Naša posádka - Jaroslav Leško - Vysokonapäťový expert ŠKODA

Naša posádka - Jaroslav Leško - Vysokonapäťový expert ŠKODA

Vysokonapäťový expert ŠKODA naša posádka V našom autorizovanom servise sa opravami vysokonapäťových (VN) akumulátorov zaoberá náš vysokonapäťový expert Jaroslav Leško. Medzi oprávnenia VN experta patrí uvedenie vozidla s elektrickým pohonom do beznapäťového stavu na zaistenie bezpečnosti pri oprave, vykonávanie opráv, napríklad výmena VN komponentov ako sú kompresor, výkonová elektronika, či nabíjačka AC/DC, čo je však najdôležitejšie, môže otvárať VN akumulátor a vymieňať jeho chybné vysokonapäťové moduly.

Oprávnenie na výkon opráv VN akumulátorov Jaroslav získal certifikátom o VN kvalifikácii, ktorý mu bol udelený po úspešnom zvládnutí záverečnej skúšky na školení Vysokonapäťový expert ŠKODA. Tento certifikát je dôkazom, že vedomosti a praktické zručnosti nadobudnuté školením bude môcť odovzdať našim zákazníkom v podobe spoľahlivo opraveného VN akumulátora a ostatných VN častí elektromobilov.

Svoje podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu