Škoda Enyaq BezStarostí

Škoda Enyaq BezStarostí
Využite výhody operatívneho lízingu a jazdite už od 649 € mesačne

Výnimočná ponuka operatívneho lízingu BezStarostí

Získajte špičkové plne elektrické SUV Škoda Enyaq alebo Škoda Enyaq Coupé bez starostí vďaka exkluzívnej ponuke operatívneho lízingu od Škoda Financial Services.

Kvalitné riešenie pre jednotlivcov i podnikateľov, vďaka ktorému si užijete aj nový elektromobil bez výrazného finančného vkladu. Ponuka zahŕňa Škoda poistenie, sadu zimných pneumatík vrátane prezutia a uskladnenia a kompletný servis vozidla spojený s bežným opotrebením po celú dobu lízingu.

Využite našu jedinečnú ponuku a užívajte si komfort elektromobility bez starostí.

Ktorý si vyberiete?

 

Škoda Enyaq

 

Naše prvé 100% elektrické SUV Škoda Enyaq vás nabije životom.
 

Pokračovať

 

Škoda Enyaq Coupé

Nabite sa emóciami s našim elektrickým kupé, ktoré vás očarí na každom kilometri.

Pokračovať

 

Konfigurátor

Vozidlá ihneď k odberu

Široká sieť predajcov

Testovacia jazda

Uvedené informácie a fotografie majú len informatívno-ilustračný charakter. Ďalšie informácie o ponuke, konečných cenách a špecifikácii vám poskytne autorizovaný predajca značky Škoda. Financovanie Škoda Financial Services zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovakia s.r.o. Cena mesačnej splátky je uvedená bez DPH a platí pri dobe nájmu 36 mesiacov a ročnom nájazde 15 000 km pre model Enyaq 80 Loft 150 kW.

 

Kombinovaná spotreba elektrickej energie a CO2 podľa cyklu WLTP:

Škoda Enyaq: 15,8 – 17,8 kWh/100 km a 0 g/100 km.

Škoda Enyaq Coupé: 15,3 – 17,5 kWh/100 km a 0 g/100 km.

 

Viac informácií o vozidlách značky Škoda u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Právna informácia

ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny cien, farieb a technických dát modelov tu zobrazených a opísaných bez predchádzajúceho upozornenia. Autori servera si vyhradzujú právo chýb zápisu a omylu.

Použité obrázky sú ilustračné a majú len informatívny charakter. Na fotografiách môžu byť zobrazené modely s príplatkovou výbavou, ktorá nie je štandardom pre modely v základnom prevedení. Pre bližšie informácie o sortimente modelov, štandardných a mimoriadnych výbavách, aktuálnych cenách, podmienkach a termínoch dodávok, kontaktujte svojho autorizovaného predajcu vozidiel ŠKODA.

Objednávka do servisu