Volkswagen Sezónna akcia Jar/Leto 2023

Volkswagen Sezónna akcia Jar/Leto 2023
Chladné obdobie je za nami. Pripravte svoj Volkswagen na dni zaliate slnkom s našou atraktívnou ponukou originálnych dielov a príslušenstva. Vaše letné dobrodružstvo sa tak môže začať!

Zažite s nami originálne leto

Chladné obdobie je za nami. Pripravte svoj Volkswagen na dni zaliate slnkom s našou atraktívnou ponukou originálnych dielov a príslušenstva. Vaše letné dobrodružstvo sa tak môže začať!

Prezrite si našu kompletnú ponuku Originálneho príslušenstva Volkswagen - teraz so zľavou 15 %*.

Prezrieť online

Stiahnuť PDF

Cenník Originálneho príslušenstva (PDF)

Akcia platí do 31.8.2023

Bezpečnostná kontrola vozidla

Pripravte svoje vozidlo na letnú sezónu

Doprajte vášmu vozidlu profesionálnu starostlivosť a objednajte sa na odbornú prehliadku u vášho servisného partnera Volkswagen. Skontrolujeme všetky dôležité funkčné jednotky vášho vozidla a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Aby ste mali istotu, že môžete bezpečne vyraziť na cesty za akýmkoľvek dobrodružstvom.

Viac informácií

Servis klimatizácie

Svieži pocit pri každej jazde

Počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu vášho vozidla najväčší nápor. Originálne peľové filtre Volkswagen zabezpečia pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytia množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochránia klimatizačný systém vášho vozidla pred znečistením. 

Viac informácií

Máte problém s alergiami?
Vyskúšajte naše antialergénne filtre Volkswagen.


Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre všetkých vašich spolucestujúcich.

Viac informácií

Originálne aero stierače Volkswagen

Jasný výhľad za každého počasia

Či už príde náhly jarný lejak alebo letná búrka. S novými originálnymi stieračmi čelného skla budete mať jasný výhľad na všetko, čo sa deje na ceste. Originálne stierače Volkswagen sú vyrobené na mieru pre čelné sklo vášho vozidla.

Viac informácií

Originálne brzdy Volkswagen

Bezpečnosť nadovšetko

Teplo, teplejšie, horúco! A teplota stúpa nielen vonku, ale aj vaše brzdy sú vystavené väčšiemu treniu a teplu pri každom jednom zastavení. Mali by fungovať na 100 % bez ohľadu na počasie, rýchlosť a hmotnosť auta. Preto by ste sa mali spoľahnúť na naše Originálne diely Volkswagen, ktoré zaručia bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky.

Viac informácií

Transport

Flexibilné transportné riešenia

Aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi a čo by ste mohli potrebovať. Preto sme vyvinuli inteligentné systémy, ktoré do seba optimálne zapadajú a ideálne sa dopĺňajú, a tak poskytujú vhodné riešenia takmer na každý účel. Pre váš jednoduchší život.

Základný strešný nosič. 


Ideálny základ pre všetky nadstavby. Originálny nosič zhotovený z vysokokvalitného hliníkového profilu je testovaný podľa prísnych noriem Volkswagen City Crash Plus a možno naň jednoducho upevniť nosič bicyklov, nosič lyží a snowboardov, nosič surfovacej dosky alebo tiež praktický strešný box. Je dokonale kompatibilný s vaším vozidlom. Možno ho bezpečne uzamknúť a zaistiť proti krádeži. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

T-Cross     obj. č. 2GM071151     € 360,48     € 306,42
Passat Variant/Alltrack     obj. č. 3G9071151     € 241,92     € 205,62
Touareg     obj. č. 760071151     € 396,72     € 337,20

Pre informácie o cenách pre ostatné modely Volkswagen si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Strešný box


Originálny strešný box má optimalizovaný, aerodynamický tvar, ktorý maximálne redukuje rušivé zvuky počas jazdy. Je prispôsobený modernej dizajnovej línii nových modelov Volkswagen. Jednostranne otvárateľný box je vybavený systémom dvoch zámkov. Strešný box Comfort je vybavený až 3-bodovým centrálnym uzamykacím mechanizmom a vďaka inovatívnemu systému "DuoLift" sa dá otvárať z obidvoch strán. Boxy sú k dispozícii v čiernej matnej alebo lesklej farbe a na výber je objem 340 alebo 460 litrov.

Basic, čierna matná 340 l     obj. č. 000071200          € 456,48     € 388,02
Basic, čierna matná 460 l     obj. č. 000071200AC     € 495,84     € 421,44

Comfort, čierna lesklá 340 l     obj. č. 000071200AD     € 719,28     € 611,40
Comfort, čierna lesklá 460 l     obj. č. 000071200AE     € 815,40     € 693,12

Nosič bicyklov na strechu


Originálny nosič Volkswagen na prepravu bicyklov vo vzpriamenej polohe na streche vozidla zaujme jedinečne navrhnutým držiakom rámu a koľajnicou na kolesá, ktoré automaticky zaisťujú správne umiestnenie bicykla. Nosič bicyklov umožňuje bezpečné uzamknutie bicyklov k strešnému nosiču a možno ho ľahko a rýchlo premontovať z jednej strany vozidla na druhú bez použitia dodatočného náradia. Vďaka testu City Crash Plus spĺňa tento nosič najvyššie štandardy značky Volkswagen.

obj. č. 000071128F     € 130,20     € 110,64

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Compact III


Tento malý, ľahký a kompaktný nosič dokáže prepravovať až 3 bicykle naraz. Vďaka skladaciemu systému sa zadné svetlá, koľajnice bicyklov a rám nosiča dajú kompletne zložiť a uložiť do praktickej transportnej tašky, ktorá je súčasťou balenia. Pomocou inovatívneho nožného pedála ho je možné mimoriadne ľahko odklopiť aj s upevnenými bicyklami, takže batožinový priestor zostane naďalej ľahko prístupný. Pri zdvihnutí sa nosič automaticky zaistí.

obj. č. 3C0071105C     € 1003,44     € 852,90

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Premium


Nosič pre prepravu 2 bicyklov alebo elektrobicyklov zaujme svojou odľahčenou konštrukciou a inovatívnym upevnením. Na vozidlo sa automaticky pripevní jednoduchým nasadením kolmo na guľovú hlavu a následným sklopením nadol. Nový patentovaný uzáver bez páčok umožňuje jednoduchú montáž bez vynaloženia väčšej námahy. Vďaka inovatívnym odnímateľným rozperám s poistkou proti krádeži je obsluha nosiča naozaj jednoduchá. Vďaka veľkému uhlu odklopenia pomocou nožného pedála zostane batožinový priestor aj pri vozidlách s veľkými výklopnými dverami stále dobre prístupný. Nosič je možné kompletne zložiť a uložiť do batožinového priestoru. Je vybavený originálnym držiakom poznávacej značky s nápisom Volkswagen. Voliteľne možno doobjednať prepravnú tašku pre ochranu nosiča a tiež nájazdovú koľajnicu pre ľahké nakladanie ťažkých bicyklov.

obj. č. 000071105J     € 960,12     € 816,12

Nosič surfovacej dosky


Vďaka tomuto originálnemu nosiču sa surfovacia doska dostane bezpečne na miesto určenia. Surfovaciu dosku a tiež oba stožiare pridržiava stabilné upevnenie. Preprava je obzvlášt šetrná vďaka pogumovanej upínacej podložke a špeciálnej gumovej ochrane pre kovové svorky na upínacích popruhoch.

obj. č. 000071120HA     € 133,20     € 113,22

Komfort a ochrana

Urobíme maximum pre vaše pohodlie

Najlepším spoločníkom je sloboda. V myslení, konaní, v pohybe, skrátka v živote. Rozhodnite sa sami, akým doplnkovým príslušenstvom premeníte váš Volkswagen na vašu osobnú komfortnú zónu.

Detská autosedačka i-SIZE Kidfix


Určená pre deti vo veku od 3,5 do 12 rokov (100 až 150 cm / 15 až 36 kg). Vďaka mäkkému, čalúnenému látkovému poťahu a vetracím otvorom majú malí pasažieri vždy príjemnú klímu. Bezpečnostné prvky ako špeciálna škrupina autosedačky, optimalizované horné a dolné vedenie bezpečnostného pásu a čalúnená opierka hlavy zvyšujú bezpečnosť a pohodlie vášho dorastu. Inovatívna bezpečnostná funkcia SecureGuard zvyšuje ochranu dieťaťa štvrtým bodom na upevnenie bezpečnostného pásu v oblasti brucha dieťaťa. Operadlo je odnímateľné a umožňuje premeniť autosedačku na podsedák pre deti od výšky 138 cm.
Dostupná aj v športovej verzii GTI.

i-SIZE Kidfix           obj. č. 11A019906     € 456,84     € 388,32
i-SIZE Kidfix GTI    obj. č. 5HV019906     € 469,80     € 399,30

Ochranná podložka pod detskú autosedačku


Vďaka tejto protišmykovej a ľahko umývateľnej podložke sú znečistené a opotrebované sedadlá minulosťou. Možno ju bez problémov použiť v kombinácii so všetkými uvedenými detskými autosedačkami Volkswagen. Skladá sa z dvoch častí - z chrániča sedadla a chrániča operadla, ktorý možno upevniť k tyčiam hlavovej opierky. Tri integrované sieťové vrecká na ukladanie rôznych drobností ako bonus. Farba: sivá / čierna.

obj. č. 000019819C     € 36,00     € 30,60

Chladiaci a teplo udržiavajúci box


Chladené nápoje v sparnom lete či teplé jedlo po štyroch hodinách jazdy? S týmto energeticky efektívnym boxom žiaden problém. Box má objem cca 24 litrov, je doň vložené izolačné veko, ktoré sa stará o správnu teplotu. Vhodný aj pre bezproblémové uloženie a prepravu stojacich fliaš s objemom 2 litre. Napájanie buď cez 12 V pripojenie vo vozidle alebo 230 V doma či v hoteli. Vrátane ochrany proti vybitiu batérie, dodatočného izolačného veka pre možnosť výmeny za chladiace veko. Upevňuje sa pomocou 3-bodového bežpečnostného pásu. Energetická trieda A ++.

obj. č. 000065400F     € 199,20     € 169,32

Ochranná lišta nakladacej hrany


Táto lišta ochráni nakladaciu hranu nárazníka pred neželaným poškriabaním a znečistením pri nakladaní a vykladaní nákladu z batožinového priestoru, ale hodí sa tiež pri preprave psov. Dá sa jednoducho a rýchlo nalepiť. Materiál: plast. Farba: čierna, strieborná alebo karbónový vzhľad. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

T-Roc a T-Roc kabriolet, strieborná
obj. č. 2GA061195     € 157,08     € 133,50

Tiguan, strieborná
obj. č. 5NA061195C     € 157,08     € 133,50

Passat Variant/Alltrack, strieborná
obj. č. 3G9061195     € 126,36     € 107,40

Pre informácie o cenách pre ostatné modely Volkswagen si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Rohož do batožinového priestoru


Praktická a pevná rohož do batožinového priestoru s nápisom modelu vozidla chráni batožinový priestor pred bežným znečistením a zabraňuje neželanému pohybu prepravovaného nákladu počas jazdy. Zvýšený okraj zabraňuje vyliatiu tekutín na podlahu vozidla. Je rozmerovo presná a ľahko sa udržuje. Farba: čierna. Materiál: PE. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Taigo     obj. č. 2G7061161     € 75,12     € 63,84
Tiguan, variabilná podlaha     obj. č. 5NA061161     € 68,52     € 58,26
Touareg     obj. č. 760061161     € 115,56     € 98,22

Pre informácie o cenách pre ostatné modely Volkswagen si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Obojstranná rohož do batožinového priestoru


Vyrobená z pevnej, vysokokvalitnej tkaniny, ktorá chráni batožinový priestor pred nečistotami. Spodná strana má plastové výčnelky zabraňujúce neželanému šmýkaniu nákladu. Zároveň má vyklápaciu časť na prekrytie nakladacej hrany nárazníka, čím ho chráni pred poškodením. Veľmi dobre poslúži aj ako ochrana pri vstupe psa do batožinového priestoru. Farba: čierna. Materiál: vrchná strana z velúru, spodná strana z plastu. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

T-Cross    obj. č. 2GM061210     € 116,28     € 98,82
Golf          obj. č. 5H0061210     € 126,12      € 107,22
Tiguan     obj. č. 5NA061210     € 150,72      € 128,10

Pre informácie o cenách pre ostatné modely Volkswagen si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Skladací box


Pevný skladací box je odolný proti roztrhnutiu, vodoodpudivý a odolný voči nečistotám. Okraje s reflexnou páskou 3M. Materiál: 100 % polyester. Farba: čierna. Nosnosť: 30 kg. Rozmery v rozloženom stave: 50 × 32 × 27,5 cm.

obj. č. 5H0061104     € 49,68     € 42,24

Šport a dizajn

Ukážte, čo vo vás je.

Niekto má rád športový vzhľad, iný dáva prednosť niečomu jemnejšiemu. Vyberte si to pravé pre vás a prispôsobte si svoj Volkswagen doplnkami, ktoré najviac vyhovujú vašim nárokom na dizajn a dynamiku.

Dynamické krytky kolies


Podčiarknite váš imidž práve týmto štýlovým detailom na vašich nových kolesách. Originálne dynamické krytky kolies Volkswagen s novým logom zabezpečia, že logo zostáva stále v rovnakej polohe aj pri točení kolies. Sada pozostáva zo 4 ks krytiek.

obj. č. 000071213D     € 135,48     € 115,14

LED projekcia loga Volkswagen


Po otvorení dverí premieta logo Volkswagen na zem vedľa dverí. Okrem osvetlenia priestoru pri nastupovaní a vystupovaní vytvára tiež atraktívny vizuálny efekt. Iba pre vozidlá s osvetlením priestoru pre nastupovanie. Sada 2 ks (pre predné dvere).

obj. č. 000052120F     € 126,12     € 107,22

Dekoratívna prahová lišta


Ešte viac individuality a ochrany pre vaše vozidlo poskytujú tieto nástupné lišty z eloxovaného hliníka. Lišty sú ozdobené nápismi modelu vozidla. Podľa modelu sada 2 ks (pre predné dvere) alebo sada 4 ks. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

T-Roc       obj. č. 2GA071303     € 102,96     € 87,54
Tiguan     obj. č. 5NA071303     € 105,24     € 89,46
Passat, Passat Variant/Alltrack     obj. č. 3G0071303     € 137,76     € 117,12

Pre informácie o cenách pre ostatné modely Volkswagen si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Dekoratívna lišta na dvere batožinového priestoru


Originálna lišta Volkswagen v chrómovom lesku pre zadné dvere batožinového priestoru dodá vozidlu luxusný a elegantný vzhľad a zároveň slúži ako ochrana nakladacej hrany. Rýchlo a ľahko sa nalepí na spodný okraj dverí. Farba: chrómová strieborná. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

T-Cross     obj. č. 2GM071360     € 84,60      € 71,88
Tiguan      obj. č. 5NA071360     € 74,52       € 63,36
Touareg    obj. č. 760071360     € 111,84     € 95,04

Pre informácie o cenách pre ostatné modely Volkswagen si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Konektivita

Buďte vždy správne pripojení!

Vďaka našim systémom môžete byť vždy v kontakte so svojím vozidlom a môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu vaším vozidlom.

Nabíjacie stanice pre e-vozidlá teraz o 10 až 25 %* výhodnejšie!

Wallbox VW ID. Charger AC


Moderné nabíjacie stanice Wallbox pre vozidlá ID. rodiny Volkswagen od spoločnosti Elli ponúkajú inovatívny a efektívny systém nabíjania s nabíjacím výkonom až 11 kW. Integrovaný nabíjací kábel rôznych dĺžok. Individuálne sa prispôsobia každej požiadavke inštalácie a potrebám používania. V troch variantoch výbavy - Charger, Charger Connect a Charger Pro. Dĺžka kábla je 4,5 m alebo 7,5 m.

Wallbox VW ID. Charger AC, kábel 4,5 m
obj. č. MOON11214     € 868,38     € 660,00

Wallbox VW ID. Charger Connect AC, kábel 7,5 m
obj. č. MOON12224     € 1334,55     € 1032,00

Wallbox VW ID. Charger Pro AC, kábel 4,5 m
obj. č. MOON13214     € 1623,60     € 1411,20

Pre informácie o cenách ostatných variantov tohto produktu si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Sada POWER2Go 2.0


Cestovná nabíjacia stanica disponuje automatizovaným odosielaním správ o nabíjaní. Umožňuje komplexný týždenný a mesačný prehľad o nabitej energii, ako aj o výsledných nákladoch. Nabíjací výkon a časy nabíjania je možné pohodlne ovládať prostredníctvom aplikácie. Vďaka integrovanému modulu WLAN je možné kábel pripojiť priamo k internetu a ovládať ho online odkiaľkoľvek. Optimalizovaný dizajn a štruktúra kábla, tenší kábel a vylepšené adaptéry zaisťujú menšiu hmotnosť, ľahšiu manipuláciu a vyššiu bezpečnosť.

obj. č. MOON12502052     € 1476,00     € 1296,00

Nabíjací adaptér s dvoma USB portami


Nabíjací adaptér Volkswagen umožňuje rýchle nabíjanie vašich zariadení až cez dve rozhrania USB naraz. Stačí jednoducho zasunúť adaptér do otvoru pre zapaľovač. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa zariadenie optimálne integruje do vášho vozidla. Biele LED podsvietenie nielen dobre vyzerá, ale tiež pomáha v tme rýchlo nájsť prípojku USB. Vďaka vysokému výkonu 2 × 2,4 A možno v režime rýchleho nabíjania nabíjať bez problémov aj väčšie zariadenia ako napr. tablety.

obj. č. 000051443D     € 35,04     € 29,76

Kábel USB Premium


Kábel USB Premium bol navrhnutý špeciálne pre pripojenie smartfónu alebo iného mobilného zariadenia k infotainment systému vášho vozidla Volkswagen. Dizajn kábla je optimálne prispôsobený interiéru vozidla. Kábel má kvalitný textilný povrch a pochrómované kovové konektory s logom Volkswagen. S týmto káblom je možné ideálne využívať funkcie ako GoogleAuto alebo MirrorLink® v rozhraní App-Connect. Samozrejmosťou je tiež nabíjanie pripojeného zariadenia. Dĺžka kábla je 30 cm alebo 70 cm. Dostupný vo viacerých variantoch s rôznymi koncovkami.

Kábel USB Premium (USB-C na Micro-USB), 30cm
obj. č. 000051446AB     € 30,36     € 25,80

Kábel USB Premium (USB-C na USB-C), 30cm
obj. č. 000051446AD     € 38,52     € 32,76

Kábel USB Premium (USB-C na Apple Lightning), 70cm
obj. č. 000051446BB     € 54,60     € 46,38

Pre informácie o cenách ostatných variantov tohto produktu si stiahnite náš kompletný cenník alebo sa obráťte na ktoréhokoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Lifestyle kolekcie

Vybrané produkty lifestyle príslušenstva so zľavou 15 %

Produkty z kolekcií Volkswagen, ID., GTI a produkty pre deti v akcii.
Objavte viac v našom katalógu.

vw finden kaufen angebote schnaeppchen gebrauchtwagen lagerautos

 

Zažite s nami originálne leto

Chladné obdobie je za nami. Pripravte svoj Volkswagen na dni zaliate slnkom s našou atraktívnou ponukou originálnych dielov a príslušenstva. Vaše letné dobrodružstvo sa tak môže začať!

Prezrieť online

Stiahnuť PDF

Cenník Originálneho príslušenstva (PDF)

* Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka. Autorizovaný partner Volkswagen môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Ponuka platí od 1. 6. do 31. 8. 2023 alebo do vypredania zásob. Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH. Účasť autorizovaných partnerov Volkswagen na akcii je dobrovoľná. Nie všetky produkty sú univerzálne použiteľné na každé vozidlo, možnosť použitia závisí od modelu a výbavy vášho vozidla. Pre uvedené produkty odporúčame montáž v autorizovanom servise Volkswagen. Cena montáže a montážnych sád nie je v uvedených cenách zahrnutá.

Viac informácií o akciách Volkswagen u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu