Naša posádka - Ing. Viera Dobrovičová - Predajkyňa vozidiel ŠKODA

Naša posádka - Ing. Viera Dobrovičová - Predajkyňa vozidiel ŠKODA
V našom kolektíve je Vierka už stálicou. Pracuje u nás už viac ako 11 rokov. K autárine sa Vierka dostala náhodou.

V našom kolektíve je Vierka už stálicou. Pracuje u nás už viac ako 11 rokov. K autárine sa Vierka dostala náhodou. Na úplnom začiatku mala u iného predajcu vozidiel zastávať celkom inú funkciu, ale učarovala jej práca s ľuďmi a rozhodla sa pracovať ako predajkyňa nových vozidiel.

Vierka rada cestuje. Má rada nové miesta a keď sa jej naskytne príležitosť spoznať niečo nové, neváha. S obľubou sa vracia na známe miesta, kde už videla pamätihodnosti, námestia, architektúru. Nič ju vtedy nesúri. Pokojne si môže pri káve vychutnať ducha miesta, čerpať novú energiu a užiť si ten pravý dovolenkový relax.

Jej cestovanie má niekedy aj dramatické prvky. V Paríži zažila hrozbu bombového útoku. Akurát sa vybrala pozrieť si Eifelovku. Niekto však nahlásil, že je tam bomba. A tak kvôli evakuácii Eifelovky sa na ňu nakoniec nedostala. Bolo to znamenie, že sa musí do Paríža vrátiť. O dva roky neskôr sa tak aj stalo. 

Jedným z príjemných momentov cestovania, ktoré Vierka vníma veľmi intenzívne, sú, okrem načerpania energie, vône nových nepoznaných miest. V Portugalsku je to vôňa jedla, v Taliansku aróma kávy, v Grécku vôňa mora a Paríž, to sú pre ňu parfémy, láska a croissanty...

Svoje podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu