Škoda Felícia na pravidelnej prehliadke

Škoda Felícia na pravidelnej prehliadke
Z verných zákazníkov máme nesmiernu radosť. Jedným z nich je p. Vincent Milenky, ktorý k nám pravidelne chodí so svojou ŠKODA FELÍCIA na servisné prehliadky už viac ako 10 rokov.

Jeho ŠKODA FELICIA je zaujímavá nielen tým, že pochádza z posledného faceliftovaného radu, po ktorom nasledoval model FABIA, ale tiež tým, že má najazdených okolo 57 000 km.

Pán Milenky sa ochotne s nami podelil o skúsenosti s naším autorizovaným servisom a priblížil nám pohnútky, ktoré ho už viac ako desaťročie vedú k pravidelnému využívaniu našich služieb.

Jeho auto, tak ako každé iné, potrebuje pravidelnú technickú a emisnú kontrolu. Predtým však treba vozidlo skontrolovať a odstrániť prípadné nedostatky. „Na prehliadku som chodil do všelijakých servisov a na rôzne STK, ale vždy to bolo časovo komplikované. Potom mi niekto poradil PO CAR a UNI STK. Odvtedy chodím pravidelne k vám,“ vysvetlil p. Milenky.

Naposledy k nám auto na prehliadku priviezla jeho vnučka, lebo p. Milenky kvôli zdravotným ťažkostiam nemohol. Poobede po vozidlo prišiel jeho syn. Cvakli sme si ho pred naším showroomom ŠKODA. „Veľmi sa mi páči, že ráno priveziem auto do servisu na prípravu a idem domov. Vy vymeníte olej, filtre a odovzdáte ho na STK,“ pokračoval p. Vincent. „Poobede je auto hotové a môžem si pre neho prísť. Vyjdú mi tu maximálne v ústrety, ako v servise, tak aj na stanici technickej kontroly. Viem, že sa môžem spoľahnúť na kvalitu práce a dobré vzťahy. Je to proste na jedničku,“ dodal.

Ďakujeme teda za dôveru a tešíme sa na ďalšie stretnutia v našom servise.

Článok je súčasťou PO CAR Magazínu ZIMA 2022 - ČÍTAŤ ONLINE

Svoje názory a podnety na zaujímavé články nám môžete zasielať cez kontaktný formulár na webe, klik TU.

Vždy najaktuálnejšie informácie zo sveta PO CARU nájdete na sociálnych sieťach. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Lajkujte, komentujte, zdieľajte. #pocarpresov #naposledypeso

Objednávka do servisu