ŠKODA ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ iV
Prvé plne elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV s dojazdom až 510 km.

ENYAQ iV - nabite sa životom

KONFIGURÁTOR

TESTOVACIA JAZDA

 

Ďalšie varianty modelu ŠKODA ENYAQ iV

ENYAQ SPORTLINE

ELEKTROMOBIL

Plne elektrické SUV so športovým vzhľadom a dynamickými jazdnými vlastnosťami. Nová ŠKODA ENYAQ iV vás nabije energiou. Čisté línie a dynamické zadné smerové svetlá pridávajú vozidlu na elegancii. 130 LED diód osvetľuje vertikálne rebrá a horizontálnu lištu na prednej maske a vytvára uvítací efekt Crystal Face. ŠKODA ENYAQ iV pôsobí energicky a dynamicky vďaka vyváženým proporciám, ktoré signalizujú veľkorysú priestrannosť.

ŠKODA ENYAQ iV ocenená ako Elektromobil roka

Tretí ročník ankety o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu pozná svojich víťazov. V ankete Elektromobil Roka 2021 powered by ČSOB Leasing prvé miesto v kategórii Elektrické SUV obsadila ŠKODA ENYAQ ????V a podčiarkla tak svoju pozíciu najobľúbenejšieho elektromobilu Slovákov.

Získajte ŠKODA ENYAQ iV výhodnejšie

FINANCOVANIE

Pre financovanie Vášho nového elektromobilu ENYAQ iV môžete využiť moderné financovanie Na Mieru s nízkym úrokom, kde sa môžete na konci zmluvy rozhodnúť čo ďalej alebo operatívny lízing ŠKODA Bez Starostí. Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje.

PONUKA FINANCOVANIA

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

AKO RÝCHLO A KDE NABÍJAŤ?

Chcete poznať časy nabíjania vášho elektromobilu? Hľadáte najbližšie nabíjačky?

ZOBRAZIŤ KALKULAČKU

AKÝ JE DOJAZD A ÚSPORA?

Zaujíma vás, ako ďaleko prejdete so svojim elektromobilom na jedno nabitie?

ZOBRAZIŤ KALKULAČKU

PREČO PRÁVE ENYAQ iV?

 

ENYAQ iV je postavený na modulárnej platforme MEB špeciálne vyvinuté pre elektrické vozidlá. Ponúka tak špičkovú techniku, rýchle nabíjanie a vysoký dojazd.

Priestrannosť modelu ENYAQ iV zdôrazňuje nové poňatie interiéru a objemný batožinový priestor, ktorý je pre naše vozidlá typický. Kvalitné spracovanie a príjemné materiály vám zaručia pohodu na cestách, na ktorých iste oceníte množstvo praktických odkladacích priestorov. Ekologický charakter elektromobilu skvele podčiarkujú materiály šetrné k životnému prostrediu.

Okrem novo poňatého interiéru prináša ENYAQ iV celý rad inteligentných a inovatívnych riešení, ktorých ovládanie je úplne intuitívne. Medzi ne patrí napríklad štandardne dodávaný virtuálny kokpit, široké možnosti konektivity, ambientné osvetlenie a v neposlednom rade tiež úplne nový head-up displej s rozšírenou realitou.

Pri jazde elektromobilom šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Čakajú na vás bonusy v podobe finančných úľav, daní, zvýhodnenie pri parkovaní či v prevádzke a mnohé ďalšie.

  • VŠETKO PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

ASISTOVANÁ JAZDABEZPEČNOSTNÍ ASISTENTIŠPIČKOVÉ LED OSVETLENIEJEDNODUCHÉ PARKOVANIE

Asistovaná jazda čiastočne preberá kontrolu nad vozidlom, aby vám uľahčila riadenia a sledovania prevádzky. Všetky prvky dohromady spĺňajú definíciu autonómnej jazdy druhého stupňa.

  • ZOSTAŇTE ONLINE AJ NA CESTÁCH

Nová generácia infotainment systému so zabudovanou SIM kartou prináša praktické funkcie ako aktuálne informácie o doprave alebo Wi-Fi pripojenie pre zariadenia cestujúcich.

PONUKA INTERIÉROV ENYAQ iV

 

INTERIÉR LOFT

Základné prevedenie interiéru, v ktorom sa uplatňujú elegantné a nadčasové kombinácie vzbudzujúce moderný, pritom útulný dojem. Poťahy sedadiel sú v kombinácii kože a šedej látky s prešitím. Prístrojová doska je potiahnutá šedou látkou s prešitím, ako dekor je použitý brúsený hliník.

INTERIÉR LODGE

V interiéri Lodge, ktorý je ponúkaný na želanie, sa odráža téma budúcej mobility, inovácií a udržateľnosti. Vďaka mäkkým materiálom a jasným farbám vytvára priateľskú a útulnú atmosféru. Poťahy sedadiel sú vyrobené v kombinácii prírodnej látky a certifikovanej prírodnej vlny. V interiéri je prírodná látka s prešitím použitá tiež na prístrojovej doske, kde ju nájdete spolu s hliníkovým dekorom.

INTERIÉR LOUNGE

Voliteľný interiér Lounge s vysoko kvalitnými materiálmi spĺňa požiadavky na estetiku i moderný vzhľad a zameriava sa na prepracované detaily. Dôkazom sú poťahy sedadiel z kože a umelého semišu, šedý brúsený dekor a prístrojová doska potiahnutá šedým umelým semišom s prešitím.

INTERIÉR SUITE

Užite si nádych luxusu v príplatkovom koženom interiéri Suite, vybavenom exkluzívnymi materiálmi, ktorým dominuje mäkká koža použitá na čalúnenie sedadiel. Budete obklopení maximálnym komfortom a harmóniou, okrem iného vďaka prístrojovej doske potiahnuté čiernou umelou kožou s prešitím a čiernemu Piano dekoru.

INTERIÉR ECOSUITE

Štýlový a sofistikovaný interiér ecoSuite, ponúkaný na želanie, vie uspokojiť aj tie najvyššie nároky na komfort a udržateľný prístup k životnému prostrediu. Sedadlá sú čalúnené ekologicky činenou kožou vo farbe cognac so štítkom ECO OLIVE LEATHER. Umelá koža v rovnakej farbe s prešívaním bola použitá na prístrojovú dosku. Všetko je zavŕšené decentným čiernym Piano dekorom.

VŠETKO PRE VAŠE POHODLIE

SKVELÉ MALIČKOSTI, ODKLADACIE PRIESTORY, SMART TECHNOLÓGIE, BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Odkladacia schránka pre dáždnik

Priehradka na reflexnú vestu

Elektrická detská poistka

Skladacie stolíky

CENNÍKY A KATALÓGY

ŠKODA ENYAQ iV

CENNÍK

Kompletný cenník na stiahnutie

STIAHNUŤ PDF

ŠKODA ENYAQ iV

TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletné technické údaje na stiahnutie

STIAHNUŤ PDF

ŠKODA ENYAQ iV

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Vyberte si zo širokej ponuky originálneho príslušenstva

ZOBRAZIŤ

ZOBRAZIŤ VŠETKY DOKUMENTY

Viac informácií o vozidlách ŠKODA u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu