Nový VW T-Roc, nová forma suverenity

Nový VW T-Roc, nová forma suverenity
Už od 21 490 € alebo od 253 €* mesačne vrátane kompletného poistenia (zákonné, havarijné a GAP) so značkovým financovaním VW NEXT.

Nový T-Roc teraz s bonusom 1500 €

už od 21 490 € alebo od 253 €* mesačne vrátane kompletného poistenia (zákonné, havarijné a GAP) so značkovým financovaním VW NEXT.

Získajte nový T-Roc s bohatou sériovou výbavou:

  • LED predné a zadné svetlomety
  • Digitálny prístrojový panel Digital cockpit
  • Asistenčné systémy Lane assist a Front assit
  • Adaptívny tempomat ACC
  • Predné a zadné parkovacie senzory, parkovací asistent
  • App-Connect pripojenie telefónu cez Apple CarPlay / Android Auto
  • Disky kolies s ľahkých zliatin

Nová forma suverenity

Konfigurátor

Cenníky a katalógy

Vďaka ostrejšiemu dizajnu exteriéru, novej úrovni kvality a dizajnu v interiéri a inovatívnym technickým funkciám pôsobí nový T-Roc sebavedomo a podčiarkuje svoju silnú osobnosť.

 

VW T-Roc

Sila vychádza zvnútra

Interiér

VW T-Roc R-Line

Silný charakter s novými črtami

Exteriér

T-Roc

Váš užitočný spoločník na cesty

"Travel Assist"

Exteriér & Interiér

Dizajn svetiel

Sebavedomé osvetlenie

Nový T-Roc nadchne vpredu aj vzadu svojím novým dizajnom svetiel: charakteristické denné LED svetlá a moderné zatmavené zadné svetlá upútajú pozornosť už z diaľky. Osvetlená maska chladiča dodáva nápaditým predným partiám na želanie výnimočnú charizmu. Ďalšie dva špeciálne prvky: ambientné osvetlenie v prednej časti interiéru a projekcia loga s podpisom SUV, ktorá efektívne osvetľuje priestor pri otvorení predných dverí. Moderný vzhľad dodávajú modelu tmavočervené zadné svetlá s voliteľnými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer svetelnou animáciou.

ergoActive sedadlo

Multifunkčný volant

Climatronic s dotykovým ovládaním

Konektivita & Infotainment

Digital Cockpit

To podstatné v zornom poli: vozovka

Sériový digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" zobrazuje v modeli T-Roc všetky relevantné informácie na farebnom displeji s atraktívnou grafikou a uhlopriečkou 20,3 cm (8"). Počas jazdy môžete pomocou multifunkčného volantu pohodlne ovládať funkcie združeného prístroja, ako je audio, telefonovanie či asistenčné systémy. Na želanie môže byť model T-Roc vybavený digitálnym združeným prístrojom "Digital Cockpit Pro". S displejom s uhlopriečkou 26,04 cm (10,25") s vysokým rozlíšením vám ponúka široké možnosti individuálnej konfigurácie a ďalších zobrazení, ako napríklad zobrazenie navigačnej mapy priamo za volantom.

Rádio & Navigácia

Zvukový systém BeatsAudio™

Konektivita

Urobte si predstavu o novom T-Roc

Technológie & Asistenčné systémy

IQ.LIGHT

Ďalší špičkový systém: inteligentné svetlo

Bez ohľadu na to, či je von deň, noc alebo zlé počasie: IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety, voliteľné od výbavy T-Roc Style, zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa stará o prediktívne osvetlenie zákrut a jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami4 bez oslnenia vodičov v protismere. V závislosti od jazdnej situácie sú jednotlivé segmenty LED tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Viac informácií u našich predajcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Vyhlásenie

Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.

Sériová výbava od T-Roc Style.

"Ready2Discover" voliteľná výbava pre T-Roc Life, sériová výbava pre T-Roc Style a T-Roc R-Line
"Discover Media" voliteľná výbava pre T-Roc Life, T-Roc Style a T-Roc R-Line
"Discover Pro" voliteľná výbava pre T-Roc Style a T-Roc R-Line

V rámci možností daných systémom.

Maximálne do rýchlosti 210 km/h.

V rámci možností daných systémom. Vodič je vždy zodpovedný za riadenie vozidla a musí byť pripravený kedykoľvek prevziať nad ním kontrolu.

Sériová výbava od T-Roc Life.

Proces je možné kedykoľvek deaktivovať.

Bonus 1500€ platí na nové zákaznícke objednávky do výroby alebo zo skladu iba pre priameho spotrebiteľa v počte jedného vozidla na jednu fyzickú alebo právnickú osobu v jednom kalendárnom roku.  Ponuku je možné uplatniť si iba u autorizovaných predajcov Volkswagen, ktorí sa zúčastňujú predmetnej akcie, a to do 31.8.2022. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen

*Modelový príklad financovania pre produkt VW NEXT pre model VOLKSWAGEN T-ROC 1,0 TSI Life 81kW v akciovej cene 21 490,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 4,99 %, dĺžke úveru 48 mesiacov, výške poskytnutého úveru 12 894,00 € a pri 40 % akontácií (8 596,00 €) s ročným nájazdom 25 000 km. Počet splátok 48, prvých 47 splátok je vo výške 252,83 €, posledná splátka je vo výške 7 361,24 €. Splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN je 11,57 %. Celková čiastka k úhrade s poistením 27 840,25 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o. Uvedená odporúčaná akciová cena 21 490,00  € sa vzťahuje na model Volkswagen T-ROC 1,0 TSI Life 81kW a platí po odpočítaní bonusu vo výške 1.500 €. Ponuku je možné uplatniť si iba u autorizovaných predajcov Volkswagen, ktorí sa zúčastňujú predmetnej akcie, a to do 31.8.2022. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny/zľavy odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

T-Roc: Spotreba: 4,7 - 7,8 l/100km , Emisie CO₂ 122 - 176 g/km

Objednávka do servisu