Škoda Brunch potešil malých aj veľkých

Škoda Brunch potešil malých aj veľkých
Na svoje si prišli všetky vekové kategórie a tešili sme sa z návštevy celých rodín.

Veselý deň plný zážitkov

Zákazníci dostali možnosť zoznámiť sa prostredníctvom testovacích jázd s vozidlami Škoda Scala, Kamiq, Karoq, Enyaq a unikátne aj novou generáciou vozidla Škoda Superb v príjemnej atmosfére piatkového a sobotňajšieho brunchu.

Na svoje si prišli všetky vekové kategórie a tešili sme sa z návštevy celých rodín. Drobci si užili detský kútik s maľovaním na tvár, modelovaním z balónov a tvorivými dielňami. Pre rodičov boli okrem testovacích jázd na vozidlách k dispozícii aj indoorové atrakcie. Prehliadka historického vozidla Škoda 100 L z roku 1972, krátky program a autogramiáda najsilnejšej ženy Slovenska Janky Vaškovej a fotokútik s jej trofejami a medailami, ktorú PO CAR dlhodobo podporuje. 

Všetky zábavky prebiehali v pohodovej atmosfére narodeninové brunchu, ktorý ponúkal pestrú ponuku sladkých a slaných dobrôt a výberovej kávy. Dobrá nálada sa šírila celým showroomom. 

Všetci účastníci sa navyše zapojili do našej a zároveň do celoslovenskej súťaže o Dovolenku na Slovensku a poukážky na nákup v e-shope Škoda. Za našu prevádzku PO CAR sme vyžrebovali výhercu vozidla Škoda na víkend s plnou nádržou, ktorým sa stal Filip V. Srdečne blahoželáme! Všetci výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky. Zoznam výhercov celoslovenskej súťaže nájdete TU.

Ďakujeme za návštevu a budeme sa tešiť nabudúce!
 

Svoje názory a podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu