Nový Volkswagen ID. Buzz

Nový Volkswagen ID. Buzz
Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

Významná posila pre Volkswagen:
Ewan McGregor sa stal ambasádorom značky

Ewan McGregor a jeho VW Bulli.

Ewan McGregor je skvelou posilou nášho tímu a je vášnivým fanúšikom značky Volkswagen. Má vlastnú zbierku historických vozidiel, niektoré si dokonca sám prerobil na elektromobil. Ako dlhoročný veľvyslanec dobrej vôle UNICEF UK podporuje charitatívne projekty po celom svete. Preto je ideálnym partnerom pre spoločnú misiu: zabezpečiť udržateľnejšiu mobilitu budúcnosti.

Ewan McGregor vedľa nového ID. Buzz

Nová dimenzia elektromobility

VW ID. Buzz

Dizajn novej éry

Vzdávajúc hold ikonickému predchodcovi Bulli kombinuje ID. Buzz moderné proporcie s inovatívnou technológiou. Vďaka inteligentným funkciám, maximálnemu priestorovému zážitku a inovatívnemu dizajnu svetiel vás nový ID. Buzz absolútne dostane.

Viac informácií o ID. Buzz

VW ID. Buzz pri západe slnka.

Udržateľná mobilita

Komplexná udržateľnosť pre budúcnosť s ohľadom na klímu: to je náš príspevok s novým modelom ID. Buzz. Preto vám ho dodáme nielen s neutrálnou bilanciou emisií CO21, ale aj jazdiť budete lokálne s nulovými emisiami CO2. Vďaka interiéru bez pravej kože a použitiu recyklovaných materiálov na mnohých miestach - napríklad poťahoch sedadiel, podlahových krytinách a strope - spája udržateľnosť s komfortom.

VW ID. Buzz interiér

Nová úroveň pocitu z priestoru

Nový ID. Buzz je multifunkčné všestranné vozidlo - aj vďaka malému polomeru otáčania len niečo vyše jedenásť metrov. Vďaka maximálnemu využitiu priestoru ponúka úsporný, úplne nanovo vyvinutý koncept interiéru veľa miesta na nohy. Komfortne nastaviteľné sedadlá sa dajú variabilne využívať. Toto päťmiestne vozidlo poskytuje aj so všetkými cestujúcimi na palube objem batožinového priestoru za druhým radom sedadiel až 1 121 litrov.

ID. Buzz - Technológie & konektivita

Travel Assist s kolektívnymi údajmi

Vás udržiava v jazdnom pruhu – a od ostatných odstup

VW ID. Buzz Cockpit

"Travel Assist s kolektívnymi údajmi" dokáže udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu, odstup od vozidla pred vami a nastavenú maximálnu rýchlosť.2 Systém využíva adaptívne vedenie vozidla v jazdnom pruhu. To aktívne udržuje vozidlo v strede jazdného pruhu.2 Okrem toho vás systém "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" pri jazde na diaľnici, na želanie ,aktívne podporuje pri zmene jazdného pruhu.2 "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" okrem toho disponuje prediktívnou reguláciou rýchlosti a asistenciou v zákrutách. Rýchlosť vozidla sa pritom dá prispôsobiť platným obmedzeniam rýchlosti a priebehu trasy (zákruty, kruhové objazdy a pod.)2

Nabíjanie

Aktualizácie Over-the-Air

Dizajn svetiel

Infotainment

ID. Buzz

VW ID. Buzz.

VW ID. Buzz.

VW ID. Buzz

VW ID. Buzz.

 

ID. Buzz Cargo

ID.Buzz Cargo mení komerčnú mobilitu na udržateľnú.

ID. Buzz Cargo

Transporter budúcnosti


S vozidlom ID. Buzz Cargo profitujete z cenovo výhodnej elektromobility aj vo firmách. Koncepcia nákladového priestoru s veľkým priestorom, špeciálne prispôsobená komerčným požiadavkám, je len jednou z jeho silných stránok.

ID. Buzz Cargo showroom

Naša ID. rodina – objavujte teraz!

Die ID. Modelle ID.3, ID.4, ID.5 GTX und ID. Buzz

Čisto elektrické ID.3

ID.3

VW ID.3

 

ID.3  showroom 

Čisto elektrické ID.4

Čisto elektrické ID.4 GTX

Čisto elektrické ID.5

Čisto elektrické ID.5 GTX

Wallbox na doma: ID. Charger5

Na firemnom parkovisku, pred supermarketom, na diaľnici alebo v parkovacom dome: ID. Buzz môžete nabíjať takmer kdekoľvek. Pre ešte väčší komfort nabíjania vám ponúkame ID. Charger: domáca nabíjacia stanica Wallbox pre rýchle nabíjanie pred vlastnými dverami.

VW ID. Charger

Uvoľnené nabíjanie doma

ID. Charger od Elli je vaša súkromná nabíjacia stanica. Po inštalácii môžete nabíjať ID. Buzz jednoducho počas noci a plný energie vyraziť do nového dňa. Modely s pripojením na internet ID. Charger Connect a Pro sú vybavené inteligentným manažmentom energie a dajú sa ovládať na diaľku, konfigurovať a spravovať prostredníctvom aplikácie.

ID. Charger od MOON

Viac informácií o vozidlách Volkswagen u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu