Prvý elektromobil v našej lakovni

Prvý elektromobil v našej lakovni
Plne elektrické auto sme v lakovni nášho autorizovaného servisu ešte nemali. Avšak iba do chvíle, kým sem naša odťahová služba nepriviezla havarované vozidlo ŠKODA CITIGO iV.

Nebolo síce prvé v cieli svojej cesty, ale o svoje prvenstvo v našej lakovni sa už s nikým deliť nebude… ŠKODA CITIGO iV r. 2020 (90 000 km) bola poškodená nárazom do pravej strany. Aktivované boli 2 airbagy a celý pravý bok niesol väčšie alebo menšie známky poškodenia, ktoré napovedali o tom, že k slovu príde aj rovnací rám. Rozsah škôd bol značný, no auto bolo dobre poistené a opravu v plnom rozsahu hradila poisťovňa.

Po oprave bezpečné ako nové
Naši servisní technici najprv vozidlo zbavili poškodených častí. Po kontrole stavu elektropohonu a batérie pristúpili k samotnej oprave za použitia Originálnych dielov ŠKODA.

Najprv na rovnacom ráme natiahli základňu pre zadný pravý blatník a nový B-stĺpik. Potom postupne okrem iného vymenili predný blatník, predné aj zadné dvere, bočnicu, B-stĺpik, podbehy, kryt prahu a tiež zadný nárazník.

Nevynechali ani výplň a poťah predného vyhrievaného sedadla, všetky bezpečnostné pásy a bočný i hlavový airbag na pravej strane, pričom vymenili aj stropný panel. V lakovni, po namiešaní príslušného odtieňa striebornej metalízy, lakovník nalakoval všetky vymenené karosárske diely. ŠKODA CITIGO iV bola zbavená všetkých škôd a v plnom bezpečí naberá na cestách ďalších 90 000 km.

Juraj Graca, vedúci servisu

Svoje podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu