SEAT Sezónna akcia Jar/Leto 2023

SEAT Sezónna akcia Jar/Leto 2023
Objavujte s nami nové trasy!

 

Objavujte s nami nové trasy!

 

S príchodom letnej sezóny je dôležité sa postarať o vaše vozidlo a uistiť sa, že je v najlepšom stave a pripravené na letné výzvy. Pri servise SEAT sa pred letom zameriavame na servisné služby, ktoré sú nevyhnutné pre vašu bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Vozidlo skontrolované. Môžete vyraziť na cesty.

Výkyvy počasia, ktoré sa vyskytujú v každom ročnom období, môžu mať vplyv nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Ak chcete mať istotu, že môžete bezpečne a spokojne vyraziť za novými dobrodružstvami, absolvujte so svojim vozidlom preventívnu prehliadku SEAT Check.

SEAT Check

Servis klimatizácie

Pripravte svoj SEAT na letné obdobie už teraz.

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom. To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia.

Servis klimatizácie

Základný strešný nosič.

Strešný nosič umožňuje jednoduchú prepravu rozmerných predmetov. Jeho konštrukcia eliminuje aerodynamický hluk a odpor vzduchu počas jazdy, čím prispieva k priaznivej spotrebe paliva.

Cenník základných strešných nosičov

Strešný box.

Získajte dodatočný priestor vďaka našim strešným boxom, odolným proti poveternostným vplyvom. Majú objem od 400 do 460 litrov a dajú sa otvárať z obidvoch strán, takže máte pohodlný prístup k vašim veciam.

Cenník strešných boxov

Nosič bicyklov.

Či už máte radi jazdu na asfaltových alebo na blatistých lesných cestách, bezpečná preprava vášho bicykla je pre vás nevyhnutnosťou. Aerodynamický nosič bicyklov je univerzálny a bezpečný. Ponúka nosnosť až 20 kg a vďaka exkluzívnemu upínaciemu systému a špeciálnemu úchytu kolies bicykel jednoducho upevníte na svoje miesto. Viac času tak môžete venovať plánovaniu trasy, kam sa vyberiete nabudúce.

Nosič bicyklov SEAT (PDF)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie.

Na tomto nosiči môžete prepravovať 2 bicykle, s použitím rozširovacej sady až 3 bicykle. Nosič je vhodný aj na prepravu elektrobicyklov. Je špeciálne prispôsobený pre vaše vozidlo a spĺňa všetky naše testy kvality. A vďaka sklopnému systému umožňuje pohodlné nakladanie do batožinového priestoru aj s upevnenými bicyklami.

Cenník nosičov bicyklov

Rohož do batožinového priestoru.

Polopevná rohož s presnými rozmermi batožinového priestoru a názvom modelu vozidla pomáha udržať batožinový priestor čistý. Zvýšený okraj zabraňuje vytečeniu kvapalín.

Cenník rohoží do batožinového priestoru

Gumové rohože.

Gumové rohože pre lepšiu ochranu pred nečistotami a tekutinami. Sada 4 kusov. Rohože vodiča a spolujazdca s upevňovacím systémom.

Cenník gumových rohoží

Ochrana batožinového priestoru.

Ochráni batožinový priestor vrátane podlahy a bokov a zabraňuje ich znečisteniu blatom a srsťou. Vode nepriepustná nylonová tkanina chráni aj pred premočením. Odolná ochranná prikrývka nemeckej kvality má bočné vrecká na fľaše, vodítko, popruhy či iné potreby. Poloha sa dá nastavovať malými príchytkami v hornej časti. Rozmery: 156 × 119 cm.

Obj. č. 000061609D   92,64 €   78,72 €

Ochranná fólia nakladacej hrany.

Chráni lak nárazníka pred poškriabaním pri nakladaní a vykladaní batožiny. Dá sa jednoducho a rýchlo nalepiť na nakladaciu hranu zadného nárazníka.

Cenník ochranných fólií nakladacej hrany

Skladací box.

Praktický skladací box je výborným pomocníkom pri udržiavaní poriadku v kufri vozidla. S logom SEAT na bočnej strane. S úchytkami na prenos a praktickými bočnými vreckami. Materiál: 100 % polyester. Rozmery: 60 × 36 × 25 cm. Farba: čierna. 

Obj. č. 000061109F   47,40 €   40,32 €

Elektrická kolobežka SEAT MÓ 65

SEAT MÓ 65 s pohonom Segway predstavuje úspornú a ekologickú alternatívu pre mestskú mobilitu. Veľké, stabilné pneumatiky sa postarajú o uvoľnenú jazdu, predné a zadné LED svetlá zvýšia vašu viditeľnosť a praktický LED displej zaistí všetky potrebné informácie. Kam vyrazíte na svoju prvú jazdu?

Obj. č. 000050530C   1 019,88 €   866,88 €

Objavte Originálne príslušenstvo SEAT vhodné pre váš životný štýl. Inšpirované veľkomestom.Navyše teraz s 15 % zľavou.

Prezrieť online

Stiahnuť PDF

Servisná sieť

*Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka. Autorizovaný servisný partner SEAT môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Účasť autorizovaných servisných partnerov SEAT na akcii je dobrovoľná. Ponuka platí od 1. 6. 2023 do 31. 8. 2023 alebo do vypredania zásob. Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH a sú už po zľave 15 %.   V prípade záujmu o zakúpenie či overenie dostupnosti produktov a doplnkov z Originálneho príslušenstva SEAT, kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT. Vyhradzujeme si právo na zmeny v cenách, dizajne, tvare, farbe a špecifikáciách uvedených produktov bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky použité v katalógu a na webovej stránke majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. O prípadných požiadavkách, obmedzeniach a vhodnosti použitia pre váš typ vozidla sa informujte u autorizovaného servisného partnera SEAT. Za chyby sadzby a tlače nezodpovedáme.

Viac informácií o dostupnosti a cenách Originálnych dieloch a príslušenstve SEAT u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Na stiahnutie
Objednávka do servisu