Bezstarostná jazda bolá plná nadšenia, úsmevov a dobrej nálady

Bezstarostná jazda bolá plná nadšenia, úsmevov a dobrej nálady
Stovky návštevníkov využili unikátnu príležitosť a nahliadli do zákulisia autorizovaného servisu a vyskúšali si jazdu na tom najlepšom, čo aktuálna motoristická scéna ponúka.

11. ročník obľúbeného podujatia BEZSTAROSTNÁ JAZDA 2023 splnil všetko čo sľúbil a ešte niečo navyše. Viac ako 600 návštevníkov si užilo testovacie jazdy na vozidlách Škoda Kamiq, Kodiaq, Karoq a Ecyaq iV, Volkswagen Amarok, T-Roc, Golf GTI a Volkswagen ID.BuzzAudi Q4 e-tron , Audi Q8 e-tron, Audi A5  a Audi Q5. Jazdy zručnosti na vozidlách Audi boli krásnou previerkou porovnania štandardných spaľovacích motorov a elektromobilov pri akcelerácií. Prekvapené výrazy ponúkla možnosť vyskúšať si autonómneho parkovacieho asistenta.

Vedúci autoservisu Juraj Graca v spolupráci s vedúcim dielne Bystrikom Dragulom previedli návštevníkov počas troch komentovaných prehliadok servisným priestorom a odhalili tajomstvá svojho remesla. 

Svoje umenie predviedla počas exhibičného vystúpenia najsilnejšej ženy Európy Jany Vaškovej. Súčasťou programu bola možnosť vyskúšať si prvú pomoc v simulovaných podmienkach dopravnej nehody, nehody v horách, alebo stretu s kolobežkou alebo bicyklom. Autentický zážitok dodal rescueMAKEUP, ktorý fingoval reálne zranenia priamo na návštevníkoch. 

Mladšie ročníky si prišli na svoje vyskúšaním race trenažéra v pretekovom tempe alebo opitých okuliarov cez prekážkovú dráhu. Viaceré vekové kategórie zabavilo predstavenie Klauniáda divadla Etudy, ktoré zábavnou formou zapojilo deti do spevu a tanca. Deti lákalo aj obľúbené maľovanie na tvár alebo modelovanie z balónov. Najvyťaženejšou atrakciu bol nafukovací hrad, ktorý bol nedobytnou pevnosťou najmenších auto-moto fanúšikov. 

Mysleli sme aj na dámy, ktoré sa počas Bezstarostnej jazdy mohli nechať rozmaznávať profesionálnym líčením alebo kozmetickým poradenstvom pod odborným dohľadom šikovnej kozmetickej poradkyne značky Mary Kay, Jany Oľhovej.

Svoje otázky k podujatiu nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

 

 
Objednávka do servisu