentifikácia prostredníctvom aplikácie myAudi App (na nabíjacej stanici je uvedený QR kód na naskenovanie) si vyžaduje aktívne internetové pripojenie. Táto metóda overovania nie je dostupná na všetkých nabíjacích staniciach. Táto metóda overovania nie je dostupná na všetkých nabíjacích staniciach. Ceny v jednotlivých európskych krajinách sú zjednotené, ale môžu sa líšiť od cien v Nemecku. Aktuálne informácie o tarifách a zmluvách pre vašu krajinu nájdete na stránke www.e-tron.charging-service.audi. Po podpísaní zmluvy pre e-tron Charging Service budete platiť náklady len za nabíjací prúd - Audi za vás v prvom roku uhradí základný mesačný poplatok za tranzitnú tarifu. Po prvom roku sa zmluva automaticky predĺži o 12 mesiacov, v prípade, že zmluva nebude riadne ukončená, a zákazník znáša náklady za základný mesačný poplatok. Informácie o cenách a podmienkach nájdete na www.e-tron.charging-service.audi.

Viac informácií u našich predajcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu