Jubilejný editoriál Ing. Jozefa Berezného

Jubilejný editoriál Ing. Jozefa Berezného
Na slovíčko s majiteľom PO CARU pri príležitosti 30-teho roku spoločnosti

Keď sa človek prechádza rozkvitnutou košatou alejou, má pocit, že aleja tu takáto krásna bola odjakživa. Málokto si pripomenie, že jej stromy boli na začiatku len holé prútiky a koľko životaschopnosti museli preukázať, aby odolali sile vetra, mrazivým nociam a slnečnej páľave. Dôležité je iba to, že vyrástli do nádhernej aleje.

V predvečer príležitosti 30. výročia založenia PO CARu si dovolím našu spoločnosť prirovnať k takejto aleji. Zákazníci teraz navštevujú naše tri moderné autosalóny, užívajú si naše komplexné služby a s odstupom času majú pocit, že PO CAR takto vyzeral vždy. Nevyzeral. Na samom začiatku pred 30-timi rokmi to bol holý prútik...

V roku 1994 som na mieste bývalej Mototechny v Prešove so spoločníkom založil PO CAR. Keď som prišiel prevziať prevádzku, okrem budovy a pár zdvihákov v Mototechne nebolo nič. Začiatok bol naozaj ťažký. Mali sme však chuť, vedeli sme čo chceme a postupne sme kráčali vpred.

PO CAR mal pôvodne jeden autosalón, kde sme v jednej samostatnej časti predávali vozidlá Škoda a v druhej Audi a Volkswagen. Potom prišla požiadavka výrobcov vozidiel na samostatné autosalóny pre každú značku. Nebolo to jednoduché, znamenalo to ďalšie značné investície. No priniesli vyššiu kvalitatívnu úroveň pre obe strany a veľmi nás to povzbudilo.

Na 30-ročnej „ceste PO CARom“ som stretol veľa úžasných ľudí, na ktorých sa dalo spoľahnúť. Im som vďačný za to, že z PO CARu sa stala rozkvitnutá aleja. Bolo to množstvo práce, povinností, činností, a bez zohratého profesionálneho pracovného tímu, a tiež podpory rodiny, človek sám veľa nedokáže. Spolu sme firmu budovali, spolu sme ju aj chránili v časoch ekonomických i pandemických kríz, spoločne hľadíme do budúcnosti.

Pracovný tím PO CARu svojou profesionalitou dokázal vytvoriť vzájomnú dôveru so zákazníkmi a tí sa k nám pravidelne vracajú. Preto moje poďakovanie za úspešných uplynulých 30 rokov rozdelím na dve časti – jednou vyjadrím vďaku našim pracovníkom a druhou, rovnako veľkou, poďakujem všetkým našim zákazníkom.

Ing. Jozef Berezný / majiteľ

Svoje názory a podnety nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu