Semanovci sú verní Volkswagenu, prechádzajú na elektrické vozidlá

Semanovci sú verní Volkswagenu, prechádzajú na elektrické vozidlá
Pravidelná rubrika o reálnych skúsenostiach z biznisu a života našich zákazníkov.

Košická bezpečnostná služba rodiny Semanových je našim dlhodobým zákazníkom. Venujú sa ochrane objektov a v súkromnom aj pracovnom živote jazdia na vozidlách Volkswagen. Svoju pozornosť postupne presúvajú na elektrické vozidlá. S pánom Semanom sa v rámci podujatia R-Days zhovárala Jana Peregrinová.

Ako sa Vám páčilo podujatie Volkswagenu pre sériu vozidiel s označením R? Ktoré autá ste si počas R-Days vyskúšali?

Prišli sme so synom a vyskúšali sme si jazdu na všetkých autách od Arteonou, cez Tiguan, T-Roc až k obom Golfom v typickej modrej farbe. Trasa bola zvolená veľmi dobre a ďakujeme za pozvanie. Z PO CARU máme zakúpené už tri vozidlá a ďalšie je objednané. Sme verní značke Volkswagen.

Ako ste sa o nás dozvedeli? Prečo práve PO CAR?

S pani Kropkovou sa poznáme ešte z minulosti zo spoločnosti Mototechna. Je to odborníčka na svojom mieste a plne jej dôverujem. Som veľmi spokojný. Vždy sa jej podarí nájsť pre nás ideálne riešenie pri kúpe nového auta.

Koľko času za volantom trávite Vy alebo Vaši zamestnanci?

Ja aj kolegovia jazdíme denno-denne. Ide väčšinou o krátke vzdialenosti medzi objektmi, ktoré spravujeme. V súkromnom živote najazdím tiež množstvo kilometrov a preto som hľadal ekonomickejšiu a ekologickejšiu alternatívu. Práve preto už nejakú dobu jazdím na 100%-ne elektrickom Volkswagene ID.4. Sám som veľký fanúšik alternatívnych zdrojov energie. Aj doma využívam solárne panely a nabíjačky. Manželka má objednané rovnako plne elektrické vozidlo Volkswagen ID.3.

Odporúčali by ste elektrické vozidlá aj na podnikanie?

Jednoznačne áno. Práve na rýchle presuny v meste, kde už je vytvorená infraštruktúra a veľa možností na nabíjanie. O finančnej výhodnosti s ohľadom na vysoké ceny štandardných pohonných hmôt sa asi ani nemusíme baviť.

Chystáte v najbližšom období novinky, ktoré by mohli zaujímať Vašich a našich zákazníkov?

Pevne dúfame, že spokojných klientov bude len pribúdať. Ani nie tak novinky, ale rád by som apeloval na Volkswagen, aby do ponuky zaradili širšiu ponuku menších mestských elektrických vozidiel. Ocenil by som tento koncept a určite by už parkoval v našej garáži. 

Ďakujeme za rozhovor a želáme ešte veľa šťastných kilometrov.

Viac informácií o vozidlách Volkswagen u našich kolegov, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu