Prezentácia na DOD Dopravnej v Prešove

Prezentácia na DOD Dopravnej v Prešove
PO CAR je už niekoľko rokov zapojený do duálneho systému vzdelávania žiakov odborných škôl, ktorým sa pripravujú na budúce zamestnanie.

Aj v tomto roku sme prijali pozvanie vedenia Strednej odbornej školy Dopravnej v Prešove na Deň otvorených dverí. Tradíciou 30-ročných skúseností našich servisných služieb takto každoročne podporujeme nábor žiakov základných škôl pre štúdium na tejto škole.

PO CAR je už niekoľko rokov zapojený do duálneho systému vzdelávania žiakov odborných škôl, ktorým sa pripravujú na budúce zamestnanie. V priestoroch nášho autorizovaného servisu prebieha odborná prax pre žiakov SOŠ Dopravnej a minulého roku u nás po prvýkrát prebehla aj praktická časť maturitnej skúšky.

Vždy veľmi radi odovzdáme informácie o možnostiach duálneho vzdelávania v našich podmienkach školským poradcom a rodičom žiakov, ktorí o štúdium na SOŠ Dopravnej prejavujú záujem. Dôležité pre nich je nielen organizačné a technické zázemie odbornej praxe, ale tiež pracovné uplatnenie po skončení štúdia.

V našom servise po vyučení nájdu uplatnenie autoelektrikári, mechanici, klampiari, aj lakovníci. Potvrdením kvalitnej prípravy žiakov na zamestnanie bol aj vystavený Volkswagen Passat Variant, ktorý si vlastnoručne vytuningoval bývalý absolvent školy.

Svoje názory a podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu