Naša posádka - Mgr. Matúš Macej - Servisný poradca ŠKODA

Naša posádka - Mgr. Matúš Macej - Servisný poradca ŠKODA

Záľuba v motorizme sa s Matúšom tiahne od detstva. Zaujímalo ho všetko rýchle a prvý jeho rýchly dopravný prostriedok bol bicykel. Dodnes ho baví rýchla zjazdová cyklistika a pre svoje downhillové sklony si kúpil enduro bicykel, na ktorom vo voľnom čase brázdi okolité kopce, napríklad Malkovskú hôrku.

Aby mohol dole kopcom jazdiť aj v zime a ešte rýchlejšie, na zimné obdobie si kúpil snowboard. Má rád rýchle autá a jedno aj vlastní. Už

tretie. A na rozdiel od dowhillovéhop bicykla a snowboardu na ňom môže ísť rýchlo aj hore kopcom. Keď sme už pri tých kopcoch, Matúš obľubuje aj behanie – do kopca! Nezriedka si vybehne na Sivec (za 19 minút) alebo na Lysú (za 20 minút). Hovorí, že behanie po rovinke je málo dramatické.

Matúš si rád zarybárči. Priviedol ho k tomu jeho brat, s ktorým pravidelne chodieval na ryby v úlohe pozorovateľa. V dosť nudnej úlohe, ako sám povedal. Preto si kúpil vlastný rybársky lístok a chodí na vlastné ryby na Ružín alebo na Domašu.

Podľa toho, čo všetko Matúš zvláda vo voľnom čase, by mal mať k rodnému číslu pridelený aj údaj o výkone v kilowatoch a v rybách.

Svoje podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu