Škoda Brunch vo veľkom štýle

Škoda Brunch vo veľkom štýle
Naši zákazníci si spríjemnili deň s rodinou, otestovali narodeninovú limitovanú edíciu vozidiel Škoda a vyhrali skvelé ceny.

 

Veselý deň pre malých aj veľkých

Pri príležitosti 30. narodenín Škoda Auto Slovensko sme našim zákazníkom ponúkli prehliadku limitovaných modelov 30 edition a možnosť zoznámiť sa aj s elektromobilmi v príjemnej atmosfére sobotňajšieho brunchu.

Na svoje si prišli všetky vekové kategórie a tešili sme sa z návštevy celých rodín. Drobci si užili detský kútik s maľovaním na tvár, modelovaním z balónov a tvorivými dielňami. Pre rodičov boli okrem testovacích jázd na vozidlách k dispozícii aj indoorové atrakcie. Prehliadka historického vozidla Škoda Rapid z roku 1939 a autogramiáda hádzanárov Tatrana Prešov Olivera Rábeka, Lukáša Urbana a Igora Čuprynu, či fotokútik s trofejou Slovenského pohára v hádzanej mužov, ktorú PO CAR dlhodobo podporuje. 

Všetky zábavky prebiehali v pohodovej atmosfére narodeninové brunchu, ktorý ponúkal pestrú ponuku sladkých a slaných dobrôt a výberovej kávy. Dobrá nálada sa šírila celým showroomom. 

Všetci účastníci sa navyše zapojili do súťaže o Elektrodovolenku na Slovensku, o auto na víkend s plnou nádržou a poukážky na nákup v e-shope Škoda. 

Ďakujeme za návštevu a budeme sa tešiť nabudúce!
 

Svoje názory a podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu