Nové plne elektrické ID.5 a ID.5 GTX

Nové plne elektrické ID.5 a ID.5 GTX
Elektrické SUV kupé s dojazdom až 516 km. Pri verzii GTX dvojmotorový pohon všetkých kolies, atletický dizajn kupé a zrýchlenie, ktoré vám vyrazí dych: Zažite športový elektrický výkon v ID, ktorý hladko spája zodpovednú jazdu a radosť z jazdy.

Plne elektrické ID.5

Konfigurátor

Cenníky a katalógy

Plne elektrické ID.5 s pohonom všetkých kolies

Konfigurátor

Cenníky a katalógy

Elegantná forma efektivity

S výkonným elektrickým pohonom a plynulou siluetou vytvára nové ID.5 modernú symbiózu SUV a kupé. S možnosťou "Over-the-Air" aktualizácií je pripravené predefinovať elektrickú mobilitu.

Seitenansicht eines VW ID.5 vor einer Holzwand

Elegantný dizajn exteriéru kupé

Nový ID.5 zaujme tvarom orientovaným na budúcnosť, ktorý kombinuje prednosti SUV s aerodynamickou siluetou kupé - bez akýchkoľvek kompromisov.

Viac o dizajne kupé

Inteligentné nabíjanie

ID.5 sa nabíja nielen rýchlo (až 135 kW (DC)), ale v budúcnosti aj inteligentne.

Viac o inteligentnom nabíjaní

Innenansicht eines VW ID.5, Blick von vorn auf die Rückbank, auf der eine lesende Frau sitzt

Priestranný dizajn interiéru

Inteligentne a veľkoryso navrhnutý interiér s otvoreným priestorom vám dáva viac slobody a priestoru na to, čo je pre vás dôležité.

Viac o dizajne interiéru

Exteriér

IQ.LIGHT

Prezentujte sa v žiarivom svetle

Predné partie VW ID.5

3D LED zadné svetlá VW ID.5

Prezentujte sa v žiarivom svetle

Predné partie VW ID.5

3D LED zadné svetlá VW ID.5

Nový model ID.5 sa už na prvý pohľad prezentuje na želanie so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠1. Medzi dizajnovo peknými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Seitenansicht eines grauen VW ID.5 vor einer hellen Wand, ein Mann lehnt sich an die Fahrertür an.

Frontansicht eines silberfarbenen VW ID.5 vor einer geöffneten Garage mit Wallbox, ein Mann geht auf das Garagentor zu.

Innenansicht eines VW ID.5, Blick von vorn auf das Panoramaglasdach, die Vordersitze und den Fond

Heckansicht eines VW ID.5 an einem Hafenkai, Blick von schräg oben, im Vordergrund steht eine Frau

Získajte predstavu o novom ID.5

Trvalo pôsobivéID.5 GTX

Dvojmotorový pohon všetkých kolies, atletický dizajn kupé a zrýchlenie, ktoré vám vyrazí dych: Zažite športový elektrický výkon v ID, ktorý hladko spája zodpovednú jazdu a radosť z jazdy.

Objavte ID.5 GTX

Interiér

Ambientné osvetlenie

Svetlo pre takmer každú náladu

VW ID.5

Dodajte vášmu ID.5 viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo - máte to vo svojich rukách.

Head-up displej s rozšírenou realitou

Hlasový asistent a ID. LIGHT

Plne integrované streamovanie hudby

Technológie

Travel Assist s kolektívnymi dátami

Udržiava jazdný pruh a odstup od ostatných

ID.5

S voliteľným systémom "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" máte k dispozícii celý rad užitočných asistenčných systémov.

"Travel Assist s kolektívnymi údajmi" udržiava jazdný pruh, odstup od vozidla pred vami a vami nastavenú maximálnu rýchlosť.1,3,4

Systém okrem iného využíva adaptívne riadenie vozidla v jazdnom pruhu. To aktívne udržuje vozidlo v strede jazdného pruhu. Travel Assist sa pritom prispôsobuje vášmu štýlu jazdy a môže vozidlo viesť namiesto v strede viac vľavo alebo vpravo v jazdnom pruhu1,4.

Okrem toho vás systém Travel Assist pri jazde na diaľnici na želanie aktívne podporuje aj pri zmene jazdného pruhu1,4,5. Podmienkou pre spomínané funkcie je, že systém Travel Assist dokáže rozpoznať línie jazdného pruhu na oboch stranách.

V prípade, že sú k dispozícii tzv. kolektívne dáta, teda jazdné údaje viacerých vozidiel vo vašom okolí, stačí systému Travel Assist rozoznať len jednu líniu jazdného pruhu - napríklad na vidieckych cestách bez vyznačenia stredovej čiary1,6.

Travel Assist okrem toho disponuje prediktívnou reguláciou rýchlosti a asistenciou v zákrutách. Rýchlosť vozidla sa pritom dá prispôsobiť platným obmedzeniam rýchlosti a priebehu trasy (zákruty, kruhové objazdy a pod.)1,5.

Aktualizácie „Over-the_Air“

"Park Assist Plus s pamäťovou funkciou"

e-Sound/ Potešenie z jazdy

Pohon

Tepelné čerpadlo a manažment dojazdu

Nabíjajte doma pomocou ID. Charger

Wallbox pre váš domov: ID.Charger

Die ID. Charger Wallbox von Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) hängt an einer Säule

ID. Charger⁸,⁹ predstavuje nabíjaciu stanicu priamo u vás doma. Každé ráno tak môžete nastúpiť do Vášho ID.5 s plne nabitou batériou a plný energie začať nový deň. Obrazne povedané - nabíjanie, keď spíte. ID.Charger je k dispozícii v troch verziách, ktoré sa líšia konektivitou a inteligentnými funkciami. Pretože v prípade potreby je k dispozícii aj s WiFi, 4G a s integrovaným elektromerom. Inteligentné funkcie ID. Charger Connect a Pro sa dajú ovládať prostredníctvom služieb We Charge v aplikácii We Connect ID.

Aj inštalácia je zabezpečená našou inštalačnou službou⁸ tak, aby pre Vás bola maximálne komfortná - od bezplatnej predbežnej online kontroly až po montáž. V skratke: všetko od jednej firmy. ID. Charger Vám samozrejme môže nainštalovať akýkoľvek odborne spôsobilý elektrikár, ktorému dôverujete. Vybraný variant nabíjacej stanice ID.Charger a inštalačnú službu si môžete pohodlne objednať online alebo priamo u Vášho predajcu Volkswagen.⁸

Nabíjajte na cestách so službou We Charge

Konektivita

Viac informácií o vozidlách Volkswagen u našich predajcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu