Nový Multivan

Nový Multivan
Z univerzálneho vozidla sa stal priekopník

Nový Multivan

Objavujte výnimočné systémy a funkcie nového modelu Multivan. Zažite viac jazdného komfortu, viac prémiovejšieho charakteru, viac konektivity, viac dizajnu a viac multifunkčnosti. Presvedčte sa sami.

Pozývame vás na podujatie New Multivan EXPERIENCE 2022. V pondelok (30. mája 2022) od 9:00 do 16:00 hod. budete mať u nás jedinečnú možnosť vyskúšať najnovší model vozidla Volkswagen Multivan. Pre plynulý priebeh podujatia vás chceme poprosiť o registráciu na telefónnom čísle +421 907 479 652 alebo cez e-mail kalinay@pocar.sk.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Konfigurátor

Cenníky a katalógy

Vozidlo ako miesto stretnutia

Nový Multivan je multifunkčné vozidlo, ktoré sa rodinám dokáže hravo prispôsobiť. Exteriér a interiér boli preto kompletne predefinované, samozrejme zo zachovaním DNA modelu Multivan. Pretože vždy oplýva multifunkčnosťou, každodennou univerzálnosťou a všestrannými kvalitami, ponúka siedma generácia teraz ešte viac digitálnych funkcií, inovatívnych mobilných online služieb na vysokej úrovni a inteligentných asistenčných systémov. Nové štandardy nastavuje aj v oblasti jazdného komfortu a dizajnu - a poskytuje mnoho prvkov výbavy, ktoré boli doteraz dostupné len v prémiových vozidlách. Vďaka tomu všetkému predstavuje obľúbené miesto na stretnutia pre celú rodinu.

Čas opäť sa zamilovať

Nový Multivan vizuálne nadväzuje na jasný, nadčasový dizajn svojich predchodcov - no tradičný dizajn interpretuje nanovo. IQ.Light Matrix LED svetlometov2 a podsvietená chrómová lišta3 vpredu vytvárajú nápadité akcenty. Pozornosť upúta tiež výrazné voliteľné dvojfarebné lakovanie karosérie a voliteľné 19-palcové disky z ľahkej zliatiny, ktoré sú pre Bulli k dispozícii po prvý raz. Nové je tiež: ambientné osvetlenie3 s tridsiatimi farbami svetla. Interiér tak ponorí do úplne nového svetla.

Nový MultivanIQ. Light svetlomety nového modelu Multivan Disky VW Multivan T7 2021 Energetic.

Nakonfigurujte si váš nový Multivan

Svoje vysnívané vozidlo si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb – pri výbavách pre Volkswagen Multivan si každý nájde tú svoju. V niekoľkých krokoch si môžete zostaviť svoj nový Multivan: od prevodovky a motor až po farbu, výbavu interiéru a doplnky, ktoré vám uľahčia a spríjemnia život na cestách.

Nový Multivan - viac informácií

Prvý dojem

Všetko, čo potrebujete vedieť o novom modeli Multivan na jednej stránke. Nový Multivan

Špecifické vlastnosti 

Objavujte špecifické vlastnosti nového modelu Multivan. Špecifické vlastnosti

Varianty modelu

Objavujte varianty modelu Multivan. Varianty modelu

Technické údaje

Rozmery, konfigurácia sedadiel, pohon - všetko na jednom mieste. Rozmery a hmotnosť

Fakty a ceny

Všetky informácie na jednom mieste a na stiahnutie. Cenníky a katalógy

Multimediálna knižnica

Chcete vidieť viac fotografií nového modelu Multivan?

Potom navštívte našu novú stránku: multimediálna knižnica. Mediatéka

Zobrazené disky z ľahkej zliatiny budú do ponuky zaradené neskôr.

Sériová výbava pre Multivan Style.
Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a Multivan Life.

Sériová výbava pre Multivan Style.
Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life a Multivan Style.
Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life a Multivan Style.

Schválené len v kombinácii s profesionálnym systémom na upevnenie nákladu. Viac informácii vám poskytne Váš predajca Volkswagen.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life a Multivan Style.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life a Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan len v kombinácii s Top balíkom výbavy.

Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a Multivan Life len v kombinácii s funkciou "Easy-Open".

Funkcia Easy-Open a Easy-Close pre zadné dvere: Voliteľná výbava za príplatok pre nový Multivan, nový Multivan Life a nový Multivan Style. Funkcia Easy-Open pre posuvné dvere: Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life a Multivan Style. Funkcia Easy-Open a Easy-Close pre posuvné dvere: Voliteľná výbava za príplatok.

Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá a pohybové značky sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej dcérskych spoločností. Zobrazená funkcia Alexa závisí od technológie Smart Home. Na používanie funkcie Alexa potrebujete užívateľský účet pre Amazon. Spoločnosť Volkswagen AG umožňuje zákazníkom vo vozidlách prístup k službe Alexa, zatiaľ čo cloudové služby Alexa ponúka spoločnosť Amazon. Aby ste mohli používať In-Car aplikáciu Alexa vo vozidle Volkswagen, potrebujete Volkswagen ID a zmluvu pre služby We Connect, ktorá zahŕňa aj hlasové ovládanie. Náklady na dátové pripojenie znášate vy. In-Car aplikácia Alexa je k dispozícii / použiteľná iba vo vozidlách s nastaveniami krajín Veľká Británia, Írsko, Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko a Francúzsko. Váš partner Volkswagen vás bude informovať, či vaše vozidlo spĺňa túto požiadavku. Vyššie uvedené krajiny aktuálne podporujú len In-Car aplikáciu Alexa, pretože Amazon Alexa je k dispozícii len pre tieto krajiny.

Obsah ponuky závisí od výbavy vozidla a štruktúry ponuky.

Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti.
Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming). 
Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.
Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna a závisí aj od vozidla a jeho výbavy. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Po uplynutí počiatočného obdobia sú služby We Connect Plus za príplatok.

Niektoré systémy IQ.DRIVE sú dostupné ako voliteľná výbava za príplatok.

V rámci možností daných systémom. Vodič je vždy zodpovedný za riadenie vozidla a musí byť pripravený kedykoľvek prevziať nad ním kontrolu.

V rámci možností daných systémom.

Dojazd na čisto elektrický pohon stanovený na dynamometri v súlade s celosvetovo jednotným testovacím štandardom (WLTP) pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá pri najúspornejšej línii výbavy nového modelu Multivan. Skutočná hodnota dojazdu plne elektrického vozidla podľa štandardu WLTP sa môže líšiť v závislosti od výbavy. Skutočný dojazd na čisto elektrický pohon sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, používania komfortných/dodatočných systémov, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie.

Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. K dispozícii len v kombinácii s kompatibilným infotainment systémom.

V porovnaní s ekvivalentným modelom Multivan 6.1 s motorom TDI. Multivan 6.1 s 2.0 TDI 4MOTIOM 150 kW 7-stupňová dvojspojková prevodovka: Kombinovaná spotreba paliva: 7,0 l/100 km a kombinované emisie CO₂: 183 g/km; Trieda účinnosti: B

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Multivan T7:

Spotreba: 1,7 - 9,8 l/100km , Emisie CO₂ 39 - 221 g/km

Stromverbrauch: 17 - 17,3 kWh/100km

Viac informácií o vozidle Volkswagen Mutlivan u našich predajcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu