Nový Volkswagen Amarok

Nový Volkswagen Amarok
To je Amarok. Nový pick-up od Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Nový Amarok

 

To je Amarok.
Nový pick-up od Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Konfigurátor

Skladové vozidlá

Pracovníci prichádzajú k VW Amarok.

Cena od 42.144,- (vrátane DPH)
Cena od 35.120,- (bez DPH)
Výkon motora (kW) 125 - 177 kW
Výkon motora (k) 170 - 241 k
Spotreba 8,6 - 10,9 l/100 km
Emisie CO₂ 0 - 286 g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu (pri 12% stúpaní) 3.500 kg
Užitočné zaťaženie do 1.005 kg

Cenníky a katalógy

Nový AmarokVW NEXT už od 413,17 €**

Záruka 2+2 roky v cene vozidla.

Zistite viac informácii

Všetky cesty sú cieľ

Vytvorený pre ľudí, pre ktorých musí vedieť vozidlo viac ako len prejsť z bodu A do bodu B: Amarok predstavuje všestrannosť na štyroch kolesách. S modernou technológiou na palube suverénne zvládne vaše výzvy: Pretože tomuto silnému ťažnému stroju vyhovuje v ťažkých podmienkach takmer každý povrch. Jeho nový, jedinečný dizajn upúta pozornosť všade. Zažite teraz nový Amarok, úspešné spojenie úžitkového vozidla a prémiovej triedy od spoločnosti Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Toto je dizajn

Sila, suverenita a obratnosť takmer vo všetkých situáciách - vďaka týmto atribútom je Amarok pick-upom prémiovej triedy Volkswagen Úžitkové vozidlá. Jeho gény majú zakódované vlastnosti do terénu, jeho dizajn zdôrazňuje výnimočné vlastnosti všestranného vozidla: od elegancie modelu Amarok Aventura až po robustnosť modelu Amarok PanAmericana ponúka dizajn exteriéru zvýraznené rozdiely pre každú z piatich línií výbavy. Od rôznych mriežok chladiča až po novo navrhnuté "Styling" lišty alebo športovú lištu a stupačky - nový Amarok nenechá nič na náhodu.

Toto je off-road

Čo robí z nového modelu Amarok pravé čistokrvné terénne vozidlo? Vďaka novej technike, väčšiemu počtu jazdných režimov, airbagom a viac ako 25 asistenčným systémom ponúka lepšiu jazdu v teréne ako predchádzajúci model. Či už ide o varianty karosérie, podvozku, motora alebo prevodovky: Od zmenených rozmerov až po výrazne väčšiu hĺbku brodenia - všetko je tu prispôsobené terénnym schopnostiam vozidla. Vyšší nájazdový uhol a vyššia svetlá výška zabezpečujú väčšiu priechodnosť terénom. Stručne povedané: viac off-road kvalít, väčší off-road pocit - jednoducho viac z modelu Amarok.

Toto je všestrannosť

Či už ide o nakladanie materiálu, ťahanie nákladu alebo prejazd ťažkým terénom. Či už v meste, na vidieku alebo v teréne. Či už ako základná verzia Amarok alebo ako Amarok Aventura - nový Amarok ponúka čistú všestrannosť. Oproti svojmu predchodcovi pritom niekoľkonásobne narástol. Vďaka množstvu inteligentných funkcií poskytuje ešte väčšiu prevádzkovú pripravenosť pri intenzívnejšom zaťažení. Napríklad ťažné zariadenie s ťažnou silou do 3,5 t: teraz k dispozícii pre všetky automatické prevodovky. Alebo nakladacia plocha: ponúka dostatočný priestor v nakladacom priestore medzi podbehmi kolies na priečne uloženie europalety, ktorú možno pripevniť pomocou kotviacich ôk. To - a oveľa viac - z neho robí všestranné úžitkové vozidlo. Vďaka novému komfortnému vybaveniu, viac ako 25 asistenčným systémom, airbagom a mnohým exteriérovým balíkom výbavy je to pick-up, ktorý zažiari pri preprave osôb rovnako ako pri preprave nákladu. Bez ohľadu na to, či sa pohybuje v mestskom prostredí alebo mimo vyjazdených ciest.

Od základnej po prémiovú výbavu: vždy Amarok!

Amarok od Volkswagen Užitkové vozidlá sa postará o to, aby bola práca ešte komfortnejšia - aspoň všetko, čo súvisí s mobilitou a prepravou. Pretože Amarok ponúka v sériovej a doplnkovej výbave prvotriedny komfort v kombinácii s inteligentným infotainmentom a modernými asistenčnými systémami - v oveľa väčšej miere ako jeho predchodca. Pozrite si tu len niektoré z mnohých prémiových funkcií.

Sofistikovaný komfort

Pretože niektoré dni sú dosť ťažké samé o sebe: ponúka Amarok prémiovú výbavu, ktorá vie spríjemniť cestovanie. Napríklad pohodlné sedadlá vpredu s elektrickým ovládaním v 10 smeroch1. Tie sú v modeli Amarok Aventura a Amarok PanAmericana sériovo čalúnené kožou "Savona" alebo "Cricket", zatiaľ čo v modeli Amarok Style sedíte na sedadlá čalúnené Art Velour2. Prístrojová doska a boky dverí v kabíne vodiča nadchnú exkluzívnym koženým vzhľadom3. V kombinácii s multifunkčným volantom4 a harmonickým ambientným osvetlením5 sa jazda sotva môže začať uvoľnenejšie. K tomu prispieva aj nová 10-stupňová automatická prevodovka "Shift by Wire"6, ktorá prenáša výkon nového modelu Amarok efektívne na cestu. Začne zrazu pršať? Chráňte náklad v nákladnom priestore stlačením tlačidla s elektrickým rolovacím krytom7.

Úplne nový dizajn úžitkových vozidiel Volkswagen

Nový Amarok sa prezentuje silnými kontúrami v úplne prepracovanom dizajne Volkswagen Úžitkové vozidlá: Vyšší nájazdový uhol a vyššia svetlá výška zabezpečujú väčšiu priechodnosť terénom. Širší rázvor ako u predchodcu nápadne zvýrazňuje jeho maskulinitu. Vďaka stylingovým možnostiam Volkswagen môžete na mnohých miestach uskutočniť svoje vlastné predstavy a navyše si môžete vybrať zo širokej škály možností, ako vozidlu dodať osobný charakter. Priestor pre svoje individuálne preferencie máte od ôsmich lakov karosérie dostupných vo všetkých líniách výbavy až po prvky výbavy, ako je športová lišta pre Amarok Aventura a Styling lišty pre modely Amarok Life, Amarok Style a voliteľne pre Amarok PanAmericana.

Infotainment & konektivita

Vyzerá to dobre: Digitálny kokpit s uhlopriečkou 20,32 cm (8") alebo voliteľnou uhlopriečkou 31,24 cm (12,3")8 a mobilné online služby9 - nový Amarok ide aj v digitálnom svete novými trendami. Prostredníctvom veľkého farebného dotykového displeja ovládate mnoho funkcií vozidla, ale aj digitálne rádio. Funkcia "Online navigácia" je v ponuke na želanie. Využívajú sa pritom údaje uložené v navigačnom systéme. Okrem toho sa prostredníctvom zabudovanej karty SIM využívajú údaje zo servera/online, napríklad na výpočet aktuálnej dopravnej situácie. Balík VW Connect navigácia zahŕňa okrem iného aj online aktualizované navigačné mapy, aktuálne dopravné informácie pre Európu a prístup k niektorým špeciálnym cieľom. A vďaka prémiovému zvukovému systému od spoločnosti Harman Kardon10 s ôsmimi špičkovými reproduktormi, subwooferom a neuveriteľným hudobným výkonom 640 W si aj vaše uši užijú najvyššiu úroveň hudobného pôžitku. Keď už hovoríme o počúvaní: vďaka balíku VW Connect Basic11 sa dá Amarok teraz ovládať hlasými pokynmi ešte lepšie. Pomocou aplikácie We Connect ID. App/Volkswagen App12 vo vašom smartfóne môžete ovládať mnohé funkcie vozidla cez smartfón.

 

Jazdné režimy a asistenčné systémy

Viac jazdných režimov znamená viac možností: Predkonfigurované jazdné režimy nového modelu Amarok podporujú vodičov v niekoľkých fázach v špeciálnych situáciách v teréne a pri rôznych poveternostných podmienkach a stave cesty. Viac ako 25 asistenčných systémov, z ktorých viac ako 20 je na palube modelu Amarok úplne nových, poskytuje na želanie dodatočný komfort jazdy. Napríklad Park Assist Plus13. Pretože, aj keď v teréne máte problémy s parkovacími miestami málokedy, v mestskom prostredí to môže byť natesno. Je dobré mať plne automatického parkovacieho asistenta, ktorý vozidlo manévruje aj na úzke parkovacie miesto. Systém dokáže rozpoznať voľné parkovacie miesto a vykonať parkovací manéver14. Vy musíte len sledovať proces parkovania a v prípade potreby zasiahnuť. V komplikovaných situáciách je užitočné tiež zobrazenie okolia vozidla "Area View"15. Umožňuje viacero pohľadov s kamerami na všetkých štyri strany vrátane 360° pohľadu zhora14. Často jazdíte po viacprúdových cestách v meste alebo na diaľnici? Potom je pre vás veľmi užitočný asistent zmeny jazdného pruhu16: pomocou LED svetla v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle dokáže upozorniť14 na vozidlá približujúce sa zozadu alebo nachádzajúce sa v mŕtvom uhle. Vďaka týmto a mnohým ďalším asistenčným systémom je jazda s modelom Amarok nielen lepšia, ale aj uvoľnenejšia.

Infotainment VW Amarok

Žena sedí vo VW Amarok.

Radenie vo VW Amarok

Sedadlá vo VW Amarok

Kabína vodiča vo VW Amarok

Toto je Amarok. Nový pick-up od Volkswagen Úžitkové vozidlá

Nový Amarok bol od základu prepracovaný. Vďaka modernej technike a prepracovanému dizajnu kombinuje obvyklú robustnosť s novým komfortom z prémiového segmentu. Jeho všestrannosť ho robí výnimočným - a všestrannosť sa prejavuje aj v mnohých príplatkových prvkoch a balíkoch výbavy. Máte tak ešte viac možností, nájsť si svoje vysnívané vozidlo.

Viac svetla!

V modeli Amarok sa používajú výhradne LED svetlomety. Od modelu Amarok Style sú dostupné aj zadné svetlá s technológiou LED. Výnimočnou novinkou modelov Amarok Style, Amarok PanAmericana a Amarok Aventura sú "IQ.Light" Matrix LED svetlomety s dynamickou reguláciou dosahu svetiel. V závislosti od vašich želaní a vybavenia sú k dispozícii celkovo nasledujúce technológie:

  • "IQ.Light" Matrix LED svetlomety
  • LED svetlomety
  • LED-/ halogénové zadné svetlá
  • LED hmlové svetlá
  • Osvetlenie okolia
  • LED svetlá v kargo boxe

Rock & Road & Roll

Kolesá dodávajú každému vozidlu individuálny charakter. Preto je pre nový Amarok k dispozícii aj nová paleta kolies a pneumatík. Páčia sa vám silné? Alebo elegantné? Alebo možno skôr do terénu? Na výber máte od 16" oceľových diskov až po 21" hliníkové disky17 a pneumatiky All Terrain až do veľkosti 18''18.

Ako si sadnete, tak jazdíte

Vďaka väčšej vzdialenosti medzi sedadlami má teraz päť dospelých osôb v dvojkabíne výrazne viac priestoru. A to nie je všetko: od 6-smerovo nastaviteľného sedadla pre vodiča (4-smerového pre spolujazdca) v základnom modeli Amarok až po 10-smerovo nastaviteľné sedadlá s elektrickým ovládaním v modeloch Amarok PanAmericana a Amarok Aventura si vždy pohodlne sadnete. Keď už hovoríme o priestore: tešiť sa môžete na viac odkladacích priestorov vrátane dodatočnej odkladacej schránky, odkladacích vreciek na operadlách a viacerých odkladacích možností pod zadnými sedadlami.

Prináša farbu do terénu

Nový Amarok sa dodáva v ôsmich lakoch: čistá biela ako základná farba, čierna Midnight Black, svetlomodrá Bright Blue, svetlosivá Light Grey, tmavosivá Dark Grey, sýtočervená Deep Red a béžová Bright Beige tvoria metalické farby. Modrá Mid Blue je exkluzívna farba značky Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Rovnako komfortné ako dôležité: asistenčné systémy

Nový Amarok bol od základu prepracovaný. Vďaka modernej technike a prepracovanému dizajnu kombinuje obvyklú robustnosť s novým komfortom z prémiového segmentu. Jeho všestrannosť ho robí výnimočným - a všestrannosť sa prejavuje aj v mnohých príplatkových prvkoch a balíkoch výbavy. Máte tak ešte viac možností, nájsť si svoje vysnívané vozidlo.

Komfortné asistenčné systémy

Parkovacie senzory vpredu/vzadu

Asistent jazdy v jazdnom pruhu (Lane Assist)

Inteligentný tempomat

Adaptívny tempomat ACC (Active Cruise Control)

Asistenčné systémy podporujúce vodiča

Regulácia diaľkových svetiel (Light Assist) / Dynamický asistent svetiel

"IQ.Light" Matrix LED svetlomety

Pohľad na okolie vozidla (Area View)

Elektronický stabilizačný systém

Digitálne služby a aplikácie

VW Connect Basic

S balíkom "VW Connect Basic" vám Volkswagen poskytuje užitočné mobilné online služby pre vaše vozidlo, v súčasnosti aj online hlasové ovládanie. Volkswagen Úžitkové vozidlá v budúcnosti rozšíri ponuku o ďalšie mobilné online služby a bude vás o tom včas informovať.

VW Connect Navigation

Balík "VW Connect Navigation" vám ponúka ďalšie mobilné online služby pre vaše vozidlo. Lepšiu orientáciu umožňuje napríklad integrovaná navigácia, aktuálne dopravné informácie pre Európu a prístup k určitým bodom záujmu (POI).

Viac informácií o modeli Amarok

Amarok - varianty modelov

Nový Amarok sa prezentuje silnými kontúrami v úplne prepracovanom dizajne Volkswagen Úžitkové vozidlá. Jeho tvary sú výraznejšie, kontúry zdôrazňujú jeho nezameniteľný off-road charakter. A má množstvo ďalších nových funkcií.

Varianty modelov

Amarok - technické údaje

Nový Amarok upúta pozornosť v mnohých oblastiach. Dokonca aj pri číslach, rozmeroch a údajoch o výkone.

Technické údaje

Volkswagen

Volkswagen Magazín

We Connect

Konfigurovať & vyžiadať ponuku

Konfigurátor

Skladové vozidlá

Predvádzacia jazda

Jazdené vozidlá

Financovanie

Volkswagen Servis

Vyhlásenie

Sériová výbava pre Amarok PanAmericana a Amarok Aventura. Voliteľná výbava pre Amarok Style. V Amarok Style k dispozícii len pre sedadlo vodiča.

10-smerovo nastaviteľné sedadlá v Amarok Style voliteľne sa dodávajú aj v koži Savona".

Kožený vzhľad ako sériová výbava pre Amarok Aventura a Amarok PanAmericana, voliteľne dostupná pre Amarok Style.

Multifunkčný volant ako sériová výbava, od Amarok Life štandardná výbava ako kožený multifunkčný volant.

Sériová výbava v modeli Amarok Aventura a Amarok PanAmericana, voliteľná výbava pre Amarok Style v kombinácii s riadiacim panelom v koženom vzhľade.

V závislosti od stupňa výbavy a výberu motora.

Voliteľná výbava pre Amarok Aventura, Amarok PanAmericana a Amarok Style.

Digitálny kokpit s uhlopriečkou 31,24 cm (12,3") je k dispozícii v kombinácii s 2-zónovou klimatizáciou a 30,48 cm (12") rádiom/navigáciou.

Mobilné online služby budú k dispozícii od 2. štvrťroka 2023.

Sériová výbava pre Amarok PanAmericana a Amarok Aventura. Voliteľná výbava Amarok Style.

Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming). Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.

Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna a závisí aj od vozidla a jeho výbavy. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Od 25. týždňa 2023 sa bude "We Connect ID. App" volať "Volkswagen App".

Park Assist Plus sériová výbava pre Amarok Aventura. Voliteľne dostupný pre Amarok PanAmericana a Amarok Style, k dispozícii ako súčasť asistenčných balíkov a v kombinácii s automatickou prevodovkou.

V rámci možností daných systémom.

Systém Area View je voliteľne dostupný od modelu Amarok Life.

Sériová výbava pre Amarok Aventura, Amarok PanAmericana a Amarok Style. Voliteľne je k dispozícii ako súčasť asistenčných balíkov pre Amarok Life a Amarok.

Voliteľná výbava pre Amarok Aventura.

Sériová výbava pre Amarok PanAmericana. Voliteľne k dispozícii pre Amarok Style a Amarok Life.

Len v kombinácii s voliteľnými "IQ.Light" Matrix LED svetlometmi.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú odporúčané maloobchodné ceny v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Spotreba paliva v I/100 km: kombinovaná 8,6 - 10,9; emisie CO2 v g/km: kombinované 272 - 266. Informácie o spotrebe a emisiách CO2 sú v rozpätiach v závislosti od zvolenej výbavy vozidla. Vozidlá majú len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP a nie podľa NEDC. Obrázok vozidla zobrazuje špeciálnu výbavu.

** Reprezentatívny príklad - ponuka platí pre právnickú osobu. Modelový príklad financovania pre Amarok MT 2.0 TDI 4M TDI 125 kW  v cene: 43392,- € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 8,99 %, dĺžke úveru 48 mesiacov, výške poskytnutého úveru 43392 € a pri 40 % akontácií ( 17356,8 €), s ročným nájazdom 10 000 km. Počet splátok je 48, prvých 47 splátok je vo výške 413,17 €, posledná splátka je vo výške 23 084,54 €. Splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN vrátane poistenia 16,73 %. Celková čiastka k úhrade 59860,33 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.. Mesačná splátka sa môže zmeniť pri zmene ceny vozidla alebo aktuálnej úrokovej sadzby. Fotografie obsahujú aj voliteľnú výbavu, ktorá je dostupná za príplatok.

Amarok:

Spotreba: 8,6 - 10,9 l/100 km. 

Emisie CO₂: 224 - 286 g/km. 

Symbolfoto. Stand 1/2024.

Viac informácií o vozidlách Volkswagen u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu