Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4
100% SUV 100% elektrické

ID.4 - 100% SUV 100% elektrické


Konfigurátor

Skladové vozidlá

Cenníky a katalógy

Volkswagen ID.4 je World Car of the Year 2021


Prvé SUV na báze modulárnej stavebnice elektromobility MEB získalo najviac hlasov od 93-člennej medzinárodnej poroty.

Zistiť viac

Stvorené pre veľké veci

Úplne nový koncept priestoru, ktorý vám ponúka veľa slobody. Elektrický výkon, ktorý inšpiruje. A komfort intuitívneho ovládania, vďaka ktorému je všetko jednoduché. ID.4: silné ako SUV, ekologické ako ID.

VW ID.4 Kind isst ein Stück Pizza

Frau mit Kind im Arm

Gelber VW ID.4 seht vor Wald und See

ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies

Z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy, lokálne s nulovými emisiami CO2 - s ID.4 GTX už nemusíte robiť kompromisy, keď chcete jazdiť udržateľne. Zažite športový výkon ID.4 s pohonom všetkých kolies, s čisto elektrickým pohonom a veľkým dojazdom.

Objavte ID.4 GTX

Podporuje vás, je pripojený na internet a otvorený novým možnostiam

ID.4 fährt auf Straße

S elektrinou sa dostanete ďalej

Ráno sa pohodlne sa dostať do kancelárie, predtým ešte rýchlo odviezť deti do školy a večer sa vrátiť späť - bez problémov, na jednom nabitie batérie¹⁾. Na výber máte batériu s čistou kapacitou 52 kWh pri výbave Pure a 77 kWh pri výbave Pro s výkonom 125 kW (výbava Pure) a až 150 kW (výbava Pro).

e-Technológie

VW ID.4 Vater und Tochter montieren Anhänger

Ťažné zariadenie

Vybavené pre vašu výbavu

Vyžaduje si vaše hoby veľa výbavy? Potrebujete prepraviť väčší firemný náklad? Žiadny problém pre ID.4: Voliteľné ťažné je určené pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 750 kg (nebrzdený) alebo 1 000 kg (brzdený)2). V prípade, že ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník tak, aby ho nebolo vidieť.

Komfort

VW ID.4 Panoramadach

Panoramatické strešné okno

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Komfort

e-Technológie

Výkon & dojazd

S elektrinou sa dostanete ďalej

ID.4 auf der Straße

Ráno sa pohodlne dostať do kancelárie, predtým si ešte zájsť zašportovať a po práci vyraziť s kompletnou výbavou na víkendový výlet - žiadny problém pre ID.4¹⁾. Pri ID.4 Pro Performance je k dispozícii batéria s čistou energetickou kapacitou 77 kW, rozsahom dojazdu 360-520 km¹⁾ a systémovým výkonom 150 kW s možnosťou upgradu. ID.4 s výbavou Pure a Pure Performance disponuje batériou s čistou energetickou kapacitou 52 kW. Maximálny dojazd (WLTP) dosahuje 345 km (52 kW batéria) alebo 522km (77 kW batéria)¹⁾.

Nabíjanie

Pohon

e-Sound

Tepelné čerpadlo

Dizajn

Exteriér

Funkčnosť v svojej najkrajšej podobe

Blauer und gelber VW ID.4 parken nebeneinander

VW ID.4 Range in gelb, blau und weiß

Gelber VW ID.4 in der Seitenansicht

Mestské SUV so skvelým dizajnovým konceptom a priemerom otáčania malého vozidla: ID.4 prezentuje, aký atraktívny môže byť elektromobil. S dokonale tvarovanými 18" alebo voliteľnými 19" až 21" diskami z ľahkej zliatiny, strešnými lištami pre ďalšiu batožinu, zapustenými kľučkami dverí pre lepšiu aerodynamiku, voliteľnými 3D LED zadnými svetlami s dynamickými smerovkami a ďalším mimoriadnym detailom: voliteľnou svetelnou líniou, ktorá prechádza vpredu aj vzadu až k novému, prepracovanému logu Volkswagen.

Interiér

Ambientné osvetlenie

Privítanie

Farebný dizajn

Komfort

Panoramatické strešné sklo

Nebeské výhľady

Panoramaglasdach im VW ID.4

Mann sitzt in ID.4 mit Panoramadach

 

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Head-up displej s rozšírenou realitou

Keyless Access

Ťažné zariadenie

Gelber VW ID.4 parkt vor Gebäude und wird geladen

Mann und Frau stehen vor ID.4 Heckansicht

VW ID.4 Heckansicht

Viac o modeli ID.4

Model ID.4 urobí dojem inteligentným a odvážnym vzhľadom. Platí to pre vodičov, cestujúcich a okoloidúcich.

ID.4 funkcie

IQ.DRIVE

IQ.LIGHT

Travel Assist & pACC

Konektivita

App-Connect

We Connect Start

Infotainment

Rádio

Prediktívna navigácia

Aktualizácia máp

Ste pripravený na elektrickú mobilitu?

Stiahnuť z Google Play Store

Stiahnuť z App Store

S novou aplikáciou Volkswagen EV Check môžete analyzovať svoj jazdný štýl a zistiť, či ste pripravený na elektrickú mobilitu - a ktorý elektromobil Volkswagen je pre vás najvhodnejší.

Váš osobný profil vám ukáže, aké by to bolo, keby ste riadili ID.4. Napríklad, ako ďaleko vás dovezie, koľko vás to bude stáť, kde je najbližšia nabíjacia stanica a ako dlho bude trvať nabitie vozidla.

S modelom ID.4 sa môžete zoznámiť aj prostredníctvom aplikácie cez rozšírenú realitu. Znie to ako sci-fi. No už dnes je to realita. Jednoducho to vyskúšajte.

Batérie dobijete kdekoľvek - so službou We Charge

So službou We Charge nabijete váš elektrický automobil Volkswagen ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom domácej výkonnej nabíjacej stanice Wallbox a na cestách na viac ako 150 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Jednoducho s jednou kartou. So všetkým v jednej aplikácii.

Viac o službe We Charge

In der We Connect ID. App immer den Überblick über We Charge behalten

Viac informácií o vozidlách Volkswagen u našich poradcov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu